Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Are mama o fetitza ...


11 raspunsuri la acest subiect

#1
Ela

Ela
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 02 octombrie 2002 - 13:12

Am ajuns ieri, in sfarsit, la echo 3D si a fost super!!! Fetelor, daca aveti ocazia si posibilitatea, oferiti-va "regalul" asta! Mi-am vazut bebelusa - am aflat acum sigur ca e fetita - e o bucalata, are niste falcute... M-am linistit si ca nu are nici o spina bifida - oculta sau nu! Tot incerca doctorul sa-i faca o poza a fetei mai "artistica", si ea nimic - isi tragea capul inapoi, si-a ridicat o manutza, ca sa nu va mai spun ca tot timpul dadea din guritza de la un moment dat i-am vazut si limbutza si am inceput sa radem toti - parca ne facea in sic!![:D] Sunt in transa de ieri, nu ma gandesc decat ce fetitza am si m-a apucat graba acum - in wk asta, urmatorul cel tarziu vreau sa ma totul cumparat ca am sanse sa fiu mamica de noiembrie (termenul era pe 5 dec.)[:D][:D] Numai bine la mamici si la bebici!

#2
Reliana

Reliana

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 15 mesaje

Postat 02 octombrie 2002 - 13:30

Draga Ela, Sa-ti traiasca printesa, sa creasca mare si sanatoasa si sa te umple de bucurii![:D] Doctora mea nu s-a putut pronunta, cu siguranta, pâna în momentul de fata, dar zicea ea si bb meu e fetitza. Unde vroiam eu sa ajung, de fapt, tu ai cerut sa se faca ecografia 3D sau ei au propus? A trebuit sa platesti ceva în plus? Te întreb pt ca si eu as fi vrut, dar doctora a zis ca nu e nevoie si ca totul e în regula, dar you never know! Reliana

#3
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 02 octombrie 2002 - 13:37

Are mamaaaaaaaaa o fetitzääääääää frumisicääääääääääääfooc:-) Sä fiti fericiti, sänätosi si mintosi . Numai bine,päpä Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteaza ce-ai câstigat!

#4
Bobita

Bobita

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 65 mesaje

Postat 02 octombrie 2002 - 13:46

Sanatate si fericire la amindoua. Sa ajungi sa-ti cresti nepotii, Ela. Taote cele bune. vinv

#5
iusti

iusti
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 02 octombrie 2002 - 15:40

Felicitari, Ela si sa aveti parte numai de lucruri bune! Multa sanatate si asteptare usoara si frumoasa. iusti

#6
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 02 octombrie 2002 - 16:12

Obisnuieste-te cu starea de transa!o sa te tzina multi ani de-acu'-ncolo!Copilasii astia fac vaji cu sufletele si mintile noastre! Sa-ti traiasca frumusica si sa-ti umple existenta cu minuni! Irina & Veve cea cumintzica foc![:D]

#7
ariadne

ariadne

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 12 mesaje

Postat 02 octombrie 2002 - 17:54

o bucurie mai mare nici nu cred ca exista pt.o mamica!! multa sanatate si fericire pe mai departe! si viel spass la cumparaturi, atentie insa la lucrurile inutile dar tentante[:)] ari&celine

#8
miruna

miruna
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 02 octombrie 2002 - 18:52

Sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii.

#9
georgia

georgia
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 02 octombrie 2002 - 20:48

Felicitari Ela! Ehehehe, deci o fetita, lasa sa fiti sanatosi si sa va bucurati de ea.Cumpara totul!! si pe mine ma apucase dupa ce l-am vazut pe Vlad la eco si am pregatit totul asa simtem eu ca trebuie sa-mi pregatesc cuibusorul si bine am facut ca el a venit putin mai repede decat ne asteptam trebuia sa vina pe 25 dec si a venit pe 7, ei ce frumos!!! Felicitari inca odata!

#10
khristin

khristin

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.575 mesaje

Postat 02 octombrie 2002 - 21:14

Sa-ti traiasca fetita si sa te bucuri de ea... Poti sa-ti incepi cumparaturile linistita ca dupa ce va veni minunea, numai de cumparaturi n-o sa mai poti tu sta.... Cristina


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -