Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Sa stau pentru copil? Multumesc, nu!


12 raspunsuri la acest subiect

#11
roxica

roxica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 57 mesaje

Postat 13 ianuarie 2003 - 15:09

si eu sint de parerea ta diana mai ales cind ai un copil nu trebuie sa tolerezi niste lucruri.. tocmai pentru ca ai un copil esti datoare sa faci ceea ce trebuie... el merita o famile fericita ,o familie in care sa fie dragoste,respect..tandrete.. nu prefacatorie...sa stai cu el doar pentru copil..mai devreme sau mai tirziu nu o sa mai suporti..si o sa cedezi daca esti nefericita linga sotul tau..se revarsa si asupra copilului eu am simti pe pielea mea ca starea mea se resimte si asupra fetei mele..degeamba incerc a rid si sa fiu vesela ..ea simte ca este fortata toata chestia asta deci eu sint de parere ca daca nu ai un copil poti sa mai induri sa speri ca o sa fie mai bine..dar daca ai un copil si nici macar el nu il schimba sau,se inrautateste situatia atunci eu zic ca esti datoare sa il parasesti pentru copil.. eu asa vad lucrurile... copilul merita o viata linistita in armonie cu membrii ei... daca traieste intr-un mediu lipsit de respect si intelegere la fel o sa se comporte si el cind o sa aibe familia lui si cred ca nici un parinte nu-si doreste asta asa ca draga diana eu zic ca ai facut exact ceea ce trebuia cit despre gura lumii...eu de mult nu mai plec urechea la ea ca altfel nu simti ca traiesti tot timpul sa te gijndesti la ce e mai bine pentru vladut si pentru tine numai bine si bravo tie

#12
Diana_70

Diana_70
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 13 ianuarie 2003 - 18:36

Multumesc tuturor pentru raspunsuri si va rog sa ma scuzati ca nu am raspuns atata timp. Sper ca ati avut Sarbatori Fericite si ca Anul Nou a inceput cu bine pentru toti. Eu am fost cu Vladut la munte pentru ca tatal lui a fost foarte ocupat cu noua lui prietena si au iesit impreuna. Nici nu m-a rugat sa i-l dau pe Vladutz sa mearga cu ei pentru ca stie ca nu i l-as da. Nu deocamdata. Sa vedem cum iese cu fata asta. Si asa pentru copil e destul de traumatizant ca nu mai locuieste si "tati" cu noi si nu as vrea sa il vada pe tatal lui cu alta femeie deocamdata. Nu stiu daca gresesc sau nu, pur si simplu mi-e frica sa nu inteleaga el lucrurile gresit. Vreau sa mai creasca si sa mai inteleaga... Va pup pe toate (si toti) si va urez forta si noroc in anul ce vine. Eu nu sunt fericita dar nici nu sunt mai nefericita decat in timpul mariajului de "ochii lumii". Asa ca tot raul spre bine. Maine va fi mai bine si poate imi voi gasi jumatatea (inca nu am nici o perspectiva dar nici nu am cautat).

#13
danielac

danielac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.498 mesaje

Postat 13 ianuarie 2003 - 19:33

diana 70 eu te susstin si iti doresc numai bine pentru tine si copilul tau!

[*] Dana si Diana-Maria [*]



Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -