Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Pentru Livia.


19 raspunsuri la acest subiect

#11
livia

livia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 273 mesaje

Postat 07 ianuarie 2003 - 12:58

Nu are nici febra si nici rosu in gat,dar cred ca aerul este prea uscat fiindca dupa ce deschid fereastra nu mai tuseste.Multumesc pt. sfat!!! [pup][pup][pup][pup]pt.voi de la noi livia

#12
gabid

gabid

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 150 mesaje

Postat 07 ianuarie 2003 - 19:30

Am primit observatii ca scriu:pentru...cutare.O sa-ti scriu pe email deacum.Cica e interzis sa scrii cuiva personal pe acest forum.Imi pare bine ca ti-a fost de folos ce ti-am spus.Am inteles ca sunt si umidificatoare.Eu nu am avut dar e bun si vasul pe calorifer.Cate grade ai la bb in camera?In camera la Simona nu sunt niciodata mai mult de 24 de grade. Gabi.

#13
195_143Cristina L

195_143Cristina L
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 07 ianuarie 2003 - 20:59

Gabi,nu cred ca ai primit observatii ca ai scris pentru... cutare,ci din cauza continutului mai personal sa zic... ma rog acum...dar cum sa intitulezi mesajul ca sa-l vada persoana respectiva?Caci de exemplu ce iti spune tie Livia intereseaza si pe alte fete.Asa ca nu cred ca a deranjat titlul... Te pup Cristina L

#14
livia

livia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 273 mesaje

Postat 07 ianuarie 2003 - 23:34

Buna Gabi,la [copil]este in jur de 20-24 grade,crezi ca este prea mult? Am citit ca primesti observatii,eu nu inteleg de ce ,fiindca tu urmezi un tratament al unei fete si este normal sa ceri amanunte respectivei doar nu o sa intrebi pe toata lumea de pe forum,nu?-si cred ca, ce intrebi tu intereseaza si alte fete care ar dori sa incerce tratamentul!!!Dar daca sunt probleme te rog sa-mi scrii e-mail si-ti raspund in continuare cu mare dreg! livia cu[copil]christian livia

#15
Mariaa

Mariaa

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.726 mesaje

Postat 08 ianuarie 2003 - 09:58

Buna Livia,ceea ce ai reusit tu ne intereseaza si pe noi...amaratele care inca ne straduim sa avem un bebe...asa ca eu personal te rog sa continuati sa corespondati pe forum,asta in masura in care doriti si voi acest lucru.Chiar daca nu intervenim de fiecare data,sunt multe "smecherii" care le prindem din zbor... Te pupic si sanatate maxima lui Chirstian [pup] Rabdarea este cheia fericirii.

#16
gabid

gabid

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 150 mesaje

Postat 08 ianuarie 2003 - 12:00

Bine,bine...am inteles.Vreau sa va spun ca temperatura bazala in urma tratamentului e data peste cap sau chiar nu s-a produs ovulatia luna aceasta.Se mentine constanta la 36.7-36.8 Oc.Numai stiu ce sa spun.Totusi cred ca luna viitoare o sa ma duc la un dr.ginecolog.Sunt in a 17 a zi a ciclului.Poate ca luna viitoare va fi ami bine.Poate ca trebuie sa-si faca efectul ceaiurile acestea. Livia,ma simt mult mai bine decand iau NervosedinC.Este f.bun pt stres,oboseala.Il recomand la toate fetele care vor un bb.Este pt insomnii,eu nu dorm niciodata in timpul zilei si nici cu el nu dorm decat noaptea asa ca puteti sa-l luati linistite. Gabi.

#17
gabid

gabid

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 150 mesaje

Postat 08 ianuarie 2003 - 16:47

Eu fac tratamentul Liviei.Nu am reusit sa iau semintele de marar macinate sublingual si nici pulberea de napraznic.Imi fac greata,adica vomit dupa ele asa ca le-am inghitit cu apa.La farmaciile naturiste exista si tinctura de marar,pastile de napraznic,pastile sau tinctura de telina.Credeti ca pot inlocui semintele luate sublingual? Gabi cea sclifosita si Simonica idem de sclifosita.

#18
andrruzza

andrruzza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 619 mesaje

Postat 08 ianuarie 2003 - 17:16

gabid,
de ce nu mergi sa faci ecografie vaginala sa stii sigur daca ai sau nu ovulatie in urma tratamentului naturist?? metoda temperaturii bazale nu cred ca este concludenta.

Imagine postataNoroc tzie, mie...tuturor!!


#19
gabid

gabid

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 150 mesaje

Postat 08 ianuarie 2003 - 21:25

Abia sunt in prima luna de tratament.Luna urmatoare merg sa-mi fac monitorizarea ovulatiei.La mine nu se maturizau foliculii,adica aveau dimensiuni f.mici fara hormoni.Trebuiau ajutati. Credeti voi ca daca fac o luna tratament si e bine apoi se mentine efectul daca numai fac tratament? Gabi.

#20
gabid

gabid

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 150 mesaje

Postat 08 ianuarie 2003 - 21:26

Abia sunt in prima luna de tratament.Luna urmatoare merg sa-mi fac monitorizarea ovulatiei.La mine nu se maturizau foliculii,adica aveau dimensiuni f.mici fara hormoni.Trebuiau ajutati. Credeti voi ca daca fac o luna tratament si e bine apoi se mentine efectul daca numai fac tratament? Gabi.


Panic Questions

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

Last Blogs

  • Geanta bebelusului

    LarisaG89
    - Ieri, 22:32

  • Cezariana È™i recuperarea

    AnaDemsa
    - Ieri, 12:03

  • Friiig

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 10:16

  • Geanta bebelusului

    ely4
    - Ieri, 10:14

  • Alegerea numelui

    BiancaDragnea
    - Ieri, 09:39

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -