Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

album de poze


32 raspunsuri la acest subiect

#21
Otilia

Otilia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 428 mesaje

Postat 06 ianuarie 2003 - 19:09

quote:
Originally posted by Ortansa
Elena-este vorba de fapt de 30 bytes nu 30 kb-e o mare diferenta.Nu-i asa admin?io parca asa am inteles.
Ortansa, este vorba de 30KB "Numarul maxim de poze admise : 6 Dimensiunea maxima a unui fisier : 30 KB "
Byte/octet = simple unité (plus petite taille traitable) Kilo-bytes (Kb) = mille bytes Mega-bytes (Mb) = million de bytes Giga-bytes (Gb) = milliard de bytes
Cu 30 de bytes nu ai nici macar un icon, uite, iconul asta: [bb] are deja 1329 bytes (sau octeti), adica 1ko...
[pup] UN AN NOU FERICIT!!! @+...[harp] Otilia & La Adelita [bibe] (6 luni raspoimiine!...) "La musique avant toute chose" - Paul Verlaine

#22
Bobita

Bobita

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 65 mesaje

Postat 07 ianuarie 2003 - 14:10

URAAAAA!! Abia sateptem albumul. Multumesc Admin. Sa fim fericite

#23
gianina-d

gianina-d
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 12 martie 2003 - 03:02

La mine nu vrea sa intre pozele in album cu toate ca poza are mai putin de 30kb si e format jpg,ce are de nu merge? Am reusit sa pun poza in paginuta la despre copii.com si a mers dar la album nu .Cu ce gresesc? Ajutati-ma va rog. adg

#24
roxana chindris

roxana chindris
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 20 martie 2003 - 00:40

Salutare [hia] Doresc si eu sa editez un album dar nu prea am inteles [bang]CUM [?]si mai ales UNDE [?]Imi puteti da cateva coordonate si explicatii ca eu una sunt mai [V]"inceata " in ale computerelor si am nevoie de indrumare . ROXANA CHINDRIS

#25
cisa

cisa
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 26 martie 2003 - 18:00

imi poate explica si mie cineva cum e cu pozele? da asa ca la prosti. sau mai bine ma duc sa fac un curs de calculatoare? in ritmul asta ana o sa ies la pensie o sa invat sa fac de toate in aproape toate domeniile. ce sa fac in tineretea mea nu erau atatea calculaoare. nu am timp sa va pun si pacalicii corespunzatori, este ora de plecat acasa si am de luat o fetita scumpa foc de la cresa. v-am pupat dulce, ne vedem maine. cisa si andu(adica ruxandra)[copil]

#26
Adela

Adela

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 187 mesaje

Postat 26 martie 2003 - 18:42

quote:
Originally posted by roxana chindris
Salutare [hia] Doresc si eu sa editez un album dar nu prea am inteles [bang]CUM [?]si mai ales UNDE [?]Imi puteti da cateva coordonate si explicatii ca eu una sunt mai [V]"inceata " in ale computerelor si am nevoie de indrumare . ROXANA CHINDRIS
Dai aici: http://www.desprecop...photo_album.asp apoi dai la : "pune poza pe server" si de acolo te descurci tu ca-i usor. Succes!:) Adela &[copil]Julia

#27
emma27

emma27

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 107 mesaje

Postat 02 aprilie 2003 - 01:39

am inteles bine?daca azi m-am inregistrat,de-abia la sf lunii voi avea cont pt album?de-abia astept sa vad despre ce e vb si nu cred ca mai am rabdare.[q]ghinionul meu.[bang] Ema

#28
Veronicai

Veronicai
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 11 aprilie 2003 - 15:14

Mie imi spune ca inca nu am cont de poza si sa contactez administratorul??????????????????

#29
parpalak

parpalak

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 569 mesaje

Postat 26 august 2003 - 08:36

admin!!!!!!!!!! Zice ca: Error! Exista o problema cu albumul. Luati legatura cu administratorul No. Am luat. Acuma ce mai fac? :) Dankeshoane! Sanatate la bebei si mamici.

#30
dede

dede

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 44 mesaje

Postat 26 august 2003 - 10:12

quote:
Originally posted by parpalak
admin!!!!!!!!!! Zice ca: Error! Exista o problema cu albumul. Luati legatura cu administratorul No. Am luat. Acuma ce mai fac? :) Dankeshoane! Sanatate la bebei si mamici.
Mai baga un tetris [alcool]! DeDe Câââââ


Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • Frățiorul

    Denisa1996
    - Astăzi, 07:04

  • Cum a fost testul de toleranță la glucoză?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 00:45

  • Pregatiri

    Julix94
    - Ieri, 22:25

  • Burtica rotunda

    Roxana3001
    - Ieri, 18:47

  • Ecooo

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 17:38

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -