Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 4 voturi

Clubul "babelor" FIV-oase 80

fiv

281 raspunsuri la acest subiect

#31
samira33

samira33

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.331 mesaje

Postat 16 mai 2013 - 18:42

[vampa]  asta sunt eu.

 

hello girls.

 

qiao...sa-mi fie cu iertare dar eu nu am inteles daca esti gravida sau nu mai esti...asa ca nu stiu ce cuvinte sa-ti spun.

 

ieri m-am intalnit cu fina si am avut o discutie cu ea....i-am explicat ce o sa se intample Duminica:mergem la biserica si parintele o sa-i faca baie si ea sa fie fata curajoasa,sa nu se sperie ca nasa e langa ea si o sa aibe grija sa nu i se intample ceva rau....iar apoi mergem la restaurant la petrecere si ne plimbam printre invitati si le multumim ca sunt alaturi de noi....si ca nasa o sa-i puna clamite cu fundite in par si ca nasa i-a cumparat hainute frumoase...etc etc...ii ziceam tot ce-mi venea mie prin cap.

se uita finuta la mine atenta si cu niste ochi mari si radea la mine pupa-o-as [^] si dadea din manute.

 

eu mi-am facut saptamana trecuta abonament la masaj....Doamneeeee si ce bine e!!!!!fac dupa sport si plec de acolo plutind pur si simplu.

 

ma duc sa fac o salata bulgareasca pentru cina.

va pup

[vampa]



#32
aristica

aristica

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.130 mesaje

Postat 16 mai 2013 - 19:12

elly, qiao, sandy - sper sa fiti bine [flor]

 

salata bulgareasca? hmmm, eu vreau cartofi prajiti cu branza rasa si niste clatite, dar mi se pare ca-i prea cald in bucatarie, c-a batut soarele toata ziua si-am uitat geamul deschis.



#33
QiaoBing

QiaoBing

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.160 mesaje

Postat 16 mai 2013 - 19:26

Sandy offf, bine ca nu e grav.

Adriana si mie mi-e dor de tine. Ce moment important aveti voi in week-end, sa fie sanatoase si norocoase piticutele si sa va aduca numai bucurii. Sunt convinsa ca o sa fie un eveniment minunat, nasa Samiruta s-a pregatit temeinic. Abia astept sa vad poze de la eveniment cand o sa ai timp sa le pui ... sti tu unde

Samira inca sunt insarcinata, verdictul se va da luni in functie de evolutia din saptamana asta. astept ecografia aia de parca astept decizia de gratiere.

Ari la mine in bucatarie e mai racoare, poti sa faci aici ... poate imi ramane si mie ceva [:)]


Editat de QiaoBing, 16 mai 2013 - 19:27 .


#34
samira33

samira33

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.331 mesaje

Postat 16 mai 2013 - 19:56

qiao...atunci imi pastrez vorbele pentru saptamana viitoare.

 

aristico...la mine in bucatarie nu am niciodata soare...dau drumu si la AC daca vrei...iti creez toate conditiile...numa sa faci clatite.

te-ar iubi soata mea ...maxim.

Luni a zis soata ca lui sa-i dau sa manance light seara...ca el mananca seara doar salata si fructe.

buuuuuuuuuuuuuuuuuu......i-am facut salata....prima seara a fost minunata...a2a seara a fost buna....iar azi m-a intrebat:

-auzi???....da n-ai si  niste carne sa pui langa salata asta???sau macar un carnat??? [:-)))]



#35
samira33

samira33

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.331 mesaje

Postat 16 mai 2013 - 19:59

aristicooooo........ce mi-ai trimis tu pe mail e deja pus in practica si e fffffff frumos.

sunt incantata. [il]



#36
daniela74

daniela74

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.588 mesaje

Postat 16 mai 2013 - 20:53

Qiao iti tin pumnii sa ne aduci luni cea mai buna veste,Doamne Ajuta [pup]

Aristica [pup] merci si abia astept sa iti intorc felicitarile,din cate am citit casuta e pe terminate asa ca nu mai ai scapare   [gravi] asta te asteapta.

Ady [pup] multumesc mult,sper sa iti calc pe urme,sau macar o printesa sa am si eu. [ups] Petrecere frumoasa va doresc,sanatate si tot binele din lume.

Gaby,mult noroc sa fie prima incercare reusita,pana la urma a trecut repede timpul si uite ca esti pe val [ruga]

Elly,Sandy, sanatate [flo]

Sami, [flirty]  te-ai facut roscata?



#37
samira33

samira33

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.331 mesaje

Postat 16 mai 2013 - 21:26

nop...nu-s roscata...sunt dark brown-asa imi place mie sa cred....ca de vazut se vede un negru mai moale.

 

[vampa]  e sexoasa-piti tanti asta si-mi place.



#38
anaasta

anaasta

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.377 mesaje

Postat 17 mai 2013 - 09:01

Qiao, tare rau imi pare ca treci prin momente asa de grele. Iti tin pumnii pe luni, poate vii totusi cu vesti bune, cine stie?! [pup]

 

 

Elly, Sandy, aveti grija cu spatele! [flo]

 

 

Daniela, iuhuhu, ce beta fain ai!!! Il astept pe al doilea, dar eu zic de pe acum: gemeni scrie pe tine!!!! [pup]

 

 

Adriana, sa aveti parte duminica de o zi frumoasa si plina de bucurii! [pup]

 

 

Ari, [soricel]  [pup]

 

 

[pup]  toate fetele!



#39
miky82

miky82

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.131 mesaje

Postat 17 mai 2013 - 09:48

buna dimineatza!

In sfarsit am reust sa intru  si eu pe DC, ba nu mers forumul, ba nu am avut internet, ba nu am avut timp...

Daniela ma bucur ca in sfarsit s-a intamplat minunea, sarcina usoara si un bebe sanatos!

Elly of, of imi pare rau ca ai probleme, sper sa te refaci repede si sa mergi mai departe cu planurile tale.

Qiao ma rog la Bunul Dumnezeu sa fie bine pana la capat, sunt alaturi de tine!

Gaby iti tin pumnii, sa fie primul fiv norocos!

Dana un big hug, multumim mult pentru sustinere. pupici

Ari te tine bine memoria :-) .... eu sunt praf la tinut minte [batcap] maine merg pt recoltare de estradiol si progesteron iar daca imi ies bine analizele voi face ET.

Adriana, petrecere frumoasa, micutelor le doresc din tot sufletul sa fie sanatoase si sa aibe o viata frumoasa alaturi de voi, multa sanatate voua si nasilor. [flo2]

Sandy ...si tu brutus, ai si de la mine un pupic ca sa treaca.sanatate multa

Samira... roscata, blonda sau bruneta tot frumoasa esti doamna...!!!!

 

Pupici pentru toate babutele!



#40
Sandy2707

Sandy2707

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.401 mesaje

Postat 17 mai 2013 - 11:17

[hia] [hia] babute dragi!

 

va pupic pe toate!

 

da sunt bine! Am eu ingerasul meu sus, care ma pazeste mereu sa nu mi se intample lucruri grave!

Am simpatizat doar cu Elly [flo2] [flo2] ; Ce? sa o las singura cu dureri de spate? Nici gand

 

Samira e tare frumos cand botezi! sa-ti traisaca finuta si sa fie fericita, norocoasa si sanatoasa! Adriana la fel pt piticutele tale! sa aveti un botez minunat!

 

Qiao [flo2]

 

Micky bafta multa sa fie bine analizele si sa iasa totul cu un beta mare si cu inimioara lipicioasa [flo2]

 

fete dragi nu va mai nominalizez dar va pup pe toate cu mare drag [flo2]  si va doresc un weekend frumos orice ati face!





Etichetat si cu fiv

Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Astăzi, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Astăzi, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Astăzi, 19:50

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Astăzi, 17:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -