Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

De ce e asa de bine?


7 raspunsuri la acest subiect

#1
dede

dede

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 44 mesaje

Postat 28 martie 2003 - 17:07

Pentru toti cei care se intreaba: - de ce merge site-ul asa de repede; - de ce nu se mai blocheaza chat-ul; - de ce doar un membru DC are peste 1100 de mesaje; - unde au disparut hihihi-urile; - de ce nu se mai nasc dispute pe forum; - de ce toata lumea e fericita; - de ce a venit primavara. Explicatia e simpla: karkotasha shefa a luat o mica pauza. Dar de saptamana viitoare revine - asa ca profitati. Mult succes, Luiza, iti tin pumnii. DeDe

#2
Otilia

Otilia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 428 mesaje

Postat 29 martie 2003 - 02:28

Hihihi, [:D] [cool] Care va sa zica asa, Luiza e plecata in WE... Si a venit primavara. Nu gaseam eu explicatia... Bine ca m-am luminat! [:)] Doar ca... la mine site-ul nu merge asa de bine, chatul nici atit, ca m-am chinuit toata ziulica si tot nimeream pe Buydomains... PS: Raducu e tare scump! Mai mare decit Adélie doar cu 2 saptamini. @+...[harp] Otilia & La Adelita [bibe]

#3
dodo

dodo

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 530 mesaje

Postat 29 martie 2003 - 08:19

Dede, iti faci de cap? Stai ca vine Zorro acusi'!

#4
Lia

Lia

    Membru junior

  • Moderators
  • 1.060 mesaje

Postat 29 martie 2003 - 13:01

Dede,ti temi?[:o)] Lia&Andrew

#5
Luizax

Luizax

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 42 mesaje

Postat 29 martie 2003 - 13:18

1. situ nu merge ca nare picioare (dede...adeca kraci pe linba ta , hihi) 2. chatu nu e mai blokeaza penca ai slabit..probabel s-a prins nevastata ca atentezi la ciatiste (:p) si te-a trecut pe regimu' ..nu mai pupi mancare calda...dormi pa presh..etc..stii tu mai bine (buehehehe) 3. aia cu mesajele no jtiu ca nust opsedata ca tine de stelutze ...si btw acu nu ma e cu stelutze la epoleti..ie cu dungi... 4. ca au disparut hihi urile ie cam najpa :o)..adeca c' mon numa io ma hlizesc pacia? a? 5. disputele...bey....nu jtii ca la 40 de saptamani sentampla fenomenu cu nascarea...mai ai si tu rabdare:pp 6 & 7 .....lumea e fericita ca venit primafara si vitzavercea Cat despre pauza..mai bine lasa...num priejte statu acasa..mam inbolnavit...acu iau antibiotice...bleah. Imi tii pumnii???? vezi ca la mine asta insamna ghninion asha ca pliz nu mi-i mai tzine. Mai mai mai ma dede ma......se vede ca taare dor tze de mine...ce? nu tza mai zis nemenea bishti de mult? :o) Nu prea am inspiratie acuma deh....ie dila ospam cu strepsils si faringosept apa de pluoaie cu paracetamol aspirina shalte alea. Ahahaha, na, ca miam adus aminte........am loat asiara hexoral (hihih) da-i zicea hexoraletten..radeti radeti da' am putut si io sa adorm mai bine ca ma doare gatu rau de tot. uatefa' ...dej dede.....ai pus-o...cand oi pune mana pa tine o satz mearga fulgii!!!!!!!!!!!!!! si..ca sa nu fii dezamagit....ia dacia un big BISHTI!!!!!!! Luizax - karkotash shef!

#6
Otilia

Otilia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 428 mesaje

Postat 29 martie 2003 - 14:09

Ce faci dede, ne pacalesti? Uite karkotasha shefa e la datorie si in WE! @+...[harp] Otilia & La Adelita [bibe]

#7
danat

danat

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.292 mesaje

Postat 31 martie 2003 - 12:04

Karkotasha nu doarme!!![:D] Si nici bolnava nu tace, sa va fie klar![cool] Sanatate kkstirko, vezi ai grija cu alexutzu! Te alearga, a?[:D] danat

#8
Mariaa

Mariaa

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.726 mesaje

Postat 31 martie 2003 - 12:28

Saracu' Dede,ai incercat si tu marea cu dejtu' si no mers [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Cred ca numai daca-i plecata-n Madagascar si poate nici atunci nu scapi de karko (dratzul lung al legii ) [:-)))][:-)))][:-)))] Sanatate maxima karko si brb [pup],Maria


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -