Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Fluturasi minunati 2011 (39)


198 raspunsuri la acest subiect

#21
catank

catank

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.938 mesaje

Postat 29 ianuarie 2013 - 15:58

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

Hello!!![biz]

Sper ca nu ma certtai prea tare, dar am aparut! [:D][:I]...fusei plecata, surpriza de la [bat] cum bine a spus cineva [pup].... la aniversarea a 2 ani superbi de casnicie! [bis]

Va multumesc de grija la toate, nu va nominalizez pe toate ca va uit [pup][flo] si multumesc de urari ! [olala][pup]..nu-mi vine sa cred ca au trecut 2 anisori, ca am o familie asa frumoasa, un sot iubitor, grijuliu, atent, protector, care stie sa ma surprinda mereu... si care incearca sa imi realizez visele pe cat posibil [olala] gata lauda, ma duc sa desfac valizele, asa ca intr-o zi speciala [:D] poze pe Facebook, sunt pe public acum pentru cateva ore, dupa le pun numai pentru prieteni [8D]

Revin mai pe seara ca trebuie sa termin cu valize, spalat, aranjat si restu... [alcool]


PS: Mada [pup] numai pe nr romanesc vad ca am mesaj, pe celalat care nu mai e valabil, doar stii ca l-am schimbat, te-am si sunat de pe el, cel din picasa nu mai e valabil, dar l-am deschis si nu e nici un mesaj pe el, poate vine mai tarziu [:D] dar noul meu nr e ala de se termina in 222....

[fuga]





Ahhhh Doamne, bine ca sunteti bine! Sa va fie de bine si LA MULTI ANI![pup][flo][flo][flo]

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet [fetita] IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca






#22
miki1979

miki1979

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.561 mesaje

Postat 29 ianuarie 2013 - 16:07

madutza, ai asa niste copii isteti foc..si dulci..mie mi-e draga catalina numai din ce povestesti, cred ca as papa-o daca as vedea-o si live la fazele respective[:I][:D] nu-mi vine sa cred ca e de varsta cu andra mea[:I][:D]
si cristi stie atatea[flo][flo][flo] pai al meu nu cred ca stie cap-coada o poezie, de despartitul in silabe nici vorba..bine, nici n-a mai calcat pe la gradi[:I][:D] dar n-are rabdare, prinde totul f usor si are o memorie de elefant, insa f greu cu rabdarea...[:-@][:-@][:-@]
cred ca temerile astea le avem toate, eu ma gandeam ca il leaga de scaun la scoala ca sa stea[:I][:D]..dar ma gandesc ca poate cresc si vine si rabdarea la pachet[pk][pk]


bbyasmi si madutza, eu am fost la phoenicia holiday resort..pachetul e cu cazare in apartamente/studiouri ( un fel de ap cu 2 camere open-space ) si mancare dimi si pranz cu servire ce vrei..
a fsot reducere 40%..venea f convenabil un sejur de 7 zile..conditiile sun super..si plaja..acum e reducere de doar 20%, insa au zile in care baga reduceri mari..acum le vanez[:I][olala][olala]
un sejur pt noi 4, 7 nopti la sfarsit de iunie in apart de 2 camere costa la pret full 1190 EUR (cazare si masa -dimi+pranz). cu reducere ar fi fost 700 EUR[:-@][:-@]


mami de 2 prichindei

#23
catank

catank

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.938 mesaje

Postat 29 ianuarie 2013 - 16:18

strumphy, superbe foto, ...superbe locuri...superbi caini si nu numai! Parca am fost deja acolo...la suflet mi-au ajuns[olala]
mada, miki-cu siguranta va interveni rabdare la ei odata cu cresterea varstei.... eu de Cristi nu as zice ca nu ar avea rabdare...in filmuletul postat de mada, atunci cand prepara clatite, s-a comportat exemplar...ca un profesionist...sau na, atata seriozitate....si fara fataiala[:D][olala]

Ard gazul eu....pleaca soata iar la munci acusi, am o fasole cu ciolan afumat la oala si astept sa-i scot capacul...va miroase deja?[pofta]

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet [fetita] IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca






#24
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 29 ianuarie 2013 - 16:32

Strumph, iar am avut globul de cristal la mine[:D],

catank, da e super crema si e ff gustuoasa si apropo de de leu si de mama, eu cred ca in fata mamelor protective par cam genul de mama denaturata, nu tip cand cade ii zic hai hopa si gata, o las sa descopere singura lucruri, le las sa se descurce singure, eu cred ca trebuie sa stai in umbra lor, dar sa le lasi sa-si faca alegerile singure ca doar asa invata, nu sa le bagi si in traista cum se spune. deci eu nu sunt closca...[:D] si nici nu-mi place sa ascund, mai bine spun in fata si se supera[pk], si dupa ii trece





mami de fete frumoase:



MARIA si ANDRA
si de ingeras [ruga]



Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#25
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 29 ianuarie 2013 - 16:33

mada tare catalina, stie ca nu e bine sa faca pe ea[pup]

miki pai 700 la 4 persoane e bine



mami de fete frumoase:



MARIA si ANDRA
si de ingeras [ruga]



Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#26
strumphitza

strumphitza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.666 mesaje

Postat 29 ianuarie 2013 - 16:44

Citat:
citat din mesajul lui catank

strumphy, superbe foto, ...superbe locuri...superbi caini si nu numai! Parca am fost deja acolo...la suflet mi-au ajuns[olala]

Ard gazul eu....pleaca soata iar la munci acusi, am o fasole cu ciolan afumat la oala si astept sa-i scot capacul...va miroase deja?[pofta]

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet [fetita] IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca







ancuta [pup] si eu la fel visez cand vad niste poze de pe undeva de unde nu am ajuns [:D] oauu da cate locuri nu am pe lista, da pana ajung ma multumesc sa salivez la poze de pe google sau de pe la prieteni [8D]

..decat sa mai arzi gazul, eu zic sa trimiti ceva fasole cu ciolan si la Londra[pofta] ca nu am nimic mancare dupa atatea zile plecati si nu am chef de gatit si nici inspiratie [alcool]

#27
strumphitza

strumphitza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.666 mesaje

Postat 29 ianuarie 2013 - 16:49

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota
Strumph, iar am avut globul de cristal la mine[:D], mami de fete frumoase:MARIA si ANDRA si de ingeras [ruga]Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)
ehh... parca globul era la mine, nus tiu cand ti-ai facut si tu rost de unu [nebu][:p]gata trancaneala, off off... am atatea de facut, asa ca pentru aniversarea asta, cica zi speciala, mda... la spalat rufe si intins si facut de mancare... si mai trebuie si sa ies afara la ceva mici cumparaturi si Sophia de hranit si culcat de pranz[bibe][nani]scuze ca nu scriu la fiecare in parte dar am si uitat ce am citit, ca de citit am citit pe fuga asa din mers, dar o sa fie mai greu cu raspunsu... sa vedem cand imi fac timp printre rufe si oale si tigai [alcool] ... poate pe seara am juma de ora sa va povestesc si experienta noastra la Polul Nord care a fost superba, inca nu-mi revin din efectul WOW! [:D][:I]

#28
cami_antonia

cami_antonia

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.788 mesaje

Postat 29 ianuarie 2013 - 16:50

mada ma voi uita
stiu de site ca finuta mea de aici comanda mereu dupa el
ea a luat bluzite pt fata de la esprit cu 10 lei
eu cautand pt noi am gasit un site cu rochii exact pe gustul meu
al unei creatioare romance ... se numeste sense parca daca dati pe goole gasiti
si au reduceri
si imi plac mult

ce bine ca a invatatv cristi sa desparta in silabe
super
antonia nu a invatat inca asa ceva
da sa stii ca e o problema la scoala cu statul locului in banca
si la cei mari
de la clasele 5-8
apoi se mai linistesc

[mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)



#29
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 29 ianuarie 2013 - 16:59

fetele maine e sarbatoare mare cu rosu



mami de fete frumoase:



MARIA si ANDRA
si de ingeras [ruga]



Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#30
madutza_bra

madutza_bra

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.806 mesaje

Postat 29 ianuarie 2013 - 17:06

cami, pai Antonia nu e la grupa mica? cristi e la mijlocie..si acusi vin inscrierile pentru grupa mare ..si cele de grupa mica pt Cata...ce moment indepartat parea asta...



catank, pe Cristi daca-l pui sa faca treaba de oameni mari e primul, cand e vorba de invatat ceva il apuca mancariciul...la orice prajitura e mereu pe scaun langa mine, si musai tb sa faca si el ceva din treaba mea, cand sterg bufetul e langa mine sa ma ajute, la sters praful, la scos rufe de la masina, la pus masa..toate fara sa-l rog eu sa ma ajute. Gradinita l-a invatat multe, acolo mereu le spun ca sunt colegi si trebuie sa se ajute unul pe celalalt.



Cred ca am sa o si filmez odata pe Cata la baie..daca o prind...[:D]



Cozonacelul meu, Cristian Andrei

Buburuza mea, Catalina Ioana



Mada, mami fericita si implinita de [bonjovi]Cristian Andrei - 29.12.2008 si [zana] Catalina Ioana - 15.02.2011



Poze



---------------------------------------------

Ceea ce nu te doboara , te intareste!



Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -