Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

nice to meet you!


32 raspunsuri la acest subiect

#1
descintec

descintec

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 207 mesaje

Postat 19 mai 2003 - 17:11

Mi-ar face placere sa va cunosc, pe voi si iezii-cucuiezii vostri, mamici de copii mari. Noi sintem Crina, Maria (11 ani in august) si Stefan (7 ani). Si cateii: Pasha si Brumi. Il trecem si pe tati? E Adi si e ocupat. Mai multe despre noi o sa va spunem incet, incet. D.

#2
cl

cl

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.738 mesaje

Postat 19 mai 2003 - 19:15

OK, Crina. Noi suntem un picut mai mici: Claudia, Alexandru (4 ani si 4 luni), catelul: Ursache, care este de fapt o ea, maidaneza culeasa de pe strada la o luna, iar tata, ultimul[:D], Sam. Pupici, Claudia

#3
TORIA

TORIA

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 25 mesaje

Postat 19 mai 2003 - 22:10

Halo noi sintem ALICE 11 ani si JAN 2 ani si mama TORI si tata GELU;animale nu avem ca nu mai e loc[dual][grup]

#4
caterina

caterina
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 20 mai 2003 - 00:00

Incantata de cunostinta. Noi suntem GIULIO - 7 ani si ANTONIA - in curand 9 ani, amandoi la scoala dar foarte fericiti ca in curand va lua sfarsit si va veni vacanta.

#5
isabela

isabela

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 469 mesaje

Postat 20 mai 2003 - 14:06

Si mie imi face placere sa va cunosc. Sa va prezint fiica mea: ANA - 4 ani si 10 luni, nascuta 29.07.1998. Incapatanata, extrem de sociabila, seful grupei mijlocii. Are un talent deosebit de a obtine ceea ce-si doreste indiferent de mijloacele folosite.

#6
alma

alma

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 334 mesaje

Postat 20 mai 2003 - 16:38

Bine v-am gasit! Fiica mea are 7 ani si 3 luni, e clasa I si i-a cam trecut febra calculatorului (asta apropos de subiectul deschis aici). Ne uitam si noi cu placere la CD-uri cu desene animate, o pasioneaza jocurile in limba engleza si cele cu specific scolar. In rest, e foarte sociabila si ar sta toata ziua la joaca. Vine ea vacanta....

#7
alma

alma

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 334 mesaje

Postat 20 mai 2003 - 16:41

Numele ei e Diana-Ioana si desi ii plac mult animalele nu ne permitem sa tinem unul in apartamentul de bloc, care nici macar nu e al nostru. Avem insa un(o) perus(ita) micut(a) pe care o cheama Lia. Iar la bunici la tara cainele Bobby si pisica Sara. Tati nu locuieste cu noi, dar ne intalnim destul de des.

#8
korinna

korinna

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 153 mesaje

Postat 20 mai 2003 - 17:30

Eu sunt Corina Baietelul mare are 7 ani.Se numeste Mihai.La toamna intra in clasa1.E destul de obraznicel,dar e puiul mamii. In burtica e bb Stefan Ionut,care in maximum 2 sapt o sa vina pe lume.Speram sa fie mai cumintel.Dar tot ce conteaza e sa fie sanatos. Mai avem catelul BIlutza,care e un pechinez de 8 ani.Face parte din familie si e tratat ca atare. Mai avem 1 papagal:Koko.Are 1 an.Si inca nu vorbeste..decat face ca o cioara. Si tati:Cristian..care e mai mereu la scarbici. KORINA & BB STEFAN

#9
bia

bia

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 58 mesaje

Postat 22 mai 2003 - 13:29

Minunea mea se numeste Bianca,este un pestisor tare zglobiu,are 5 ani si 3 luni,foarte sociabila,buna(la suflet,chiar prea buna,zic eu),obtine(de la noi)aproape tot ce-si doreste,perseverenta,curioasa,iar lista poate sa continue....ma surprinde in fiecare zi cu ceva nou,imi dau seama ca se maturizeaza si parca imi pare rau,creste prea repede.Nici nu stiu cand au trecut acesti ani,la anul va merge la scoala,nu-mi vine sa cred,parca mai ieri ne plimbam cu ea in carucior,iar acum.... dori

#10
camelia-daniela

camelia-daniela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 22 mai 2003 - 14:55

Eu sint Cami, am 38 ani si sint mämica a 2 copii, a unui motan si a unui sot: - Alexandru, 14 ani, näscut pe 19.03.1989, numit pe scurt Alex ( m-a certat cä l-am numit Alexandru, cä nu-i place..nemtii au ceva probleme la pronuntare...), sau Nickname "Larry", pe care si l-a ales el, cä acum ne-am englezit!!! - Anne-Marie, 12 ani, näscutä pe 14.05.1991, care este o fetitä deosebitä, cu un suflet de aur...mai e din cind in cind "caprä", dar asta tine de pubertate, se scuzä...nu?? - avem si un motan de 8 ani Pussy ( pe 1.05.03 ), care este incä foarte jucäus, joacä fotbal cu mingea lui, fata - ascunselea si este negru, cu toate läbutele albe ( zici cä are pantofi!!!), iar pe piept, are o patä mare albä... - sotul, pe ultimul plan, Iulian, are 44 ani, näscut pe 28.04.1959, ne iubeste pe toti si are grijä de noi... - mi-ar fi pläcut si un ciine, dar motanul ästa este asa de räu, cä nu cred cä ar fi pace...odatä in parc, a alergat dupä un ciine lup, ceea ce nu am väzut in viata mea!!!...eu credeam cä e motanul meu in pericol, dar s-a dovedit a fi altfel...ciinele a fost in pericol...bineinteles cä am murit toti de ris.... Dar mä linistesc totusi la ideea, cä motanul este ca un ciine...ha, ha, ha...


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

  • MărÈ›iÈ™or

    Ioanachea
    - Ieri, 21:14

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -