Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Liste medici (1)


415 raspunsuri la acest subiect

#261
iuliac

iuliac
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 04 septembrie 2003 - 17:01

quote:
Originally posted by stefy
am inteles ca dr. Lemnete are si cabinet privat,stie cineva adresa si nr. de telefon? multumesc
Eu am fost la el la cabinet cand eram tanara si nelinistita. Adica acum vreo 3 ani. Nu stiu daca mai e aceiasi adresa sau nr de tel. dar merita sa-ncerci. Stirbei Voda 69, sect 1, tel 3142774

#262
stefy

stefy
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 05 septembrie 2003 - 02:40

multumesc Iulia//

#263
miruna28

miruna28

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 70 mesaje

Postat 05 septembrie 2003 - 13:28

O cunoaste cineva pe d-na doctor(pediatru) M.Balgradean de la spitalul M.S.Curie ?

#264
ad_risnov

ad_risnov

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 270 mesaje

Postat 05 septembrie 2003 - 19:27

Dragi mamici cu burtici, Sunt o viitore mamica [gravi], cam speriata de o doctorita incompetenta, Dr. Zorzan de la Polizu. Am o parere foarte proasta despre ea ca medic (mi-a citit gresit analiza de CMV, spunand ca sunt bolnava, cand de fapt aveam doar anticorpi, lucru aflat dupa multe cautari si stres), cat si ca om pentru ca nu a reusit sa comunice deloc cu mine, doar sa ma umple de nervi la fiecare control. De aceea am schimbat-o si acum sunt luata in evidenta de dr. Paris Florentina de la Filantropia. As dori sa aflu mai multe despre dumneaei, dar si despre conditiile din spital (curatenie, sala de nastere, rezerve, preturi pt. nastere si anestezist, etc.). Multumesc mult! Pupici.[pup]

#265
veronici

veronici

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 71 mesaje

Postat 07 septembrie 2003 - 22:32

Am vazut ca Elenan si Corina teo au vorbit de dr.Dracea.Cum este?Accesibila? Elenan vrem un raspuns!!!!!!

#266
Soleil

Soleil

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 376 mesaje

Postat 08 septembrie 2003 - 16:28

Buna, dragi mamici si burtici! As vrea sa stiu daca este careva dintre voi care ar putea sa imi spuna mai multe despre dr. Viorel Calciu de la Filantropia. Eu mai am pana vine bebe pe lume - adica abia la primavara -, dar n-as vrea sa las problema asta pe ultima suta de metri. Eu am fost pana acum de 2 ori la el la consultatii, mi s-a parut destul de dragut, rabdator, iti explica tot ce intrebi, dar mi s-a parut ca m-a chemat prea rar la consultatii. Prima oara am fost in 12 august si a spus ca ne mai vedem pe 2 octombrie! Intre timp, mi-a depistat o infectie din analizele facute in 12 august, pe care am tratat-o si am mers din nou la el in 2 septembrie. Probabil ca altfel il vedeam abia dupa 2 luni... Asta mi s-a parut cam ciudat, ca in rest pare amabil si bine pregatit. Multumesc frumos pentru informatii! [pup] Soleil "Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume..."

#267
tilis

tilis
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 08 septembrie 2003 - 17:18

Ce stiti de dr. Maria Bari - Filantropia??? tilis Viata e prea scurta ca sa fii normala!

#268
Aramis

Aramis
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 09 septembrie 2003 - 12:49

Stie cineva ceva de d-na Mariana Banceanu de la Medsana? N-am gasit nimic postat despre dansa. Multumesc frumos Loredana

#269
Hayat

Hayat
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 10 septembrie 2003 - 15:28


Dragele mele, va rog mult sa imi spuneti daca stiti vre-un medic bun in Bucuresti in zona Mihai Bravu-Vatra Luminoasa-Muncii-Iancului, aproximativ. Sora mea e insarcinata in 6 saptamani si locuieste acum in Bucuresti, in zona de care va spuneam mai sus. Sau daca ii puteti recomanda pe cineva in zona piata Romana (acolo lucreaza). Multumesc mult Loredana Draga Loredana, ti-o recomand pe doamna doctor Ivanov, de la centrul ROMMED. www.rommed2000.ro, ca sa vezi exact unde este situat si cum ajungi acolo. Sper sa-ti fie de folos informatia.

#270
Umflatzel

Umflatzel

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 26 mesaje

Postat 10 septembrie 2003 - 22:13

draga clara si sandra, si eu o sa nasc in decembrie la elias, cu dr. Parvu Ioan; am auzit numai lucruri bune despre el, si m-am hotarat sa nasc cu el; am fost de 2 ori pana acum la el (la medsana, nu am ajuns la spital, daca stii cand are program si la spital spune-mi si mie)- si mi s-a parut un bombon; mai vorbim, acum tre sa plec va pup


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -