Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Gala Cei Mai Iubiti la Desprecopii - 2012


59 raspunsuri la acest subiect

#51
meb

meb

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 145 mesaje

Postat 01 ianuarie 2013 - 01:19

marius!
pentru ca e mereu prezent, generos, obiectiv.

meb

#52
Mickyyy

Mickyyy

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.478 mesaje

Postat 03 ianuarie 2013 - 13:25

E greu sa nominalizezi aici, pentru ca sunt atat de multi useri pe care-i citesc cu foarte mare placere, incat sunt sigura ca voi rata o mare parte din ei.

Intr-o ordine perfect aleatoare, doar cativa ei:
Il citesc cu placere pe capcaun, mesaje usor ironice care pun intotdeauna punctul pe i, reuseste sa spuna atat de multe in atat de putine cuvinte...
Rufus si marius, amandoi ne ofera perspectiva din "partea cealalta a baricadei", si nu de putine ori mesajele lor mi-au dat de gandit si mi-au schimbat modul de-a vedea lucrurile.
kariguld, andacos, buflea, Laura25, nelia, ina.click - sunt doar cateva din fetele pe care le admir si pe care le citesc cu placere

Si nu in ultimul rand, Monica70, pentru lectia de viata pe care ne-a oferit-o tuturor!

#53
mianna

mianna

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.480 mesaje

Postat 03 ianuarie 2013 - 20:35

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

In topul meu la momentul actual este inna.click


Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

inna.click. Nu ma simt apropiata de ea deloc, insa merita.




cred ca merita si sa-i scrieti nick-ul corect, nu? [:I]

mi-e tare draga si mie, dar de felul meu nu nominalizez pe nimeni nici la zmeurici, nici la coronite. insa orice "firend request" venit de la mine inseamna exact asta (nu, nu zmeurica [:)] )


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...




#54
ocebine

ocebine

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.304 mesaje

Postat 03 ianuarie 2013 - 20:46

Citesc mereu cu placere pe Nelia (echilibrata), pe Ana Stroe (documentata), pe LadyJ (la subiect mereu), pe Rrox3 (mereu invat ceva nou), pe Rall (feminista mea favorita). Mai numar printre favoriti pe Buli (concisa dar cuprinzatoare), pe Capcaun (aprofunzime si umor)...lista e lunga si nominalizind sigur uiti pe cineva drag (ca la Oscaruri).



"The surest sign of intelligent life in the universe is the fact that none of it has tried to contact us". Calvin and Hobbes


#55
ina.click

ina.click

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.341 mesaje

Postat 04 ianuarie 2013 - 11:47

Citat:
citat din mesajul lui mianna

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

In topul meu la momentul actual este inna.click


Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

inna.click. Nu ma simt apropiata de ea deloc, insa merita.




cred ca merita si sa-i scrieti nick-ul corect, nu? [:I]

mi-e tare draga si mie, dar de felul meu nu nominalizez pe nimeni nici la zmeurici, nici la coronite. insa orice "firend request" venit de la mine inseamna exact asta (nu, nu zmeurica [:)] )


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...




Lasati, lasati, daca imi pun usernames cu puncte si karaktere kapitaliste si komplikate asa-mi trebuie. Gestul conteaza. Conteaza asa de mult incat mi-a crescut deja o coada si ma gudur din ea mai ceva ca un pui de boxer. [flo] [pup]

-------------------------------------
De cate ori deschid fereastra...

#56
danielac

danielac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.498 mesaje

Postat 07 ianuarie 2013 - 02:34

Toate fetele care ajuta la Umanitare si toate care doneaza acolo sunt nominalizarile mele!
Un gand special pentru LauraNicole, colega mea de topic, pe care am cunoscut-o si live, in 2012, dupa atatia ani de colaborare pe net!

Adminii acestui site, Mirela si Florin, care ne-au permis sa fim aproape unii de altii![flo]

_____________
Educatia nu masoara cat de mult ai memorat sau cat de multe stii, educatia reprezinta capacitatea de a face diferenta intre lucrurile pe care le stii si pe cele pe care nu le stii" - Anatole France

#57
Ilinca_M.

Ilinca_M.

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.927 mesaje

Postat 07 ianuarie 2013 - 12:53

Citat:
citat din mesajul lui mianna
Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
In topul meu la momentul actual este inna.click
Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny
inna.click. Nu ma simt apropiata de ea deloc, insa merita.
cred ca merita si sa-i scrieti nick-ul corect, nu? [:I]Asculta, priveste si taci!...Din brate fa-ti aripi de fierSi zboara cu ele spre cer!...
Era ori un banc ori secventa dintr-un film (inclin spre ultima varianta, parca era replica lui Al Pacino, dar ma lasa memoria...); in fine, era asa, ca unul a zis "John Daniels" (referitor la wiskey) iar celalalt l-a corectat:"JACK Daniels!"replica:"suntem prieteni de atata timp incat imi permit sa-i spun "John""[:D][:D][:D]IULIA va invinge CANCERULI'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

#58
Bob_Pixel

Bob_Pixel

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.009 mesaje

Postat 10 ianuarie 2013 - 19:16

Am gasit tarziu Gala si Zmeura, dar am de facut nominalizari la ambele.



Omu' bun e MeAlex. Pentru ca lupta ! Cauta scheme, cauta idei, cauta solutii ca sa deturneze barza-n ograda ei. Si pentru ca e om de baza la Aspirante, cu sfaturi pertinente (asta e cuvantul-cheie)!



Si pentru ca Zmeura s-a inchis si n-am apucat sa nominalizez, fac aici doua nominalizari generale :

- pentru mamicile care se cred mai bune, mai calme, mai invatate, mai destoinice, mai duioase, mai cu mot decat altele.

- pentru persoanele care intra la Aspirante si n-au pic de tact.





Mami de dragonita Iris !

#59
LauraNicole

LauraNicole

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.880 mesaje

Postat 11 ianuarie 2013 - 01:18

[quote]citat din mesajul lui danielac
Toate fetele care ajuta la UmanitareUn gand special pentru LauraNicole, colega mea de topic, pe care am cunoscut-o si live, in 2012, dupa atatia ani de colaborare pe net!/quote]DanielaC, sentimentul este reciproc.[pup][flo][flo][olala]Pur si simplu nu am cuvinte. Toate persoanele de la Umanitare sunt minunate si admir atat de multe incat mi-e teama ca scriind nume uit pe careva.----------------------------------------------mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997, si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007 si mama adoptiva de nepoata minunata Ada 18august1995O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

  • Saptamana 28

    Deutzuk
    - Astăzi, 11:08

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -