Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

GRADINITA 198 DUMBRAVA MINUNILOR


38 raspunsuri la acest subiect

#1
tatadefetita

tatadefetita
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 06 februarie 2013 - 12:13

Stimati parinti, daca vreti sa va inscrieti copilul la Gradinita 198 Dumbrava Minunilor - Apusului Sector 6, deschisa la 1 feb 2013, asteptativa la ce-i mai rau, din punct de vedere financiar. Directoarea Iorga Mihaela este ca si o cartela prepay: incarci esti bucuros-vorbesti, nu incarci esti tris-doar asculti reprosuri.
Cine stie intelege. Datorita faptului ca aceasta gradinita s-a deschis prematur, nevoile sunt mari, iar taxa de 15 lei/zi este doar una din cheltuielile constante pe care le veti avea, si nu cea mai mare :(.
Eu nu am platit creditul de reincarcare si primesc in fiecare zi un saculet cu chiloteii fetitei cu tot cu scaun. Eduactoarea. ingrijitoarea, tot personalul, isi fac treaba doar la comanda sefei. Este o atmosfera de bine ai venit, si daca nu esti receptiv la nevoile personalului, bine ai plecat. Motive se gasesc... Sanatate tuturor!

#2
Ioana.Avram

Ioana.Avram
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 10 februarie 2013 - 21:13

Si eu am o fetita la aceasta gradinita si sincera sa fiu, de cand s-a deschis nu am avut parte de niciuna din problemele mentionate mai sus.
Pretentiile financiare sunt aproximativ ca la celelalte gradinite, poate un leu sau doi in plus, dar tinand cont de faptul ca este o gradinita noua este si normal.
Personalul mi s-a parut ok, binevoitor, iar doamna directoare Iorga Mihaela, o persoana deschisa si amabila.
In concluzie, nu va speriati pentru ca lucrurile nu sunt asa negre cum par.

#3
capcaunul

capcaunul

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.981 mesaje

Postat 10 februarie 2013 - 22:53

Iar rasar o multime de useri nou-inregistrati!
Cum ciupercile nu rasar decat dupa ploaie, este clar ca si in gradinita asta ploua ...

#4
MirunaGaidas

MirunaGaidas
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 13 februarie 2013 - 00:20

STIMAT DOMN TREBUIA SA VA INVATATI COPILUL SA-SI FACA NEVOILE LA WC, ORICUM AVETI TUPEU, NU UITATI ESTE GRADINITA NUUUUUUUUUUUU CRESA.
ADEVARUL CA NU TREBUIA SA VA PRIMEASCA COPILUL, DAR FIIND DRAGUTA DOAMNA DIRECTOR A TRECUT CU VEDEREA CA SUNT MITITEI SI UITE ASA PARINTII NERECUNOSCATORI STRICA IMAGINEA GRADINITEI. VA DAU UN SFAT INCERCATI SA VA OCUPATI DE COPILUL DUMNEAVOASTRA MAI MULT POATE REUSITI SA NU MAI FACA PE EL.VA UREZ SUCCES!!!!!!!!!!!!!!!!!!



DREGELE MELE COLEGE DUPA CE CA ESTE SALARIU DE....... MAI VOR SA-L SI SPALAM, MARE TUPEU

IAR IN LEGATURA CU BANII TREBUIA SA MERGETI SA CUMPARATI VOI RECHIZITE DAR SUNTETI PREA COMOZI SI ORICUM LUATI CE ESTE MAI PROST, TOATE CHINEZISMELE,CREIOANE DE CEA MAI PROASTA CALITATE CA DOAR NU ASCUTITI DUMNEVOASTRA PANA FACETI BASICI,PAPUSI CARE DIN PRIMA ZI RAMAN FARA MAINI, CAP, PICIOARE ETC,MASINI CARORA LE CAD ROTILE IMEDIAT ,TEMPERA USCATA SA VA MAI ZIC NU ARE ROST CA STITI PREA BINE. ORICUM SA VA FIE RUSINE CA MAI SI COMENTATI [bang]

#5
ch_dana

ch_dana

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.546 mesaje

Postat 13 februarie 2013 - 07:43

Maiculita...si va mai asteptati sa aveti "musterii" dupa comportamentul asta ? daca e un salariu de @#$% recalificati-va, nu va varsati frustrarea pe parinti...[bang]

Dana & [copil] Amelia (21.06.2011)

#6
capcaunul

capcaunul

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.981 mesaje

Postat 13 februarie 2013 - 13:55

Citat:
citat din mesajul lui MirunaGaidas
DREGELE MELE COLEGE DUPA CE CA ESTE SALARIU DE....... MAI VOR SA-L SI SPALAM, MARE TUPEU

IAR IN LEGATURA CU BANII TREBUIA SA MERGETI SA CUMPARATI VOI RECHIZITE DAR SUNTETI PREA COMOZI SI ORICUM LUATI CE ESTE MAI PROST, TOATE CHINEZISMELE,CREIOANE DE CEA MAI PROASTA CALITATE CA DOAR NU ASCUTITI DUMNEVOASTRA PANA FACETI BASICI,PAPUSI CARE DIN PRIMA ZI RAMAN FARA MAINI, CAP, PICIOARE ETC,MASINI CARORA LE CAD ROTILE IMEDIAT ,TEMPERA USCATA SA VA MAI ZIC NU ARE ROST CA STITI PREA BINE. ORICUM SA VA FIE RUSINE CA MAI SI COMENTATI

Asa te vreau, MirunaGaidas! Ai vocatie. [:D]

#7
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 13 februarie 2013 - 14:28

daca as fi parinte dupa un astfel de mesaj al unei educatoare as fugi cat as putea de tare. Exprimarea, gramatica si atitudinea in general spun tot ce era de spus despre o asemenea gradinita.

Marina

#8
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 13 februarie 2013 - 14:30

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul
Asa te vreau, MirunaGaidas! Ai vocatie. [:D]


Parol[:D]

#9
gazagazelor

gazagazelor
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 13 februarie 2013 - 21:11

Si fetita mea este la gradinita nou deschisa, "DUMBRAVA MINUNILOR" ,in clasa fluturasilor, si sunt chiar foarte multumita.Cine are probleme ar face mai bine sa si le rezolve decat sa se declare nemultumit. D-na director, Iorga Mihaela este o persoana sociabila,asculta problemele parintilor, si chiar ii intelege si ajuta bineinteles in limita in care este posibil.Nu a pretins nimanui sume de bani, chiar majoritatea parintilor ce au participat la sedinta de dinaintea deschiderii gradinitei,au convenit asupra sumei ce se va strange pentru anumite rechizite necesare desfasurarii activitatii.

Miniaturi atasate

  • 3A3F353D-1BA0-1E25-14AB-170F14DA7F64.JPG


#10
gazagazelor

gazagazelor
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 13 februarie 2013 - 22:53

Sunt foarte multumita!!!


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Astăzi, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Astăzi, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Astăzi, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -