Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

CLONA


27 raspunsuri la acest subiect

#21
cl

cl

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.738 mesaje

Postat 18 aprilie 2003 - 14:11

Ce cred eu, se poate sa ma insel [:D], este ca fata respectiva aduna prezervativele folosite si apoi le inghetau continutul in congelator pentru perioada fertila a Carlei [:D]. Chiar sunt curioasa daca asa este. Aveti idee cand este ultimul episod? Multumesc, Claudia

#22
dana d

dana d

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.029 mesaje

Postat 18 aprilie 2003 - 23:31

Ai dreptate Claudia, cum de nu mi-a dat prin cap. Asta ar fi singura posibilitate. Ce minte bolnava are mama lui Carla! Mai sunt 29 episoade, ne ameninta mereu la sfarsitul fiecarui episod. Eu o sa pierd cateva, pe 28 ma internez sa nasc[bang]. Vizionare placuta! Dana.

#23
karol

karol

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 19 mesaje

Postat 23 aprilie 2003 - 03:04

Ce-mi place cel mai mult in Clona e cum danseaza ei.Se misca bestial dansatoarele alea. [pup][pup][pup]

#24
Lauraa

Lauraa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 427 mesaje

Postat 30 aprilie 2003 - 00:35

Ma ziceti, mai ziceti! Si eu am vazut cateva episoade cand am fost in Ro in vizita si m-a prins! LAURA

#25
Flower

Flower
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 12 mai 2003 - 13:01

Atzi vazut ca Tabinho a tatal bebeului Karlei ? Si eu ma gandeam la o complicare a planurilor lu' madam Odette - adica bebeul sa fi fost a lui Leo - da uite ca i-a iesit pasentza lu' femeia vulcan. Cred totusi ca fiica-sa o sa aiba remuscari si o sa recunoasca "procedura de insamantare"... poate Creuza va ceda ... Om videa ! [pup]

#26
sly

sly
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 19 mai 2003 - 11:45

Frumoasa telenovela, dar din pacate s-a terminat.Pe cat de mult mi-a placut, atat de mult m-a enervat sfarsitul! S-a tratat totul superficial!Mai ales subiectul Jade si Lucas.Mie cel mai mult mi-a facut placere sa urmaresc povestea de iubire dintre Mel si Xande.Ati vazut ce [copil] frumos aveau! Ca barbat aveti dreptate ZEIN era superb!Avea o privire si niste buze....[bang] Va[pup] P.S. Urmariti [tv]si JUANA ca este foarte frumos[zid]

#27
jade

jade

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 52 mesaje

Postat 19 mai 2003 - 15:50

daaa, si pe mine m-a enervat sfarsitul! avand in vedere cat de frumos a fost restul serialului ma asteptam la un final cu totul special! cel putin faza cu Nazira si Miro pe calutul zburator ... Mada

#28
Kehleyr

Kehleyr

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 974 mesaje

Postat 28 mai 2003 - 18:52

Mie nu mi-a placut cum au rezolvat cu Leo si Albieri... Cred ca au vrut sa faca un final stil Frankenstein cu doctorul care nu mai scapa de creatia lui dar Leo merita mai mult de atat, sa fie numai o anexa pentru cineva. Mai ales ca Albieri ma enerva ingrozitor, nu personajul cat tipul care dubla in spaniola si care dupa parerea mea avea aceeasi intonatie indiferent de ce sentimente vroia sa transmita. Mi-e tare ciuda ca nu l-au dat in portugheza, desi spaniola inteleg dar portugheza nu mi se pare ca au mult mai mult farmec vorbite in limba originala. Adevarul este ca telenovelele braziliene sunt total deosebite, mult mai gandite si mai ample decat oricare altele. Mi-a placut foarte mult si Rei do Gado, ultima pe care au dat-o in portugheza -- de atunci cred ca le cumpara de la televiziunea spaniola si de-aia sunt dublate... Revenind la Clona, personajul meu preferat a fost unchiul Ali si m-am bucurat foarte mult de casatoria lui din final cu Zoraide. Era un adevarat intelept si privea lucrurile atat de echilibrat si cu atat bun simt... Si nu mi s-a parut deloc moral ca in final Odette-i i-a iesit pasenta. Asa o vulgara si enervanta, trebuia s-o pateasca. Si eu am crezut tot timpul ca bebe este al lui Leo si ca asta va fi "ancora" lui in lumea reala prin care se va autoconvinge ca e un om ca toti ceilalti...


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

  • MărÈ›iÈ™or

    Ioanachea
    - Ieri, 21:14

  • Raceala...

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 19:51

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -