Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

AM NEVOIE DE SFATURI DESPRE GIULESTI


23 raspunsuri la acest subiect

#1
iulia74

iulia74
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 18 ianuarie 2003 - 11:05

SALUT NICK NAME: IULIA74 AM 29 DE ANI SUNT DIN CONSTANTA AM O RANA PE COL,TRICHOMONAS SI CANDIDA TESTUL PAPANICOLAU A IESIT GRAD 2. S-AR PUTEA SA AM SI TROMPELE INFUNDATE. ANUL TRECUT AM FACUT UN TRATAMENT LA BUCURESTI,LA MEDTRAND,DAR DUPA 9 LUNI NIMIC SI AM RENUNTAT. SOTUL MEU SI-A FACUT SPERMOGRAMA.TOATE SUNT BUNE IN AFARA DE MOBILITATE:20%. NE-AM HOTARIT SA MERGEM LA GIULESTI. LA CE DOCTOR MA SFATUITI SA MERG? AS VREA UNUL CARE FACE TOATE INVESTIGATIILE DE LA INCEPUT SI CARE SA SE PRICEAPA SI LA INFERTILITATE MASCULINA. SI EVENTUAL SA FACA SI INSEMINARI ARTIFICIALE,CINE STIE POATE E NEVOIE. AM CITI IN FORUM DE DR.NICULESCU,DE DR. HODOVANU SI DE DR.CEZARA BUCUR TOTI DE LA GIULESTI. LA CARE DIN EI SA MERG? VA MULTUMESC ANTICIPAT.ASTEPT RASPUNSURI.VA PUP iuliamarin

#2
andrruzza

andrruzza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 619 mesaje

Postat 18 ianuarie 2003 - 11:23

Dr.Niculescu stiu ca este fffff bun! Dr.Hodovanu(care este medicul meu)este buna si poti discuta f mult cu ea. De dracea nu stiu nimik. bafta!! Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

#3
iulia74

iulia74
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 18 ianuarie 2003 - 11:43

pina acum nu am facut HSG ce ma sfatuiti :sa o fac in constanta inainte sa merg la Giulesti,sau sa astept consultatia la giulesti? cat dureaza tratamentul pt candida si trichomonas? iuliamarin

#4
iulia74

iulia74
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 18 ianuarie 2003 - 11:48

pina ajungem la giulesti sotul meu ce medicamente sa ia pt mobilitate redusa? in prezent ia numai zinc. iuliamarin

#5
ioanapru

ioanapru
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 18 ianuarie 2003 - 12:27

Eu merg la dr. Laura Dracea care consulta si la Giulesti si care mi-a facut o impresie foarte buna. De altfel si alte aspirante merg tot la ea. Sotul meu a fost diagnosticat cu oligoastenospermie si printre alte medicamente a luat si vitamina E, care nu face rau nimanui... Asta daca sotul tau vrea sa ia un medicament inainte de a consulta un doctor. Mult succes. Pupici[pup][pup], Ioana[flo] ioanap

#6
andrruzza

andrruzza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 619 mesaje

Postat 18 ianuarie 2003 - 13:51

iulia74, cred ca mai bine astepti, daca esti hotarata sa ajungi la un medic din giulesti, sa faci HSG tot la giulesti. Chiar daca vii cu ea facuta in alta parte, s-ar putea sa te puna ssa o faci din nou! Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

#7
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 18 ianuarie 2003 - 13:59

Dr. Anca Vasilescu Moisa e recomandarea mea. Mie una mi-a placut foarte mult de ea, m-a ajutat sa o am pe Mariutza (prin inseminare) si in plus mi-a urmarit sarcina care nu a fost foarte usoara cu mult profesionalism. Sa mai adaug si ca nasterea a fost floare la ureche. Pupici si bafta Marina PS: o gasesti la acelasi centru de reproducere umana asistata in giulesti

#8
Catalina

Catalina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 29 mesaje

Postat 18 ianuarie 2003 - 15:40

si eu merg la dr. dracea si te sfatuiesc sa incerci si tu, e tanara, draguta si tare priceputa. din pacate pe la medtrand am ajuns si eu si pe langa ca am lasat o caruta de bani, nu am facut nimic ... Catalina, o viitoare mamica

#9
gabid

gabid

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 150 mesaje

Postat 18 ianuarie 2003 - 19:30

Eu tot nu am inteles care este cel mai bun dr de la Giulesti.Efectiv nu stiu la cine sa merg.Parerile sunt impartite in legatura cu dr Dracea.Altcineva... La Medsana stiam ca Prof Ancar e cel mai bun dar aici... Haide , voi ce imi recomandati? [pup] Gabi.

#10
livia

livia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 273 mesaje

Postat 18 ianuarie 2003 - 21:57

Buna Iulia,am citit mesajul tau si-ti dau un sfat -sa faci vaccinul contra candidozei,il gasesti la institutul Cantacuzino.Eu l-am facut si de atunci nu am mai avut nimic.Pentru amanunte poti cauta in forumul vechi la subiectul: candida ,acolo am scris mai multe si modul de administrare. [pup]de la livia cu [copil]christian livia


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -