Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

CALLANETICS!!


14 raspunsuri la acest subiect

#1
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 07 mai 2003 - 18:48

Dragele mele,pt.ca acest subiect a luat proportii neasteptate si sunt sigura ca vor mai fi doritoare,am vrut sa simplific "operatiunea" si sa eliberez forumul un pic[:)],asa ca am bagat exercitiile pe contul meu de la yahoo;incercati linkul asta: http://photos.yahoo.com/vevemic si daca nu puteti obtine o imagine satisfacatoare asa (full-size),intrati pur si simplu in yahoo!photos cu ID:"vevemic" si parola "irisss".Daca aveti probleme anuntati-ma. Acum imi permit sa-nchid subiectul vechi....[hia] [flo]Irina & Veve cea cumintzica foc![:D] Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." (Shakespeare)

#2
jade

jade

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 52 mesaje

Postat 07 mai 2003 - 19:18

multumim frumos![flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Mada

#3
mamaruta

mamaruta

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 331 mesaje

Postat 07 mai 2003 - 19:22

Esti o dulce Irina[pup]

#4
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 07 mai 2003 - 21:09

Fetili,vedeti ca mai sunt niste exercitii pe langa callaneticsuri;mi le-a trimis o draguta de la forum[pup].Sper sa le puteti deschide! [flo]Irina & Veve cea cumintzica foc![:D] Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." (Shakespeare)

#5
ani35

ani35
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 08 mai 2003 - 01:00

Multumim,esti o scumpa! [pup] [pup] [pup]

#6
DanaRosu

DanaRosu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 80 mesaje

Postat 08 mai 2003 - 03:16

[cool], Veve! Pe mine nu ma ducea mintea.... Dana And, yes, I am a blonde!

#7
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 08 mai 2003 - 05:51

quote:
Originally posted by DanaRosu
[cool], Veve! Pe mine nu ma ducea mintea.... Dana And, yes, I am a blonde!
...And i'm a red head...that's why[:D][:D][zz] [flo]Irina & Veve cea cumintzica foc![:D] Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." (Shakespeare)

#8
camelia-daniela

camelia-daniela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 08 mai 2003 - 14:13

Dragä Irina, exercitiile mele sint pe germanä, dar pot sä-ti spun cä nici unul nu este identic cu cele de la tine. Oricum sint convinsä, cä si ästea dau acelasi rezultat, deoarece se bazeazä pe acelasi principiu. Eu am douä pentru muschii abdominali si douä pt intinderea muschilor in programul de 15 min. Din päcate, nu am un scanner sau o digitalcamera, sä le pot bäga in PC; Singura solutie este faxul. As putea sä ti le trimit si le publici tu. Sint numai douä pagini si mi se par mai simple. Eu am inceput din nou aceste exercitii si dupä ca. o säptäminä, mi-a apärut un zimbet in coltul gurii cind m-am admirat in oglindä. Chiar si celulita care a pus stäpinire pe partea dorsalä a pulpelor, bate in retragere. Stiu cä nu trece, dar se amelioreazä. Eu fac la inceput ca. 10 zile - 2 säptämini in fiecare zi, dupä care imi ajunge dacä fac de trei ori pe säptäminä. Nu sint un caz asa de grav. Totul e sä continui pinä ajungi la forma idealä, dupä aceea practici numai sä te mentii asa. Eu am observat la mine ( am niste muschi forte puternici la picioare ), cind nu am fäcut aceste exercitii se stringeau ca un ghem si se vedea si celulita mai puternic. Cu aceste exercitii de intindere a muschilor parcä se "topeste" si celulita. Nu stiu dacä tu le-ai mai fäcut ( eu le am de 4 ani), dar le recomand cu cäldurä. Te pup, Cami. si mult succes la gimnasticä fetelor!!!...........

#9
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 08 mai 2003 - 14:27

Camelia de facut sigur nu le-am mai facut,pt.ca pana la veve n-am avut nevoie,iar dupa,n-am avut timp.Dar putem incerca sa le punem cumva.Ma gandeam in loc de fax,n-ai gasi un scaner la un net sau la biblioteca?Costa mai putin si e mai ieftin.Eu n-am fax acasa;as putea face rost de un nr,dar poate gasesti tu un scaner???Mersi pt.oferta,oricum![flo] [flo]Irina & Veve cea cumintzica foc![:D] Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." (Shakespeare)

#10
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 08 mai 2003 - 15:28

Si daca tot va dadusi parolele...vedeti ca am si diete si poezioare pt.bebei tot pe-acolo...[hia] [flo]Irina & Veve cea cumintzica foc![:D] Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." (Shakespeare)


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -