Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

CLONA


27 raspunsuri la acest subiect

#1
salhiuta

salhiuta
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 24 februarie 2003 - 02:31

vA UITATI LA CLONA? Nadine eroul principal si mamica anca

#2
Crisu

Crisu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 39 mesaje

Postat 24 februarie 2003 - 09:59

Daaaaa, ma uit cand ma lasa sotul meu[mariaj]. Mi se pare un subiect foarte interesant si nou ptr. o telenovela. Imi pare rau ca nu am reusit sa vad episodul in care s-a intalnit Jade cu Leo. Cum a fost? Pupici, Crisu[pup][pup][pup]

#3
Danza

Danza
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 24 februarie 2003 - 19:33

Cum ai vazut, cred, la publicitate, Leo a surprins-o pe Jade dansand. S-au vazut. Au ramas de piatra ambii. Au lacrimat. Albieri l-a luat pe Leo si au plecat, iar Jade a lesinat... Referitor la 1 intrebare, urmarim CLONA impreuna cu sotul, e singura telenovela, care nu numai ca ma lasa sa-o vad dar mai si sta cu mine sa comenteze. Daca pe un alt program este fotbal, dam prioritate fotbalului, bineinteles. La fel e si cu un film bun. Oricum, la CLONA ca si restul telenovelelor, rezumatul episodului precedent e cuprins in replicile urmatorului episod... Cu drag, Danza, mami fericita a lui [copil] Danuz paginuta personala: http://www.desprecop...?nickname=Danza

#4
Rodica

Rodica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 72 mesaje

Postat 24 februarie 2003 - 19:53

Si mie imi place darrrr.....[mariaj]

#5
Crisu

Crisu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 39 mesaje

Postat 24 februarie 2003 - 20:12

quote:
Originally posted by Danza
Cum ai vazut, cred, la publicitate, Leo a surprins-o pe Jade dansand. S-au vazut. Au ramas de piatra ambii. Au lacrimat. Albieri l-a luat pe Leo si au plecat, iar Jade a lesinat... Referitor la 1 intrebare, urmarim CLONA impreuna cu sotul, e singura telenovela, care nu numai ca ma lasa sa-o vad dar mai si sta cu mine sa comenteze. Daca pe un alt program este fotbal, dam prioritate fotbalului, bineinteles. La fel e si cu un film bun. Oricum, la CLONA ca si restul telenovelelor, rezumatul episodului precedent e cuprins in replicile urmatorului episod... Cu drag, Danza, mami fericita a lui [copil] Danuz paginuta personala: http://www.desprecop...?nickname=Danza
Multumesc, Dana Abia astept in seara asta cand o sa-l vada Yvette pe Leo, avea o mutrisoara [olala]. Oricum, am citit mici rezumate in Tv MAnia si lucrurile o sa se complice destul cu descoperirea lui Leo, Yvette va crede ca Leo este copilul lui Deusa cu Leonidas!!! [:-)))] si se supara pe ea.... Am descoperit cum sa ma inteleg cu sotul meu, il las sa se joace la PC. si asa nu ma mai [mariaj]... Pupici, Crisu[pup][pup][pup]

#6
Violeta

Violeta
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 27 februarie 2003 - 13:10

Mie imi place Nazira. [ispita] Cu drag, Violeta

#7
Crisu

Crisu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 39 mesaje

Postat 05 martie 2003 - 20:19

Ati vazut ce mutrisoare fac toti cand il vad pe Leo...[:-)))] Ma distreaza la nebunie, mai mult ptr. asta ma uit acum... Pupici, Crisu

#8
nikita

nikita
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 17 martie 2003 - 02:28

Urmaresc si eu din cand in cand ptr. ca poti intelege usor cam ce se intampla. Imi place ca este dezvoltata pe larg( uneori cam prea pe larg) dependenta de droguri si ravagiile pe care le fac acestea in viata unui om. Bravo regizorului! In rest.. ce sa zici "telenovea sadea " nu-si dezminte formatul de TELENOVELA, dar poti sa mai stai un pic sa-ti racoresti sufletul cu povesti desprinse parca din 1001 una de nopti.[8**] [ispita Ei da si drama Maysei,tanjind dupa dragoste etc etc, cred ca se recunosc niscaiva telespectatoare in personaj.

#9
oanaDo

oanaDo

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 147 mesaje

Postat 17 martie 2003 - 10:25

E singura telenovela din care inca nu sunt sigura CINE cu CINE ramine.Voi ce credeti? Oana M.

#10
Vanina

Vanina
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 18 martie 2003 - 15:57

Si eu o urmaresc si imi place ca pot sa vad obiceiurile musulmanilor...imi plac aproape toate personajele.... E singura telenovela care imi place si pe care o urmaresc cu placere... Vanina


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -