Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Liste medici (1)


415 raspunsuri la acest subiect

#91
teo1970

teo1970

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 543 mesaje

Postat 15 aprilie 2003 - 12:15

Dr. Alexandru (Sacha) BADIU - Spitalul Municipal si alte cabinete particulare! Teodora[olala]

#92
FLORENTINA

FLORENTINA
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 15 aprilie 2003 - 13:15

Multumesc frumos, Diana! Si eu am o prietena care a nascut cu dr. Coroama, dar la ea a fost cezariana si in plus sunt prietene si mi-a fost frica sa nu fie subiectiva. Poate imi fac prea multe griji, nu stiu ce am vrut sa aflu, pentru ca am auzit numai lucruri bune de ea. V-am cam indus in eroare, pentru ca nasc la inceputul lui iunie, nu lui mai... Hormonii astia! Numai bine tuturor! Flori
quote:
Originally posted by diana904
quote:
Originally posted by FLORENTINA
Buna tuturor! In primul rand as vrea sa o intreb pe Cary daca sarcinile i-au fost urmarite tot de un medic de la Giulesti... In al doilea rand, as vrea sa va intreb daca a nascut careva cu Dna Dr Adriana Coroama si ce parere aveti... Eu am sa nasc la inceputul lui mai la Giulesti si mi s-au parut interesante informatiile gasite aici, mai ales ca nu stiu mai nimic despre aceasta maternitate. Multumesc Flori
Am o prietena buna care a nascut cu dr. Coroama de 2 ori si a fost super incintata, atit din punct de vedere profesional dar si ca om.


#93
Andruska

Andruska
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 15 aprilie 2003 - 16:43

Cu foarte mare caldura il recomand pe BADEA Iulian - Spit Municipal - vad ca si sotia lui se afla la loc de cinste. Daca doriti mai multe amanunte spuneti-mi si vi le ofer cu cea mai mare placere. Bravo lor si bravo noua (sau lui Doamne Doamne) ca i-am descoperit.

#94
ramir

ramir
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 06 mai 2003 - 20:58

buna ce stiti despre Dr. Albu de la Giuleti? dar despre Dr. Tarlea Virginia?

#95
Andra28

Andra28

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 165 mesaje

Postat 07 mai 2003 - 12:16

Draga ramir, Pot sa-ti spun ca eu am avut o experienta foarte neplacuta cu dr. Tarlea Virginia, fapt ptr care m-am hotarat sa o schimb. Pot spune ca sarcina pierduta se datoreaza si ei. De ce? Pentru ca am vorbit cu ea la telefon marti si i-am spus ce se intampla, mi-a zis sa iau niste pastile si si-a facut timp sa ma vada abia joi cand deja ma luasera durerile de mijloc, astfel ca vineri s-a produs avortul spontan. In afara de asta, la primul control, in timpul tuseului vaginal a exclamat: ai sarcina cu fibrom!! Iti dai seama ce tare m-am speriat. Nici n-a mai stat de vorba cu mine (am intrebat-o ce se intampla cu sarcina mea) si m-a bagat la echo intravaginala la Herghelegiu. Acesta a spus ca nici vorba de asa ceva. Accept ca un dr se poate insela la o simpla palpare, dar nu cred ca trebuia sa ma sperie in halul asta, mai ales ca ii spusesem ca sunt pt prima data la ginecolog. Am ajuns la ea in urma unor recomandari calduroase ale unor colege, dar sincera sa fiu, nu ti-o recomand!!!!!!!! Te pup, Andra Tu ai fost la ea? Ce parere ti-ai facut?

#96
Maadi

Maadi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.274 mesaje

Postat 07 mai 2003 - 13:42

Doamna dr. Adriana Simonescu de la Giulesti - un om si un medic extraordinar. V-o recomand cu caldura. Ref. la dl. dr. Nicolae Suciu de la Polizu, eu am mari retineri. Sora mea a nascut cu el anul trecut si nu vreau sa-mi amintesc prin ce au trecut si ea si bb. Noroc ca acum sunt bine sanatoase amandoua. Maadi

#97
alinuche

alinuche

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 13 mesaje

Postat 07 mai 2003 - 13:45

Stie cineva ceva de Dl doctor Badiu de la Municipal? Ma puteti ajuta? Va pupic [pup] alinuche

#98
adi69

adi69

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.771 mesaje

Postat 07 mai 2003 - 18:42

Teo,e adevarat,conteaza si"contributia'adusa doctorilor,dar daca dai peste unul care nu le are ,poti tu sa "contribui"tot inainte ...degeaba. In Iasi; prof. dr.Onofriescu-f.bun dar de cand e director de spital(Cuza-Voda)si de cand are si cabinet particular este f ocupat.Eu am avut o sarcina cu probleme(obezitate grad 1,rh negativ,sarcina toxica,infectii urinare ,disgravidie,eminenta de avort in luna a patra)dar omul acesta s-a ocupat de mine la orice ora din zi si din noapte.Operatia cezariana a facut-o la ora 12 noaptea,la primul semn al bebeului ca ar vrea afara,si nu a programat-o ca alti doctori asa ,cand credeau ei ca ar trebui sa fie.Toata stima si consideratia. Tot la Cuza-Voda,sint si alti doctori buni si oameni: Mihalceanu,Sachs,Mihaila Adriana mamicul Catalinei

#99
pisi_ella

pisi_ella

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 425 mesaje

Postat 07 mai 2003 - 19:29

Bucuresti: dr. Sorin Puia de la maternitatea Giulesti...

#100
carmendraghici

carmendraghici
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 08 mai 2003 - 12:00

Dr. Alexandru Badiu - Spit. Municipal Bucuresti E SUPER!!! Carmen


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -