Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Liste medici (1)


415 raspunsuri la acest subiect

#331
alinamoro

alinamoro

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.879 mesaje

Postat 30 octombrie 2003 - 16:40

Din Arad il recomand pe d-l dr.MICLEA IULIU - OBSTETRICA-GINECOLOGIE.

#332
anggi

anggi
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 30 octombrie 2003 - 17:42

va rog mult daca stiti ceva despre doctorul Dinu Albu - Giulesti? De trei ani incerc - inseminari,tratamente si mai ales sa gasesc un doctor care dupa a cincea vizita sa isi aduca aminte macar problema mea daca nu numele meu. maine vreau sa fac o incercare si la dr. Albu - lucreaza la un cab. part. si pot sa merg seara.va rog daca ati auzit.......... Eu o recomand pe dr. Dracea - giulesti - daca puteti intra la ea

#333
diafera

diafera

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 40 mesaje

Postat 31 octombrie 2003 - 14:27

Poate sa-mi dea cineva informatii legate de dr Condor Adrian de la Bucur?

#334
Germina

Germina

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 215 mesaje

Postat 31 octombrie 2003 - 14:53

[cool] [medic]Pt. cele care nu au rabdare sa caute in toate paginile, il recomand din nou pe dl. Dr. ION IONUT ADRIAN -un doctor de exceptie si un om extraordinar. Lumi

#335
madalina74

madalina74
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 04 noiembrie 2003 - 10:57

Revin si eu si il recomand din nou pe doctorul Ion Ionut Adrian.Un profesionist si un Om. Madalina

#336
ralu29

ralu29
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 04 noiembrie 2003 - 16:24

Buna tuturor, sunt gravida in 29 de saptamani (o sa nasc in ianuarie!). Sarcina este monitorizata de catre Dna. Dr. Mihaela Popescu - Medicover si maternitatea Giulesti. Pana acum sunt foarte multumita, insa nu stiu pe nimeni care sa fi nascut cu dumneaei. Are cineva vreo informatie? Multumesc! Ralu

#337
ellys

ellys
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 04 noiembrie 2003 - 17:23

Salutare tutur, Sunt gravida in 17 saptamani si mai am un baietel de 1 an si 10 luni. Si la prima sarcina si acum merg la dr.Anca de la Universitar. Este un bun profesionist, cel putin asa mi s-a parut si mie si sotului meu. De altfel, decizia de a merge la a doua sarcina tot la dansul a fost luata datorita profesinismului cu care am fost tratata la prima. Am nascut normal, am stat in spital doar 3 zile si in fiecare zi a trecut sa ma vada si sa ma intrebe cum ma simt. Si am nascut intr-o vineri. De fiecare data cand l-am apelat la telefon cu diverse probleme nu m-a refuzat niciodata si mi-a raspuns amabil la toate intrebarile. Asa ca , de multe ori poate sub vorbele dulci nu se ascune un bun profesionist. Prefer un doctor care sa-mi spuna clar in fata toate riscurile si eventualele probleme care pot aparea pe parcusul sarcinii, decat unul care sa-mi vorbeasa frumos si profesional sa lase de dorit. Pentru cine doreste un profesionist, il recomand cu placere. Ella [grasa]in 17 saptamani. Ellys

#338
Dgc

Dgc
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 05 noiembrie 2003 - 14:13

quote:
Originally posted by anggi
va rog mult daca stiti ceva despre doctorul Dinu Albu - Giulesti? De trei ani incerc - inseminari,tratamente si mai ales sa gasesc un doctor care dupa a cincea vizita sa isi aduca aminte macar problema mea daca nu numele meu. maine vreau sa fac o incercare si la dr. Albu - lucreaza la un cab. part. si pot sa merg seara.va rog daca ati auzit.......... Eu o recomand pe dr. Dracea - giulesti - daca puteti intra la ea
Dr. Albu este doctorul meu de multi ani asa ca o sa-ti dau adresa de la cabinetul lui particular unde o sa-l gasesti sigur seara Cabinetul se cheama Sanorur si se afla in Bd. Iuliu Maniu nr 94-100, bl. 19, sc. 2, ap. 43 parter, numar telefon: 772.55.00. Trebuie sa-ti faci programare deoarece este foarte multa lume. Dr. Albu mai are si Laborator de Genetica se cheama Genetic Lab si se afla pe str. Portocalelor 1-3 (Gradina Botanica). Succes[pup]

#339
Dgc

Dgc
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 05 noiembrie 2003 - 14:29

Dr. Albu de la Giulesti este un doctor bun. Si in general doctorii de la spitalul Giulesti sunt foarte buni cu toate ca maternitate nu arata foarte bine, dar este un personal foarte bun. O recomand ca pediatru pe Doctorita Nane.

#340
catam76

catam76
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 05 noiembrie 2003 - 18:07

Dragele mele, eu o recomand cu foarte multa caldura pe dr. Elena Mihalceanu- Iasi, Cuza Voda. Este o persoana deosebita care va acorda toata atentia si se ocupa de fiecare lucru in parte. Eu o spun din proprie experienta. cat


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -