Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Analize la maternitatea Giulesti


8 raspunsuri la acest subiect

#1
marlen

marlen
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 01 octombrie 2002 - 16:26

Fetelor, am nevoie de ajutoeru vostru!

#2
marlen

marlen
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 01 octombrie 2002 - 16:31

I-mi cer scuze, dar am transmis mesajul din greseala,neterminat. As vrea sa-mi fac niste analize la Maternitatea Giulesti si nu sunt din Bucuresti. M-ar interesa cum sa procedez : am nevoie de o trimitere ?... sau se plateste spitalizarea ? A-s dori sa am cat de cat cateva informatii inainte de a ajunge acolo.

#3
marlen

marlen
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 03 octombrie 2002 - 17:34

Fetelor,chiar nu e nici o aspiranta din provincie care sa fi fost internata in Bucuresti[?]

#4
Luizax

Luizax

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 42 mesaje

Postat 03 octombrie 2002 - 17:39

stai un pik Luizax

#5
Luizax

Luizax

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 42 mesaje

Postat 03 octombrie 2002 - 17:41

637.54.40; 637.50.25 - da si tu un telefon si roagale pe tanticile alea sati zica ce trebe si eventual daca poti ste programezi. Luizax

#6
Onetzica

Onetzica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 69 mesaje

Postat 04 octombrie 2002 - 11:02

La laborator exista o lista cu tarifele pentru toate analizele. Eu mi-am facut un PAP la dr. meu de acolo si m-a trimis el la laborator. Era acolo un laborant care mi-a dat de inteles ca la ora 11 nu se mai fac analize si ca se platesc. Iesea din 10 in 10 minute si-mi spunea cu un zambet nevinovat "In 5 minute sunt gata". Pana la urma am scos niste bani, i-am bagat in buzunar si in 2 secunde mi-a dat rezultatul. Nu i-as fi dat nici 1 leu si as fi platit la casierie dar eram dupa avort si nu puteam sa stau pe la usile lor sa astept rezultatul. Fii pregatita cu nervi de otel.

#7
Catalina

Catalina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 29 mesaje

Postat 07 octombrie 2002 - 15:53

Marlen, eu tocmai am fost internata la Giulesti. Te rog scrie-mi la catalina@aisb.ro cu exact intrebarile la care vreai sa iti raspund, ca sa nu iti umplu capul cu amanunte aiurea. Cata[:)] catalina

#8
marlen

marlen
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 08 octombrie 2002 - 13:32

Va multumesc pentru raspunsuri. Catalina, i-mi pare rau dar nu pot sa-ti scriu pe adresa de email si i-mi e mai usor pe aceasta cale.M-ar interesa daca esti din Bucuresti. Eu vreau sa vin in Bucuresti la un consult(pentru a avea si alta o alta parere)si as vrea sa stiu de ce acte am nevoie in cazul in care este necesara o internare. Eu am procedat in acelasi fel si in Braila si a trebuit sa ma internez pentru analize.

#9
Catalina

Catalina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 29 mesaje

Postat 08 octombrie 2002 - 14:18

Marlen, nu-i nimic, ne scriem asa.[:)] Da, eu sunt din Bucuresti. Pentru internare mi-au fost necesare o adeverinta de la locul de munca precum ca institutia plateste taxele pentru sanatate (de la personal ar trebui sa stie ce sa-ti dea pt. internare). De asemenea, colega mea de la personal a solicitat si Casei de Sanatate de care apartinem o adeverinta ca suntem la zi plata taxelor. Asta cred ca e cea mai importanta. Mai trebuie sa mergi la medicul de familie, ii spui ce problema ai si sa iti dea bilet de internare, sau de trimitere, nu mai stiu cum ii zice, catre Spitalul Panait Sarbu din Bucuresti (asa se numeste de fapt Giulestiul). Mergi la cabinetul de Sterilitate ? Daca da spune-mi ca sa iti spun cum am procedat eu. Poate sunt amanunte care te intereseaza. Ca e ca intortocheat. Astept raspuns. catalina


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -