Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

CUM ATI REACTIONAT??


5 raspunsuri la acest subiect

#1
pustiu

pustiu
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 18 decembrie 2002 - 07:10

O SA AVEM UN COPIL. [bibe] CE REACTIE ATI AVUT? CE ATI GANDIT? CUM ATI DORMIT IN NOAPTEA ACEEA? [bang][:D][cool][^][V][blabla][;)][:(!][hippi][pahar][q][pup][:0][tel][:(]

#2
ariel_7000

ariel_7000

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.517 mesaje

Postat 18 decembrie 2002 - 16:22

eu am fost naucita toata ziua...imi venea sa rad, sa plang, sa tip , sa zbor.simteam ca plutesc si incercam sa-mi imaginez cum imi va schimba acest aspect viata.pana acum mi l-a schimbat in bine, a adus mai multa lumina, si sunt convinsa ca in viitor, chiar daca nu va fi usor, va fi nemaipomenit.Voi fi MAMA in aprilie, si nu pot sa exprim in cuvinte ceea ce simt cand primesc sutulete si impunsaturi in burtica... Cat despre sotul meu, a ramas perplex cam o ora, apoi a zis ca vom vedea ce si cum. Mi-a zis ca ne-a cam luat pe nepregatite bebele acesta, dar cu putin efort, dpdv material, vom face fatza (eu sunt somera). Suntem foarte fericiti si nerabdatori sa apara micuta noastra comoara, iar eu sunt f incantata cand il vad pe sotul meu cum se lumineaza la fatza, cand pune mana pe burtica mea si simte cate un ghiontulet:). o zi buna:)[il] ariel

#3
Theodora

Theodora

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 256 mesaje

Postat 18 decembrie 2002 - 17:41

quote:
Initial creeata de pustiu
O SA AVEM UN COPIL. [bibe]CE REACTIE ATI AVUT? CE ATI GANDIT? CUM ATI DORMIT IN NOAPTEA ACEEA?[bang][:D][cool][^][V][blabla][;)][:(!][hippi][pahar][q][pup][:0][tel][:(]
htpp://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=189&Bun venit printre noi.Pe adresa de mai sus poti gasi multe impresii ale noastre si probabil raspunsuri la intrebarea ta...Imagine postataMos Craciun cu plete albeA sosit de prin nametiSi aduce daruri multeLa fetite si baietiMos Craciun,Mos Craciun...Din batrini se povestesteCa-n toti ani negresitMos Craciun pribeag soseste,Niciodata n-a lipsitMos Craciun,Mos Craciun...Imagine postata[img]***Marry Christmas******Theodora, Alexandros, Giannis***

#4
Lacramioara

Lacramioara
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 28 februarie 2003 - 17:29

Poate vine tirziu raspunsul asta, dar poti sa-ti spun ca atunci cindam aflat ca sint insarcinata n-amdormit bine citeva nopti bune, si ne prindea dimineata pe amindoi discutind despre "ce sa facem?". Apoi, dupa vreo 10 zile, cind am reusit sa fac un control, am aflat ca sint in 5 luni, deci nu mai aveam altceva de facut, decit sa las sarcina. Am lesinat de emotii si am sarit in sus de bucurie cind amflat. Mi se parea si imposibil si extraordinar. Si desi imi doream un copil, vestea a venit si m-a luat putin pe nepregatite. Dar acum este comoara vietii mele. Lacrima

#5
Kmel

Kmel
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 12 martie 2003 - 18:01

Am fost ingandurata, fericita, nelinistita ... El, iubitul meu, a reactionat foarte bine in prima zi. Se gandea deja cum va fi dupa ce nasc, cum o sa alerge el pe la farmacii, cum o sa se trezeasca pe la 3 noaptea cand plange bebe, ca sa ma lase pe mine sa ma odihnesc ... a doua zi mi-a spus ca inclina spre a nu pastra copilul, dar nu e inca sigur. iar a treia zi mi-a spus ca s-a gandit foarte bine si nu este pregatit sa aiba un copil acum, ca are alte prioritati ...etc. Cam astea au fost reactiile. Noi ne-am despartit. Eu pastrez copilul. Si el isi vede linistit de prioritatile din viata lui.

#6
romana

romana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 135 mesaje

Postat 13 martie 2003 - 00:05

Am fost foarte fericita cind am vazut ca mi-a iesit pozitiv testul de sarcina. Era intr-o simbata, sotul meu dormea si l-am trezit sa-i spun vestea cea mare. A fost si el atit de fericit, deoarce asteptam de mult un copil


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Usor usor..

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 15:42

  • 28 de saptamani

    kiki_2024
    - Astăzi, 15:27

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

  • Saptamana 28

    Deutzuk
    - Astăzi, 11:08

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -