Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Topuri de autori (membri) - 2012


44 raspunsuri la acest subiect

#11
copiloi

copiloi

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.166 mesaje

Postat 09 ianuarie 2013 - 16:50

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C
Chiar este interesant de vazut ce mesaje si subiecte au primit cele mai multe "dislike-uri" [8D]



Cele useliste [;)]




#12
Ilinca_M.

Ilinca_M.

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.927 mesaje

Postat 09 ianuarie 2013 - 16:50

Pfoai, ce-mi vad ochii?! Nu-mi vine-a crede!

Hai sa tin discurs: "multumesc tuturor admiratorilor mei vizibili si din umbra, va felicit pentru gusturile impecabile!";))

Sunt fericita deoarece la inceputurile lansarii mele in ale forumitului (cand nu era optiunea de "like"/"dislake") era un grupulet de useritze care in mod constant imi repetau ca sunt agresiva/aroganta/nesimtita, ca sar la jugulara tuturor si ca deci toata lumea ma detesta...aproape ajunsesem sa ma indoiesc de mine insami pana mi-am dat seama ca sunt aceleasi 4-5 persoane care repeta asta la infinit, pe principiul ca daca o spun foarte des vor fi si crezute, asa, fara alte dovezi decat impresia lor[:)] Iaca, nu e asa, si recunosc ca eu sunt genul de om caruia ii pasa de parerea celorlalti (nu in sensul de a fi influentabila ci in sensul ca ma atasez foarte profund de oameni si am nevoia de aprecierea lor, a celor care imi sunt simpatici si ma simt pe aceeasi lungime de unda).

Si acum ca sa se bucure cele de care am pomenit inainte ca sunt rea: daaa, normal ca in top5 sa fie "barbatii de vaza" ai forumului, cei cu vechime si care posteaza constant, sunt barbati intr-o mare de femei, si daca spun:"ce iarna frumoasa" primesc aprobari fara numar![:D]



IULIA va invinge CANCERUL



I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

#13
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.662 mesaje

Postat 09 ianuarie 2013 - 17:01

Ilinca, privit mai din afara asa, pot sa iti spun ca eu una am costatat o schimbare in timp a atitudinii si modului in care scrii. La inceput erai intr-adevar mai 'entuziasta' in a intra in mijlocul subiectelor fierbinti, mai impartind si coate in invalmaseala. In timp, ai devenit putin mai calma, mai asezata (cel putin in modul in care scrii - sau modul in care percep eu tonul tau in scris). Nu mai sari la prima postare ce nu 'pica' pe principiile tale cu tot arsenlul, o iei si tu mai usor, mai cu duhul blandetii.
Ceea ce e bine, zic eu, pt ca multe idei bune si f bune se pierdeau printre randurile mai agresive. [pup]




'Cos what I feel is the only truth for me

#14
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 09 ianuarie 2013 - 17:05

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Ilinca, privit mai din afara asa, pot sa iti spun ca eu una am costatat o schimbare in timp a atitudinii si modului in care scrii. La inceput erai intr-adevar mai 'entuziasta' in a intra in mijlcul subiectelor fierbinti, mai impartind si coate in invalmaseala. In timp, ai devenit putin mai calma, mai asezata (cel putin in modul in care scrii - sau modul in care percep eu tonul tau in scris). Nu mai sari la prima posta ce nu 'pica' pe principiile tale cu tot arsenlul, o iei si tu mai usor, mai cu duhul blandetii.
Ceea ce e bine, zic eu, pt ca multe idei bune si f bune se pierdeau printre randurile mai agresive. [pup]




'Cos what I feel is the only truth for me


like,like,like...spun eu ce-am nominalizat-o pe Ilinca acum 3 ani(???)la zmeura exact pe motivele insirate de ea mai sus![:D]

Si hai ca suntezi de risu' ciorii de -acum,una vrea statuie,una se gidila cu orgoliu forumistic![:D]

Dana

#15
Ilinca_M.

Ilinca_M.

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.927 mesaje

Postat 09 ianuarie 2013 - 17:08

Da, o fi si asta, nu neg, ce mai...am capatat intelepciune cu varsta!;)) Poate chiar am avut o usoara problema de "anger management", recunosc, cand citeam o postare in contradictie cu principiile mele de suflet (respect si grija pentru copii/ maidanezi/ aberatii pe tema alaptarii sau diversificarii) recunosc ca parca mi se lasa o perdea de sange pe creier si navaleam pe tastatura ca Stefan cel Mare pe turci...

Stiu ca nu poti fi pe plac tuturor dar te unge la suflet, totusi (cel putin pe mine:)) cand totusi balanta se inclina spre aprobare. Dovada concludenta mi se pare Nelia: e pe locul 9 si la aprobari si la dezaprobari dar nici nu se compara numarul, e muuuult mai mare cel al aprobarilor.



IULIA va invinge CANCERUL



I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

#16
Ilinca_M.

Ilinca_M.

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.927 mesaje

Postat 09 ianuarie 2013 - 17:16

Manca-ti-ai zmeurica, andacos![:-)))] Dar hai ca si tu esti in top 10, un gadilici, ceva, o statuie macar bust, nu vrei?:))

Pfoai, acum vad ca marius e in top5 si la dislake-uri...personaje controversate, dom'le!;))

Ca observatie personala am constatat ca sistemul asta cu "aprob"/"dezaprob" m-a facut sa fiu mai obiectiva. Inainte, persoanele cu care nu eram pe aceeasi lungime de unda, le consideram "non-grata" cu totul, asa am ajuns sa meditez putin si sa dau "aprob" fara sa stau pe ganduri cand postarea mi-a mers la suflet, chiar daca in general eram pe baricade opuse cu persoana care a postat.



IULIA va invinge CANCERUL



I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

#17
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 09 ianuarie 2013 - 17:17

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
Manca-ti-ai zmeurica, andacos![:-)))] Dar hai ca si tu esti in top 10, un gadilici, ceva, o statuie macar bust, nu vrei?:)) IULIA va invinge CANCERULI'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.
O ureche poate!!!????[:-)))][:-)))][:-)))]Dana

#18
ina.click

ina.click

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.341 mesaje

Postat 09 ianuarie 2013 - 17:31

Citat:
citat din mesajul lui andacos
Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
Manca-ti-ai zmeurica, andacos![:-)))] Dar hai ca si tu esti in top 10, un gadilici, ceva, o statuie macar bust, nu vrei?:)) IULIA va invinge CANCERULI'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.
O ureche poate!!!????[:-)))][:-)))][:-)))]Dana
Radeti voi radeti da se-ntareste ghipsul si statuia noastra tot nu-i gata. sa nu mai zic de oda. pai asta-i cantare?-------------------------------------De cate ori deschid fereastra...

#19
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 09 ianuarie 2013 - 17:31

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
Pfoai, acum vad ca marius e in top5 si la dislake-uri...personaje controversate, dom'le!;))


Deh.... "asa e unii" nu vor sa fie top"less".

#20
Mickyyy

Mickyyy

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.478 mesaje

Postat 09 ianuarie 2013 - 19:12

[:-)))][:-)))][:-)))] Si uite-asa, dupa 8-9 ani de forumeala, ajung in topuri pe un forum despre copii dar pe motive politice, ca singurul loc pe unde-am postat si-am starnit controverse majore ala a fost.
Drept dovada, am prins ambele topuri, si de like-uri si de dislike-uri pe subiecte, dupa cum cititorii erau pro sau anti usl. In concluzie, topul e irelevant [:D], pentru ca am selectat 2 dintre cele mai controversate topicuri, unde situatie e ceva de genul:

(5 aproba) (6 dezaproba) - la unul din subiecte
(10 aproba) (3 dezaproba) - la un altul

Asta inseama ca am ajuns in respectivele topuri cu fix acelasi subiect [alcool][alcool][alcool][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]

Asa ca pererea mea e ca singurul top cu adevarat relevant este primul, cu cele mai multe like-uri, mai ales ca regasesc acolo aproape toate numele utilizatorilor acestui forum ale caror pareri le apreciez [flo]


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Astăzi, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Astăzi, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Astăzi, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Astăzi, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Astăzi, 14:42

  • Alegerea numelui

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:20

  • Plimbarica

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 10:10

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -