Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Despre sotzi


20 raspunsuri la acest subiect

#11
danac

danac
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 24 octombrie 2002 - 20:34

Miruna,felicitari!Pe mine m-ai emotionat cel putin![8**]......

#12
carrie

carrie

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.684 mesaje

Postat 25 octombrie 2002 - 11:46

eu zic ca e un lucru minunat sa-ti iubesti sotul sa te simti iubita si respectata. poate fi un vis frumos sau poate fi realitatea depinde mult de norocul pe care il ai cand alegi omul care-ti va sta alaturi. la mine tandretea , iubirea, respectul si comunicarea fac din casnicia noastra una perfecta. va doresc tot binele din lume cris

#13
nano

nano
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 28 octombrie 2002 - 18:11

Ce frumoasa este teoria! in viata lucrurile stau cu totul si cu totul altfel.Va invidiez pe toate.Sper sa pot ajunge si eu intr-o zi sa iubesc pe cineva

#14
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 28 octombrie 2002 - 22:35

quote:
Originally posted by nano
Ce frumoasa este teoria! in viata lucrurile stau cu totul si cu totul altfel.Va invidiez pe toate.Sper sa pot ajunge si eu intr-o zi sa iubesc pe cineva
Pai parca pe tine te parasise nevasta mult iubita nu demult;se pare ca tu erai cel care nu iubea?!?!?!Sau ai uitat ce-ai debitat?Eu ti-as propune sa notezi undeva,nu de alta,dar sa nu ne bagi de tot"in ceata"!Sau asta vrei de fapt?!?!?![drac] Irina & Veve cea cumintzica foc![:D]

#15
Lidia

Lidia
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 28 octombrie 2002 - 23:30

quote:
Originally posted by Veve
quote:
Originally posted by nano
Ce frumoasa este teoria! in viata lucrurile stau cu totul si cu totul altfel.Va invidiez pe toate.Sper sa pot ajunge si eu intr-o zi sa iubesc pe cineva
Pai parca pe tine te parasise nevasta mult iubita nu demult;se pare ca tu erai cel care nu iubea?!?!?!Sau ai uitat ce-ai debitat?Eu ti-as propune sa notezi undeva,nu de alta,dar sa nu ne bagi de tot"in ceata"!Sau asta vrei de fapt?!?!?![drac] Irina & Veve cea cumintzica foc![:D]
mai Veve, dar chiar trebuie luat in serios personajul acesta?[hot] eu ii citesc replicile pe post de bancuri.... proaste![consti] Si asta numai si numai pentru a nu-mi incarca sistemul cu date inutile [mariaj], ca altfel de cand l-am prins odata pe chat, numai cand ii vad nick-ul ma ia asa cu "gadilish la lingurea...."[vom] Noi sa fim sanatoase, ca [sm] destui pe lumea asta! Lidia Este imposibil sa-i multumesti pe toti!

#16
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 28 octombrie 2002 - 23:49

Aaaa,Lidia!Da' cine-l ia-n serios??Nici nu ma strofocam daca nu ma calca pe codita[drac].Intru si eu odata pe luna pe chat si-atunci dau de d-l/d-na Nano care ma-ncolteste asa, aiurea,ca a vrut el...Fiorosu'!De ce sa-i fie asa placuta sederea aici?[bruta] Merita oare? Irina & Veve cea cumintzica foc![:D]

#17
danat

danat

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.292 mesaje

Postat 30 octombrie 2002 - 10:20

Mai Miruna, nu trebe sa te superi, io am intrebat pur si simplu, de cind eshti casatorita, pentru ca ashea, mai visatoare si idealista eram shi io mai la inceputul relatziei si a casatoriei cu al meu hazband [huta]. Dupa aceea, sentimentele au ramas la fel, ba chiar pot spune ca s-au intarit si transformat in ceva mai profund si stabil, dar treburile shi, in general, viatza asta de zi cu zi tocesk romantismul personal, nu al relatziei in sine..... [olala] danat

#18
DanaR

DanaR

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 109 mesaje

Postat 08 noiembrie 2002 - 16:52

Fugi de aici...[bonjovi] Sotul tau nu este nici un neam cu tine. Tineti minte asta... Cand ve-ti ajunge la urmatorul conflict[blabla], va veti convinge...[bruta] DanaR

#19
DanaR

DanaR

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 109 mesaje

Postat 08 noiembrie 2002 - 16:54

Fugi de aici...[bonjovi] Sotul tau nu este nici un neam cu tine. Tineti minte asta... Cand ve-ti ajunge la urmatorul conflict[blabla], va veti convinge...[bruta] DanaR

#20
Lavi

Lavi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 57 mesaje

Postat 08 decembrie 2002 - 20:48

Eu nu cred in zicala:Barbatul, primul tau mare dusman! Daca doi oameni se inteleg de ce oare sa le amintimi ca vor veni zile urate, oricumacele zile se potindrepta cu incredere si dragoste. Cu putina credinta in omul de langa tine poti fi fericita .Bucura-te asa cum trebuie de sotul tau![pup] Lavinia Ciuta


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -