Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Pentru parinti cu copii mai mari :)


124 raspunsuri la acest subiect

#1
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 17 mai 2003 - 16:19

Pentru ca sunt destui parinti cu copilasi trecuti de "bebelushie",incercam sa le facem un loc de intalnire care sa nu se rataceasca in multitudinea de subiecte destinate bebeilor mici.Sa vedem ce iese si ce-or sa hotarasca adminii mai departe![pup][hia] [flo]Irina & Veve cea cumintzica foc![:D] Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." (Shakespeare)

#2
Julie

Julie

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 266 mesaje

Postat 17 mai 2003 - 16:28

Raspund si aici: baiatul meu, Matei, are 6 ani si e scolar. Asteptam membri in noul "club" pentru copii si parinti..."vechi"[ilp] Pupici.

#3
Florys

Florys

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 10 mesaje

Postat 17 mai 2003 - 16:36

James are cinci ani si patru luni si .... cite nu sint de vorbit pe aici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Florentina "Sanatate ca-i mai buna decit toate! Albumul: "http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=48&cid=473

#4
mama-Silvia

mama-Silvia
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 17 mai 2003 - 16:40

Razvan al meu are 7 ani si 6 luni si tot as mai avea ceva de invatat despre copiii la aceasta varsta. Sanatate la toata lumea! Silvy

#5
dori

dori

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 169 mesaje

Postat 17 mai 2003 - 17:48

Ioana are 5 ani. Si am mari probleme cu ea cand avem musafiri sau suntem in vizita. In rest ne intelegem bine. dori

#6
missiday

missiday
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 17 mai 2003 - 18:38

Raducu are 7 ani si e taare pasionat de calculator.Multumim,Andrada si Veve pentru ajutor! [pup] Missiday

#7
TORIA

TORIA

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 25 mesaje

Postat 18 mai 2003 - 15:17

Alice a mea are 11 ani si cam incepe pubertatea,acum e acum cu problemele.[bang]

#8
andreia

andreia
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 18 mai 2003 - 21:08

Dennis al meu are 5 ani si asa e,sunt multe de vorbit si multe sfaturi de care o mamica ar avea nevoie cu un copil la varsta asta.[hagi] andreia

#9
camelia-daniela

camelia-daniela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 19 mai 2003 - 01:18

Eu am descoperit acest forum pe la inceputul lunii mai...am dat multe sfaturi pe unde am putut, dar am observat cä majoritatea temelor sint legate de bb... De vreo säptäminä, mä tot intrebam, de ce nu sint si teme pt copii mai mari, cum sint ai mei de exemplu... Eu am un bäiat de 14 ani si 2 luni, pe care il cheamä Alexandru, si o fetitä de 12 ani si 4 zile, pe care o cheamä Anne-Marie. Pe mine mä bätea gindul sä pun eu o temä, pt pärinti cu copii pubertari, ca sä mai schimbäm päreri, cä aceastä perioadä mä imbätrineste si mai räu....sint asa de intorsi pe dos, nu le convine nimic si te aduc de multe ori la exasperare.... Azi am gäsit intimplätor aceastä temä si m-am anuntat imediat...si nu väd de ce ne-ar discrimina Adminii....e vorba doar de copii, nu??? care sint intr-o perioadä fff dificilä si mai presus de toate, fff periculoasä, care poate avea repercursiuni grave asupra viitorului lor, dar si al nostru....asa cä, de ce sä nu avem si noi sansa, sä ne sfätuim reciproc, fiindcä multe dintre noi nu au experienta necesarä si nu au nici pe cine sä intrebe....[bang][bang][bang] Cred cä Adminii nu mai pot sä dea inapoi, in urma acestor argumente!!! Dar asta nu inseamnä, dragele mele mämici incepätoare, cä vä päräsim....sintem aläturi de voi....indiferent ce intrebäri vä främintä creierasul....[pup][pup][pup] Cami.

#10
mirelam

mirelam

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 102 mesaje

Postat 19 mai 2003 - 11:25

Andrei are 5 ani si 2 luni si merge la gradinita, grupa mare. Deja nu ma mai inteleg cu el, a devenit cam obraznicut si neascultator (educatoarele spun ca are personalitate dar eu nu prea agreez scuza asta)...asa ca orice sfat de la parintii care au trecut prin perioade de genul asta ar fi binevenit. Mirela, mamica lui Andrei (5 anisori)


Panic Questions

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

Last Blogs

  • Geanta bebelusului

    LarisaG89
    - Ieri, 22:32

  • Cezariana È™i recuperarea

    AnaDemsa
    - Ieri, 12:03

  • Friiig

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 10:16

  • Geanta bebelusului

    ely4
    - Ieri, 10:14

  • Alegerea numelui

    BiancaDragnea
    - Ieri, 09:39

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -