Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (43)


194 raspunsuri la acest subiect

#21
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 11 februarie 2013 - 12:05

yasmy, pai tb sa faci si tu interviuri cu cineva ca ce ai sa faci cand L si I se imbolnavesc ? si tu esti la servici..?



mami de fete frumoase:



MARIA si ANDRA
si de ingeras [ruga]



Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#22
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 11 februarie 2013 - 12:08

delia pai deja imi schimbasem planurile si luasem hotararea sa stau sa ma ocup de copii inca vreun an doi......sau pana aparea vreo oferta irezistibila, de nerefuzat [:D]

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#23
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 11 februarie 2013 - 12:14

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi
delia pai deja imi schimbasem planurile si luasem hotararea sa stau sa ma ocup de copii inca vreun an doi.__________________________________________________ mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!
nu e cum se pregateste...mami de fete frumoase:MARIA si ANDRA si de ingeras [ruga]Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#24
strumphitza

strumphitza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.666 mesaje

Postat 11 februarie 2013 - 12:45





[bum][bis][cheers] La multi ani, Antonia!!! [s] sa cresti mare, sanatoasa si sa ai o viata fericita si implinita! [pup][flo] Cami, sa o pupi si pentru mine! [pup]


#25
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 11 februarie 2013 - 12:47

La multi ani ANTONIA!!! sa cresti mare, sanatoasa si sa ai o viata frumoasa!!! [flo][flo][pup][pup][pup][pup] si pt tine mami cami [flo][flo][flo][flo][flo]

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#26
roxy_s

roxy_s

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.169 mesaje

Postat 11 februarie 2013 - 12:49

neata fetelor

am intrat sa vad ce faceti[:D]



bb_yasmi sanatate la puiuti, dragutii de ei[pup] sincer, dr aia mi se pare cam dusa. cum sa spuna ca nu-i nevoie nici de aia, nici de aia....[:-@] si eu zic la fel, pentru linistea ta fa un eco si daca poti fa si analiza aia, sa stai linistita. sunt mari sanse sa fie dupa cum ai zis de simptome. poti sa citesti si pe net despre bactiera aia. si stari de voma da.

nasol cu interviul chiar acum...nu stiu cum ai putea face...si sa-i refuzi nu prea da bine. doar daca crezi ca nu-i ceva ok, refuza-i si gata.



madutza eu mai am 2 saptamani de stat acasa. si sunt varza[alcool] cand ma gandesc ca o sa merg in fiecare zi la serviciu, nu o sa mai am programul asta fain de acum, nu o sa mai stau cu buburuza tot timpul....sunt varza, ce sa mai[alcool]

in fiecare zi am inceput sa ma gandesc la asta si parca as vrea sa opresc timpul in loc.

zici ca mergem la spanzuratoare[:D] dar a fost prea frumos timpul petrecut acasa, o sa-mi fie asa dor de perioada asta minunata[olala]

ce naol cu soacra....daca nu vei fi ferma, sa le spui exact cum sta treaba si ce vrei de la ei, tot asa vor continua. sigur vor avea si de comentat ca ei stiu mai bine ce si cum[:-@][:D]



miki nu stiu ce sa zic cu pneumonia...[:-@] nu stiu zau daca este asa ceva daca zici ca nici n-ai iesit cu el din casa..... foarte bine ca mai ceri o parere[pup]



alexina oaaaa.. imediat scoatem motatele sa-ti facem galerie[:D] cred ca abia astepti momentul[olala]



cami multa sanatate la buburuzele tale dulci. nu cred ca este o soluite sa n-o mai duci pe Antonia la gradi. o sa fie mai greu mai incolo. daca tot ai inceput asa, du-o[pup]

La multi ani, Antonia! sa cresti mare, sanatoasa si alaturi de surioara ta, sa aduceti numai bucurii parintilor vostrii!



ailed un [pup] pentru voi. cum a fost musafir?[:D]



ionales , somleac [pup]



[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] toate fetele.





Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria



Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



#27
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 11 februarie 2013 - 12:54

LA MULTI ANI ANTONIA!





mami de fete frumoase:



MARIA si ANDRA
si de ingeras [ruga]



Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#28
miki1979

miki1979

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.561 mesaje

Postat 11 februarie 2013 - 12:57

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

delia pai deja imi schimbasem planurile si luasem hotararea sa stau sa ma ocup de copii inca vreun an doi......sau pana aparea vreo oferta irezistibila, de nerefuzat [:D]

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



pai atunci ti-ai raspuns singura la dilema...[:D][pup]

mami de 2 prichindei

#29
AlexinaA

AlexinaA

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 824 mesaje

Postat 11 februarie 2013 - 12:57

Neataaa[flo]

va poftesc la o cafeluta fara cofeina[8D]

Ma grabesc ca trebuie sa ma duc dupa cadoul sotului, maine este ziua lui. Cred ca o sa/i cumpar o geanta de laptop si o carte pt tatici ceva[:D]

Mada** Coryzalia eu dadeam 10 zile pe luna, o pastila pe zi. Cu soacra, doamne cat te inteleg!!!! Socrii mei inca il mai hranesc pe celalalt nepot care acum e in clasa a cicncea, socrul meu inca ii mai leaga sireturile....nu iti dai seama cate certuri au avut cu cumnata/mea si degeaba. asa sunt ei. mie in schimb m/i se urca tensiunea rau de tot cand vad asa ceva. eu am crescut mai independenta si ai mei mau invatat sa fac de toate de mica.
Sapt trecuta a stat la mine soacra/mea vreo 3 zile, timp in care Teea a fost super nervoasa ca nu o lasa sa faca nimic. Urca scarile si efectiiv o forta sa o ia de mana, daca sarea in pat incepea sa ridice tonul si sa spune NU E VOIE, GATAAA...JOOOS . Teea e mare fan sart in pat, trambulina orice si eu o las ca isi stie limitele
In parc nu o lasa pe topoganul nu stiu care ca nu stie Teea sa se dea pe el ....offf etc. Ce e mai grav este ca si intervine cand eu fac o observatie/comentariu si ma contrazice bineinteles. Imi zice mereu: nu asa se face....asa ca sa imi transmita mie ca nu e bine ca mine, e bine ca ea.
Hai ca am trancanit destul...ideea este ca stiu f bine ce spui si cum te simti.[pup]

yasmi** eu zic la fel sa continui. si la Teea algocalminul a avut efect cam intro ora de la admin, insa avea temp mare Mai dai si azi si eventual si maine alternatv panadol cu nurofen si vit C la fiole. isis fac efectul imediat,se absorb bine.
e nasol asta cu munca. intradevar tb musai sa ai pe cineva pt copii ca tot or sa mai raceasca iti dai seama nu?

cami** mersi pt sfat draga mea, asa este. am avut deja intalnirea cu anestezista si a notat in fisa tshul meu mic. cum nasc cum ma duc la endo.

Teea merge Vineri la spectacolul Disney la sala palatului. sper sa aiba rabdare sa stea macar o ora![:-@]

ma duc sa ma machiez si sa ma pregatesc.
va pup [pup][flo]

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011) si [gravi] 36s

#30
miki1979

miki1979

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.561 mesaje

Postat 11 februarie 2013 - 12:59

LA MULTI ANI ANTONIA[flo][flo][flo][flo]

multe pupicuri de la vlad pupaciosul[:D][:D][:D]

mami de 2 prichindei


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -