Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Filme


112 raspunsuri la acest subiect

#21
vilma

vilma

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 460 mesaje

Postat 10 octombrie 2002 - 16:10

Erea cat pe ce sa-l vad (tot) Proof Of Life, dar m-a tinut Anca de ...vorba. Nici nu stiu cum s-a terminat...[V][V][:(!]

#22
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 11 octombrie 2002 - 00:18

Jaja vilma "orasul îngerilor". am bocit de-am udat cearceaful[:D] päpä Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteazä ce-ai câstigat!

#23
Violeta

Violeta
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 11 octombrie 2002 - 09:17

Subscriu la LEGENDELE TOAMNEI si adaug PACIENTUL ENGLEZ....Eu sunt marcata de aceste doua filme. La ProTv azi e "Jerry Maguire"... merita, chiar daca pentru a-3-a oara!!! Violeta

#24
Adela

Adela

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 187 mesaje

Postat 11 octombrie 2002 - 13:24

"Coyote Ugly" mi-a placut. Si muzica e faina, ce mai e dragut. Da da si Legendele toamnei e un film de film gen Out of Africa (Departe de Africa) cu peisaje f frumoase si povesti romantate. [:X] Si am muuuulte filme pe care le-am vazut in ultimul an si care mi-au placut. Cu ce sa incep? Fac o lista: Filme actiune si suspans si...si...si....As good as it gets = Mai bine nu se poate! The green Mile = Mila verde cu Tom Hanks si Michael Clake Duncan The Client Sohphie``s Choise cu Merly Streep Sirop: Remains of the Day = Ramasitele zilei cu Antony Hopkins si... Comedie American Pie 1 si 2 Bridget Jone`s Diary Legally Blonde What woman want cu Mel Gibson Film de film....in categoria Metafora [:)] American Beauty - cu Kevin Spacey 5 stele ********* [:)] Pt copii SUPER: The Grinch A bug``s life Shrek Si ar mai fi dar nu-mi vin acum in minte.... Mai scriu daca mi-amintesc.... Adela & bb Julia

#25
miruna

miruna
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 13 octombrie 2002 - 13:16

Sotul meu e cu filmele ( are mai mult timp) , dar mie mi-a placut laa nebunie "Pentru dragostea lui Joshua" si "Frumusica"

#26
Camelia

Camelia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 289 mesaje

Postat 13 octombrie 2002 - 22:33

Am prostul obicei de a uita titlurile filmelor [:(]. Dar sotul meu, dragut ca de obicei [:D] , mi-a amintit ca-mi place "Graba strica treaba" (ca tot veni vorba de Hugh Grant [^] ) si "Atat de aproape de cer" La capitolul comedii, revad cu placere, oride cate ori am ocazia, "Unora le place jazzul" si "Panica la hotel Majestic". Asa.Si am vazut vara trecuta (cand eram in Ro) la HBO o comedie fff draguta.Nu stiu cum ii zice da' merita vazut![:D][:D][:D]

#27
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 13 octombrie 2002 - 22:45

quote:
Originally posted by Camelia ....... Asa.Si am vazut vara trecuta (cand eram in Ro) la HBO o comedie fff draguta.Nu stiu cum ii zice da' merita vazut![:D][:D][:D]
Uite Camelia,chiar m-ai facut curioasa!Comedia asta pe care-o recomanzi sigur o s-o vad!!!![:D][:D][:D] Irina & Veve cea cumintzica foc![:D]

#28
Adela

Adela

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 187 mesaje

Postat 14 octombrie 2002 - 00:08

Daaaa, Atat de aproape de cer ce mult mi-a placut. Si mai era un film.....hm.... Camera cu vedere. Faine filme. [:)] Adela & bb Julia

#29
Camelia

Camelia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 289 mesaje

Postat 14 octombrie 2002 - 00:49

Irina, sa stii ca-i bun filmul ala! In rolurile principale joaca doi tineri draguti , unul alb si unul negru.Nu stiu cum ii cheama.[:D]Sa nu-i confunzi cu filmula ala in care joca unul negru si unul alb![:D][:D][:D]

#30
korinna

korinna

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 153 mesaje

Postat 14 octombrie 2002 - 13:42

Coyote Ugly..mie mi s-a parut cea mai mare porcarie siropoasa americana pe care am vazut-o vreodata!!! Insa mai nou eu imi trag pe blank-uri filemele..le vad cat am chef si gata...altle[^] Corina Lungu


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -