Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

bebelusi de iunie 2003 hai sa facem cunostinta :o)


14 raspunsuri la acest subiect

#1
oLo

oLo

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 149 mesaje

Postat 06 octombrie 2002 - 18:53

Dragi viitori BB de iunie 2003, (o pun pe mamica sa scrie [;)] ca eu... habar n-am sa scriu [:D] [:D] [:D]) Tocmai le-am facut surpriza babacilor. Cica ma nasc in iunie 2003. Mai am o surioara de 8 luni juma care e o dulceatza [:I]. O sa fie tare misto sa ne jucam impreuna mai incolo peste vreo doi-trei ani. Noi locuim momentan in Frantza si mamica s-a hotarat sa mearga la aceeasi maternitate la care a nascut-o pe surioara mea. Adica la Les Lilas. Cica a fost tare fain acolo. Acum va pup pe toti BBii de iunie 2003 si ma pun sa trag un pui de somn. [:0] BB de iunie 2003 Fetelor, cele de mai sus nu le-am scris eu [:D][:D][:D] ci lushu-bebelushu' [oLo]

#2
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 06 octombrie 2002 - 19:14

dragä bebelusule, deocamdatä sä stai cuminte în burticä si sä nu-i dai emotii mämicii cä e destul de ocupatä cu surioara. Pupici pe burtici. Ne "vedem" în iunie 2003[:X][:X][:X] oana Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteaza ce-ai câstigat!

#3
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 06 octombrie 2002 - 19:27

FELICITARI!bebe de iunie ca te-ai gidit sa vii asa de repde!...spre bucuria surioarei tale care,banuiesc,va fi tare incintata c-asa un tovarasel de joaca!Pupici si sedere placuta-n burtica! Irina & Veve cea cumintzica foc![:D]

#4
Theodora

Theodora

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 256 mesaje

Postat 07 octombrie 2002 - 10:55

Felicitari bb de iunie 2003... Si sedere placuta in burtica lui mami[:X][:X][:X] Love you all... THEODORA,GIANNIS,ALEXANDROS

#5
korinna

korinna

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 153 mesaje

Postat 08 octombrie 2002 - 11:59

Sa-ti traiasca..sa fi cumintel si papacios!!!Si al meu tot in iunie ar trebui sa para..cica aproximativ pe 8 iunie...asa ca o sa fim mamici daca ne ajuta DUmnezeu cam odata... Pupici la mamici!![8)] Corina Lungu

#6
Lavv

Lavv
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 15 octombrie 2002 - 13:44

Salut bebita! Si eu sper sa apar in jur de 1 iunie! Pana atunci sa stai cuminte la mamica in burtica [;)] PS: Mamico..spune-mi si mie te rog..la medic ai fost ? Mie mi-au indicat cele "patite" ca ar fi bine sa ma duc cam pe la 3 luni..asa sa nu deranjeze nenea doctorul bb-ul. Tu ce zici? Eu o sa fac un set de analize zilele astea...iau cate o pastiluta de acid folic /zilnic si maninc zarzavaturi, fructe.. Sa ne fie bine![:)] Te-am pupat, Lavv

#7
oLo

oLo

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 149 mesaje

Postat 15 octombrie 2002 - 16:25

Buna Lavv Am fost deja la medic acu' vreo doua saptamani. Am iar programare joi. Pentru chestii administrative (declararea sarcinii, ordonanta pt analize, ecografie samd). Si la primul BB am fost devreme la doctor, si tare bine mi-a prins. Sunt tare bucuroasa ca am reusit sa ma inscriu la maternitate (aici e o nebunie cu locurile la maternitate). Mai ales ca e aceeasi la care am nascut-o pe Emma. Mi-a placut tare mult. Am deja programarile la ecografie si prima vizita la maternitate (abia in 26 nov si respectiv 19 dec). Trebuie sa-mi iau rendez-vous-uri cu doua luni inainte. Ca altfel nu ma prind locuri. E o nebunie, efectif. Dar si maternitatea-i grozava! Pupici la toti BBii si mamicilor lor oLo

#8
carrie

carrie

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.684 mesaje

Postat 15 octombrie 2002 - 17:59

dragele mele si eu sper sa ma nasc prin iunie 2003.dar mamicamea e tare necajita ca a racit si o doare rau gatul si-i e frica sa nu-mi faca mie rau cumva mai ales ca e foarte sensibila. ce mi se poate intampla?tata zice ca el asa crede ca sunt bebica, mama ca sunt bebic.surpriza , mai au de asteptat[;)] va pup si abia astept sa vin pe lume

#9
oLo

oLo

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 149 mesaje

Postat 15 octombrie 2002 - 18:26

quote:
Originally posted by carrie
dragele mele si eu sper sa ma nasc prin iunie 2003.dar mamicamea e tare necajita ca a racit si o doare rau gatul si-i e frica sa nu-mi faca mie rau cumva mai ales ca e foarte sensibila. ce mi se poate intampla?tata zice ca el asa crede ca sunt bebica, mama ca sunt bebic.surpriza , mai au de asteptat[;)] va pup si abia astept sa vin pe lume
Welcome to 2003 june BB club!! Mamico, stai linistita. Racelile nu fac rau la BB! Dar trebuie tratate. (preferabil, fara medicamente) Daca tati zice fata, fata o sa fie [:D][:D][:D] Si eu am vrut baiat iar tati fata si a iesit fata. Acum vreau fata, dar sigur e baiat [:D][:D][:D] cu drag, [oLo]

#10
lili

lili

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 101 mesaje

Postat 14 decembrie 2002 - 17:08

Salut.. sunt insarcinata in 11 saptamani si dr. a spus ca bb se va naste la inceputul lunii iulie... Mai sunt fete care nasc in iulie?


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -