Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Caractere?


17 raspunsuri la acest subiect

#1
Lidia

Lidia
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 27 septembrie 2002 - 06:36

[?]Pentru ca tot sunt la faza "sociologie/filozofie/psihologie" (oops!), care trasatura de caracter pe care o urati/detestati cel mai mult la cei din jurul vostru si care este trasatura de caracter pe care o urati/detestati cel mai mult la voi insiva? Lidia Este imposibil sa-i multumesti pe toti!

#2
jordash

jordash

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 15 mesaje

Postat 27 septembrie 2002 - 09:53

La cei din jur urasc duplicitatea.[:(!] La mine faptul ca nu reusesc sa fiu multumita cu ce am (si nu ma refer doar la partea materiala).

#3
Violeta

Violeta
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 27 septembrie 2002 - 09:53

La cei din jurul meu urasc lipsa de curaj, lasitatea[:p] La mine... lipsa rabdarii[;)] Violeta

#4
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 27 septembrie 2002 - 11:34

La cei din jur uräsc meschinäria de la forma timidä la forma acutä, iar la mine uräsc lasitatea de a spune lucrurilor pe nume de jenä sau din teama de a nu jigni. De fapt cred cä la mine se cheamä, mai degrabä, prostie [:(] Si sunt tristä pentru cä am aflat recent ca e nevindecabilä[V][V][V][V][V][V][V] Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai mie! päpä Aaaaaaaaa si ce uräsc cel mai mult pe lume este violentza. Mi se face räu când väd oameni agresati...räu la modul ca värs.

#5
vilma

vilma

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 460 mesaje

Postat 27 septembrie 2002 - 12:00

Urasc la altii spiritul de contradictie violent, doar de dragul contrazicerii, dar si absenta tolerantei in comunicare. La mine urasc faptul ca am nevoie de un impuls pentru a intreprinde ceva, si cateodata, dependenta de sotz... [^][^][^] ..daca cu mine ma mai impac eu pana la urma, nu stiu ce sa ma fac cu ceilalti..[:(] Noi sa fim sanatosi, ca belelele curg....

#6
coryna

coryna

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 10 mesaje

Postat 27 septembrie 2002 - 15:13

Cred ca cel mai bine m-ar caracteriza credulitatea, desi acum , la 32 ani, numar pe 3 degete oamenii cu care pot sa vorbesc sincer orice. Eu chiar cred ce spun oamenii si apoi sunt groaznic de dezamagita cind ma insel. La ceilalti nu pot sa generalizez, dar acum , trec printr-o faza cind ma dezamagesc oamenii care asteapta ajutorul parintilor la nesfirsit, care nu sunt in stare sa spuna parintilor lor ca sunt oameni maturi si ca trebuie tratati ca atare. ma enervez groaznic cind ii vad ca se pling ca parintii nu le dau voie sa faca una sau alta. Ce Dumnezeu, pina cind o sa le spuna altii ce sa fac?

#7
Cristina

Cristina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 89 mesaje

Postat 27 septembrie 2002 - 16:14

Urasc prostia! Si la mine, lipsa de rabdare cu cei mai sus mentionati. Cristina&Sanziana

#8
diana12

diana12

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 107 mesaje

Postat 27 septembrie 2002 - 17:12

La cei din jur urasc minciuna si prefacatoria, iar la mine urasc faptul ca pun prea multe la suflet chiar si atunci cand nu e cazul. Numai bine, Diana & Ecaterina Nu dispera!

#9
Guest114_44

Guest114_44
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 28 septembrie 2002 - 02:28

La cei din jur nu ma impac bine cu : lasitatea, minciuna, prostia, aroganta si snobismul. La mine, nu-mi plac urmatoarele: lipsa de rabdare, repezeala -adica uneori spun sau iau decizii fara sa gindesc prea mult si cam pierd din cauza asta, increderea prea mare in oameni - m-am ars de citeva ori dar nu m-am invatat minte... si inca ceva care ma innebuneste, cu cit inaintez in virsta [xx(], simt ca-mi pierd ambitia de a face sau realiza ceva...devin lenesa[:(]

#10
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 28 septembrie 2002 - 03:55

Ce nu-mi place la altzii intii...ca despre mine-s prea multe de spus...[:D]Nu-mi place sa fiu mintzita;sub nici o forma si scuza!Urasc prefacatoria,linguseala si rautatea! Ce nu-mi place la mine?ar fi mai simplu sa va enumar ce-mi place[:(]...Nu-mi place ca sunt perfectionista si critica si uneori astept prea mult de la altzii;in acelasi timp inchid ochii prea usor la ce ma deranjeaza si nu intru in comflicte sa-mi apar pozitzia...de cele mai multe ori,ca mai exista si exceptii...Am devenit delasatoare si mi-am pierdut elanul pt."eroisme", sunt prea realista chiar cind nu e cazul,iar romantismul exagerat din "tineretze" s-a spulberat in vint...Asta nu inseamna ca sunt o akritura!!![:o)]Dar uneori mi-e dor de visele mele.... Gata!Nu va mai spun,c-as fi in stare sa ma dau cu var singurica pina miine dimineatza! [:D][:D] Irina & Veve cea cumintzica foc![:D]


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -