Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

FIV cu Dr. Dragos Albu 74


199 raspunsuri la acest subiect

#181
marystrumf12

marystrumf12

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 41 mesaje

Postat 01 martie 2013 - 13:27

cumintzica multumesc frumos daca ai intrebari iti raspund cu cea mai mare placere, nu o sa nasc cu dansul dar vreau macar pana in luna 8-a sa ma vada dansul.iti doresc si tie o reusita ca a mea.
Pup toate fetele albe si va transmit cate un martisor in aceasta frumoasa zi de primavara.[flo][pup]

#182
rlk_2009

rlk_2009

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 894 mesaje

Postat 01 martie 2013 - 15:55

Fete d'albe la multi ani!
O primavara extraordinara, la fel ca sufletul vostru!
[pup][flo][pup]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Efortul isi primeste pe deplin rasplata numai atunci cand persoana respectiva refuza sa renunte.
Visand la
[baietel][fetita]

#183
alilumi

alilumi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 637 mesaje

Postat 01 martie 2013 - 16:16

Doamne dragi, o primavara frumoasa, luminoasa, cu zambete si bucurii, dar mai ales cu vesti bune si optimism!
Va citesc in continuare si ma rog pentru voi! Va imbratisez cu drag si sper alaturi de voi!
[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]



mami de Gabi
___________
9 ani am asteptat o minune, 6 ani am luptat sustinut impotriva infertilitatii; FIV 1 martie 2011 nereusit; FIV 2 cu ICSI noiembrie 2011 reusit (ambele cu dr. D. Albu)... Multumesc, Doamne!

#184
Arabella34

Arabella34

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 318 mesaje

Postat 01 martie 2013 - 17:42

O primavara minunata dragele mele![flo][pup][olala]
[pup]fetele ''albe''

#185
aristica

aristica

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.130 mesaje

Postat 01 martie 2013 - 19:35

Fete albe noi, vechi, insarcinate, in plina procedura, visatoare sau cu prunci in brate (ba chiar si cu zburatoare)[flo][flo][flo]

Eram aievea, printre ingeri, cand I-am cerut Bunului iubirea parentala. Mi-a oferit viata in bratele parintilor. Eram pierduta printre oameni, cand am ridicat privirea si I-am cerut Bunului dragostea arzatoarea. Mi-a oferit sotul. Sunt aidoma voua, ratacind printre doctori. Ridic privirea si-I cer Bunului daruirea completa neasemuita. Iti multumesc, Bunul meu!



#186
elbereth

elbereth

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 719 mesaje

Postat 01 martie 2013 - 20:42

Fetelor e primavara! Mai e putin si vin berzele, asa ca.. pregatiti-va! [bibe][bibe][bibe] Va doresc cate o vizita din partea doamnei zburatoare tuturor celor ce inca o asteapta si un brat de flori pentru fiecare dintre voi (mamici, burtici sau viitoare burtici) [flo][flo][flo]



-----------------------------------------------------------------------
eu: MTHFR C677T homozigot, tiroidita autoimuna cu hipotiroidism subclinic; sotul: OATS severa (aproape de azoospermie), infertilitate masculina inexplicabila (cu toate analizele - genetice, hormonale, bacteriologice - perfect normale)
FIV1 iunie 2012 Medlife nereusit, aproape esec de fertilizare din cauza calitatii foarte proaste a ADN-ului spermatic
decembrie 2012 - am ajuns la 0 spermatozoizi vii in proba de sperma :(



#187
crystyne

crystyne

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.252 mesaje

Postat 01 martie 2013 - 21:30

Fete albe va doresc o primavara frumoasa [flo][flo][flo]

Eu am scapat si de histero de control...[:)]acum astept cm sa pot incepe fiv 2[:D]

Cumintzica te asteptama sa ne spui cum a fost prima injectie [:)].Si ref.la card ,acum nu se mai elibereaza cardul propriu zis si de aceea de cate ori merge-ti la medlife sa nu uitati sa le aduce-ti voi aminte de card ca "fetele de la receptie mai uita" sotul meu a patit-o...

Marystrumf sarcina usoara in continuare [pup]

EllaE [pup]scumpa mea[flo]

Qiao domnitza draga [pup][flo] din pacate la histeroscopie nu se aplica nici un fel de reducere si nici cu bilet de trimitere nu este valabil..platim pret intreg..


Pup toate fetele fara exceptie [pup][flo]

#188
QiaoBing

QiaoBing

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.160 mesaje

Postat 01 martie 2013 - 22:52

[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

---------------------------------------------
TANARA SPERANTA
Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)


#189
liza79

liza79

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 883 mesaje

Postat 01 martie 2013 - 23:49

O primavara minunata va doresc [flo][flo][flo]

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 37+ [fetita]

#190
Alynutza26

Alynutza26

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 42 mesaje

Postat 02 martie 2013 - 11:54

Buna fetelor[pup]stie cineva cat costa fiv la dr Dragos Albu cu ovocite de la donator?trebuie sa fac fiv cu donator si sora mea vrea sa imi doneze ea ovocite!sau daca face fiv cu ovocite donate stiu ca la giulesti se face dar l-as prefera pe domnul dr Albu!daca auziti ceva sau este cineva care stie ceva va rog mult sa imi spuneti!


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -