Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Liste medici (1)


415 raspunsuri la acest subiect

#381
erika23

erika23
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 07 decembrie 2003 - 00:56

Dar cine a fost la dr Carja de la spitalul Elias. Ce pute-ti sa-mi spune-ti de ea... Pupici la mamici si bebei!!! Baldau Brindusa

#382
arian

arian

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 632 mesaje

Postat 08 decembrie 2003 - 04:48

Doamnelor, Don'soarelor si Domnilor (???), Constat cu nedumerire absenta unor nume care TREBUIE sa existe in lista ginecologilor organizata in cadrul acestui topic. Consider o datorie de onoare a nota aceste nume, de asa natura incat ele sa se poata regasi in "editii" ulterioare ale listei mentionate: Brasov: Asist.univ. Dr. Marius MOGA - Sp. Judetean (?) Bucuresti: Conf.univ. Dr.phil. Radu VLADAREANU - Sp. Elias (sef clinica) Constanta: Dr. Sebastian si Ioana LUTESCU - Sp. Judetean Iasi: Prof.univ. Dr.phil. Dragos DRAGOMIR - Clinica Ginecologie II (?) Prof.univ. Dr.phil. Mircea ZAMFIR - ??? Medgidia: Dr. Anca BELCIN - Sp. orasenesc (sef sectie) De asemenea, o minima corectura: in Constanta, Dr. Vlad TICA nu lucreaza la Sp. Municipal, ci la Sp. Judetean.

#383
oanaDo

oanaDo

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 147 mesaje

Postat 08 decembrie 2003 - 10:48

DESPRE DR. DRACEA LAURA DIN GIULESTI IMI POATE SPUNE CINEVA CEVA? EU TREBUIE SA AJUNG MIERCURI 10.12.2003 LA EA SI NU SUNT DIN BUCURESTI. O CUNOASTE CINEVA MAI BINE SA-MI SPUNA CE PROGRAM ARE?

#384
alunelsialbinutza

alunelsialbinutza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 241 mesaje

Postat 08 decembrie 2003 - 19:02

Stie cineva ceva de D-na Doctor Corina Grigoriu de la Universitar? Este doctorita care se ocupa de mine (am 10 saptamani), mi-a fost recomandata de un medic din acelasi spital, dar nu prea am auzit despre ea mai nimic pe acest forum la acest subiect. A nascut cineva cu ea sau i-a fost pacienta? alinutza

#385
andreea_s

andreea_s

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 09 decembrie 2003 - 10:55

A mai facut cineva cerclaj profilactic? Si daca da, a fost totul OK, care e comportamentul de abordat dupa?

#386
andreea_s

andreea_s

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 09 decembrie 2003 - 10:57

Alinutza, La pag 14 ai un comentariu foarte frumos despre doctorita care te intereseaza. Andreea

#387
alunelsialbinutza

alunelsialbinutza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 241 mesaje

Postat 09 decembrie 2003 - 12:52

quote:
Originally posted by andreea_s
Alinutza, La pag 14 ai un comentariu foarte frumos despre doctorita care te intereseaza. Andreea
Multumesc mult andreea_s alinutza

#388
Cady

Cady
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 09 decembrie 2003 - 14:52

BUna ziua fetelor, Despre d-na dr. Ligia Dobrescu de la Elias si POliclinica 10 stie cineva ceva sa imi spuna si mie. Tot incerc sa gasesc pe cineva dar nu reusesc. Multumesc anticipat, Cady

#389
andreea_s

andreea_s

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 09 decembrie 2003 - 15:59

Nu ai de ce, Alinutza, si eu am doar 11 saptamani si sunt destul de derutata in ceea ce priveste doctorul. Bafta ! Andreea

#390
Diana Negescu

Diana Negescu
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 09 decembrie 2003 - 16:02

Citesc de ceva timp mesajele de pe acest site si mi se pare extraordinar ca mamicile sa aiba posibilitatea sa schimbe pareri despre sarcina. Astazi m-am inregistrat si eu cu ideea ca am si eu cate ceva de spus. Dar in primul rand vreau sa aud parerea voastra despre D-na. Dr. Draghici Gratiela de la Municipal. Pot da informatii despre Dl. Dr. Badea de la Municipal cu care a nascut vara mea in august 2003, despre Dl. Dr. Badiu cu care a nascut prietena mea in iunie 2003, D-na. Dr. Trailescu la care am fost personal pana in luna a 3-a. Am mai trecut pe la Dl. Dr. Herghelegiu, D-na. Dr. Dinca Gabriela, Dl. Dr. Pana Stelian - la care am fost personal, avand probleme cu sarcina. Mai pot da informatii (pt. cei interesati) despre centrul medical Sanador si preturile care se practica acolo. [gravi] Dienutza si bebe din burtica de 15 saptamani. Maria Diana Negescu


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Astăzi, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -