Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Despre sotzi


20 raspunsuri la acest subiect

#1
miruna

miruna
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 21 octombrie 2002 - 20:04

[;)]Un sot este cel mai bun prieten pe care-l vei avea , in viata.Cu el veiimparti gandurile , starile sufletesti , rasul si lacrimile tale.Este modelul tau in viata pe care sa-l urmezi pana la capatul pamantului.Si daca ceea ce spun suna cam sentimental , imi pare rau dar asta e ceea ce simt eu pentru sotul meu. [;)]El imi lumineaza universul cu iubire si veselie.Ofera tuturor zilelor mele caldura promisa a Primaverii , si datorita lui sunt vesela mereu. Asa ca , dragul meu , pentru ieri , pentru azi si pentru maine , ai dragostea mea si multumirile mele. [;)]Sotul meu este prea modest cand imi spune "De ce ma iubesti?Sunt doar un om obisnuit." Si ma doare , ca nu-mi gasesc cuvintele pentru a-i spune cum este el pentru mine Universul intreg. [;)]Te iubesc cu rasuflarea , zambetele , cu lacrimile intregii mele vieti. V-am scis cateva randuri din cartea "Unui om cu totul deosebit,Sotul meu" ca sa va dati seama ce mult inseamna un sot.

#2
danat

danat

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.292 mesaje

Postat 23 octombrie 2002 - 10:12

quote:
Initial creeata de miruna
[;)]Un sot este cel mai bun prieten pe care-l vei avea , in viata.Cu el veiimparti gandurile , starile sufletesti , rasul si lacrimile tale.Este modelul tau in viata pe care sa-l urmezi pana la capatul pamantului.Si daca ceea ce spun suna cam sentimental , imi pare rau dar asta e ceea ce simt eu pentru sotul meu. [;)]El imi lumineaza universul cu iubire si veselie.Ofera tuturor zilelor mele caldura promisa a Primaverii , si datorita lui sunt vesela mereu. Asa ca , dragul meu , pentru ieri , pentru azi si pentru maine , ai dragostea mea si multumirile mele. [;)]Sotul meu este prea modest cand imi spune "De ce ma iubesti?Sunt doar un om obisnuit." Si ma doare , ca nu-mi gasesc cuvintele pentru a-i spune cum este el pentru mine Universul intreg. [;)]Te iubesc cu rasuflarea , zambetele , cu lacrimile intregii mele vieti. V-am scis cateva randuri din cartea "Unui om cu totul deosebit,Sotul meu" ca sa va dati seama ce mult inseamna un sot.
Draga mea Miruna, am shi io o-ntrebare: de catzi ani eshti casatorita? [8)] danat

#3
mumulina

mumulina
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 23 octombrie 2002 - 11:08

m-ati turbat cu sotii astia ai vostri!!!! alina,don'soara Alex si bb Teo

#4
danielac

danielac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.498 mesaje

Postat 23 octombrie 2002 - 12:32

Sotul meu este cel mai bun prieten al mau, asta va spun cu siguranta!!! dana

#5
miruna

miruna
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 23 octombrie 2002 - 13:38

quote:
Originally posted by danat
[quote]Initial creeata de miruna
[;)]
De ce ma intrebi?Sunt casatorita de 2 ani , dar sunt convinsa ca si peste 20 de ani sentimentele mele vor fi aceleasi.Imi

#6
piskot

piskot
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 23 octombrie 2002 - 14:16

Super emotionant !!!!!! Pacat ca uneori viata ne rezerva alceva !!!!! Pupici [:X] [:X] [:X] Piskotel

#7
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 23 octombrie 2002 - 19:08

[ilp]Mai de ce sunteti rele[?]Sper ca nu de invidie![:-)))]Adevaru-i ca sunt si exceptii de la regula si eu sunt printre alea cu capu-n nori [pk] care cred in ele![pup] Irina & Veve cea cumintzica foc![:D]

#8
ionela-roxana

ionela-roxana

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 79 mesaje

Postat 24 octombrie 2002 - 00:11

Nu cred ca e rau sa-ti areti iubirea fata de sotul tau!Si eu i-mi iubesc sotul la nebunie![i]TATI!

Ione`

#9
Lidia

Lidia
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 24 octombrie 2002 - 04:44

Imagine postata[pup][}:)][ispita][pup]Imagine postataImagine postataImagine postataImagine postataImagine postataImagine postataImagine postataImagine postataImagine postatahttp://smilies.netwo...x/heartpump.gif

Lidia
Este imposibil sa-i multumesti pe toti!

#10
alexy

alexy
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 24 octombrie 2002 - 11:28

Eu sunt la fel de indragostita si dupa 11 ani si [m-a]si mai mult in
fiecare an de el ptr. ca mereu este atent si la fel de mult imi spune ca si inainte[i] nu mai spun de [am]pe care mi le face .[pup]


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Saptamana 28

    Deutzuk
    - Astăzi, 11:08

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -