Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Maternitate Suceava


5 raspunsuri la acest subiect

#1
monica

monica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 27 mesaje

Postat 07 octombrie 2002 - 16:20

Fetelor din Suceava, dati shi voi ceva amanunte despre maternitatea din orashul vostru( înteleg ca numa' una e acolo...) Scumpa noastra Lara nu mai are acces la Forum shi la Chat, din motive care shi ei îi scapa - nene adminule, poate îi dai tu un raspuns, ca e tare nefericita, shi noi la fel, ca nu mai poate vorbi cu noi - shi e tare interesata despre conditiile din maternitatea suceveana. Deci, fetelor, care shtiti cum sta treaba, spuneti-ne câte ceva: cum e personalul, ce conditii sunt, ce trebuie sa ai la tine, DACA POATE ASISTA CINEVA LA NASHTERE DIN FAMILIE (Prieteni), cât se da....****i voi... Multumim anticipat! Monica (mama lui Vladut, nascut pe 7 mai 2001)

#2
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 07 octombrie 2002 - 16:27

Dau cu copi paste raspunsul lui admin pt cei care au probleme cu chatul : "Pentru toti cei care primesc "Acces la chat interzis" le recomand urmatoarea solutie: 1. Mergeti la profilul de utilizator si alegeti o parola noua 2. Apasati pe "Trimite" pentru a valida schimbarea parolei 3. Apasati Logout (in partea de sus) pentru a va loga din nou in sistem 4. Logati-va cu noua parola 5. Mergeti la chat si ar trebui sa mearga" Sä încerce si ea si poate asa intra pe site si pe chat!!!!!!!!!! päpä Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteaza ce-ai câstigat!

#3
roxy

roxy

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.613 mesaje

Postat 07 octombrie 2002 - 21:12

nu poate asista nimeni la nastere,in Suceava,mai mult chiar nu are nimeni voie sa vina sa te viziteze in salon,ci tu trebuie sa iesi pe culuar daca vrei sa te intalnesti cu cineva.Eu am nascut in Suceava,si pentru ca baietelul meu a avut ceva probleme si a trebuit sa stea in incubator ,a avut voie sotul si mama sa intre cu un halat pe iei pana in salon unde era micutul si sa-l vada pret de un minut,apoi au venit la mine tot atat pe fuga.Daca am vrut sa ma intalnesc cu iei a trebuit sa strabat tot culuarul de unde aveam camera si pana la usa pe unde se intra la maternitate pentru a putea sa vorbesc cu iei ,si sa vin apoi inapoi.Precizez ca eu am nascut prin cezariana... huianur

#4
roxy

roxy

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.613 mesaje

Postat 07 octombrie 2002 - 21:16

tot eu sunt.In ce privesc conditiile sunt bunisoare,cu toate ca lipsa banilor isi spune cuvantul,personalul este foarte atent cu tine(binenteles stii regula de aur ,daca vrei sa fie si mai atent).Atentia este direct proportionala cu darnicia ta. Se ocupa de tine ,mai ales ca medicii sunt cu ochii pe asistente(la sens bun[:I]),pentru ca le este teama,sa nu se intample vreun caz de infectare,in spital. Iti doresc nastere usoara ,bebe sanatos si in rest vine totul de la sine huianur

#5
Lara

Lara

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 449 mesaje

Postat 08 octombrie 2002 - 12:36

Saluuuut, feteloooooor!!! Am reusit sa ma inscriu in cele din urma. Multam mult, mult Moni pentru ca ai postat mesajul in locul meu, esti cea mai scumpa!!! Multumesc si pentru raspunsuri, voi mai reveni cu cateva sute de intrebari acu` ca v-am prins![:D] Va pup dulce dulce de toooot si fug sa va vad pe toate pe chat. PS Mishto schimbari p-aci[;)] Lara si bebita.

#6
iusti

iusti
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 08 octombrie 2002 - 13:41

Buna dragalaselor, Mi-a fost dor de voi. Bine ati venit!!!!! iusti


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

  • Saptamana 28

    Deutzuk
    - Astăzi, 11:08

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -