Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Cel mai puternic revitalizant pr barbati


17 raspunsuri la acest subiect

#1
andrruzza

andrruzza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 619 mesaje

Postat 05 februarie 2003 - 10:19

POTENT POWER este un compus unic, prin amestecul complet al potentialului vegetal, care a fost studiat si cunoscut in toata lumea ca avand rezultate in timpul cel mai scurt. Produs revitalizant pt barbati, care stimuleaza spermatogeneza, calitatea spermei, sustine functiile renale si stimuleaza fluzul sanguin erogen, fiind un bun vasodilatator si antisterz prin plantele componente:lemn dulce scortisoara, nucssoara, piper si ghimbir. Creste rezistenta la stres si libidoul la barbati, combatand sterilitatea, indicat in oligospermie, imbunatateste calitativ si cantitativ spermatozoizii. Este bogat in minerale naturale, bogat in zinc necesar pentru formarea lichidului spermic. Administrare: 1-2 tablete seara cu 1/2h inainte de masa, cu lapte cald,timp de 30 zile. tratamentul este recomandat 30 zile minim si creste pana la 3 luni. Fetele, am gasit prezentarea asta pe un pliant unde era si prezentarea la kamaiany. Mi se pare mai practic pt barbati decat tincturile, ceaiurile...voua cum vi se pare?Foloseste cineva??? Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

#2
cam

cam
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 05 februarie 2003 - 10:49

Da Andrruzza, l-am folosit, e adevarat ca numai doua luni dar n-am constatat nici o imbunatatire. Poate depinde de organismul fiecaruia.

#3
R.R.

R.R.
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 05 februarie 2003 - 10:52

quote:
Originally posted by cam
Da Andrruzza, l-am folosit, e adevarat ca numai doua luni dar n-am constatat nici o imbunatatire. Poate depinde de organismul fiecaruia.
Sotul meu urmeaza acum un trat. cu Potent Power, eu sper din tot sufletul sa dea roade! R.R.

#4
andrruzza

andrruzza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 619 mesaje

Postat 05 februarie 2003 - 11:35

RR, sa auzim numa' de bine!! Voua vi l-a recomandat medicul?? Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

#5
livia

livia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 273 mesaje

Postat 05 februarie 2003 - 16:32

Este tot un preparat din plante si in general medicii sunt cam paraleli cu med.naturista asa ca nu ti-l recomanda ei eventual o sa-ti dea stimulente hormonale si altele de genul asta. livia

#6
gabid

gabid

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 150 mesaje

Postat 05 februarie 2003 - 19:24

Unde se gaseste si cat costa?Eu m-am hotarat sa termin cu 100 de mii de tincturi,pastilute.Acum ii dau Masculin care si asta cica e pt asa ceva,barem are telina in el si ginseng care ajuta la[gica].Masculin costa 300 000 aproape dar se dau numai 2/zi.CXred ca nu o sa-i mai dau laptisor de matca de luna viitoare care nu cred sa aiba cine stie ce influenta.s-a saturat si el sa ia un pumn de pastile si macar de ar fi cu folos. Gabi si bb Simona.

#7
livia

livia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 273 mesaje

Postat 05 februarie 2003 - 21:03

De ce nu incerci trat. care l-am scris pt.oligoastenospermie si care ar da rezultate bune?Nu mi se pare atat de greu de tinut si nici nu are asa multe componente.L-am scris la un subiect postat de Raluca. livia

#8
karula

karula

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.535 mesaje

Postat 05 februarie 2003 - 22:30

Din pacate tratamentul cu Potent Power n-a avut nici un rezultat in oligoastenospermia sotului meu... si nici nu e asa de ieftin daca il iei doua luni ca sa fii sigur de ceva. Dar cred ca fiecare organism raspunde altfel, asa ca... L-am luat de la plafarul de langa Hanul lui Manuc. Succes!

#9
Letitia

Letitia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 122 mesaje

Postat 06 februarie 2003 - 10:42

Dragele mele, I-am luat si eu sotului meu aseara. Costa 116.000 lei 10 tablete si am luat 60. Sotul meu teoretic nu are probleme, dar m-am gandit ca nu-i strica si pe de alta parte de ce sa ma chinui numai eu?? [zz] Adevarul e ca atunci cand si-a facut spermograma avea un indicator sub normal (procentul spermatozoizilor cu mobilitate era la jumatate), numai ca numarul de spermatozoizi era mai mult decat dublul minim-ului acceptabil. Asa ca medicul i-a spus ca este normal si ca daca le combini pe cele doua, caliatea este buna. L-am crezut si nu ne-am facut probleme, mai ales ca suna logic ceea ce ne-a spus, dar niste pastile din plante nu au cum sa strice. Voi ce ziceti de spermograma asta? Ar trebui repetata? Maine o sa va aduc si valorile exact asa cum apar pe hartie, poate imi dati un sfat. Va pup, [flo]Letitia

#10
Catalina

Catalina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 29 mesaje

Postat 06 februarie 2003 - 10:50

Fetele, trebuie neaparat cu lapte? Ca sotului meu nu ii pot baga pe gat lapte ... sub nici o forma. Cu apa nu merge ? Catalina, o viitoare mamica


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -