Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Caut o mamica singura


41 raspunsuri la acest subiect

#41
Victoria_mami

Victoria_mami

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.541 mesaje

Postat 27 iulie 2013 - 14:45

 

Citat: citat din mesajul lui secrau22
Da, m-am simtit putin indignat, pentru ca am fost total gresit inteles de catre tine. Cum te-ai simti daca, de exemplu (nu mi-a venit acum pe moment alta idee), tu ai da un anunt ca vrei sa ajuti (gratis) niste batrani. Iar eu as spune ca e ceva "putred" aici...pentru ca mi se pare prea dubios ca cineva sa-si foloseasca timpul lui liber facand ceva gratis. Precis vrei tu ceva de la acei batrani... Poate nu este cel mai bun exemplu, insa...sint sigur ca intelegi ceea ce vroiam sa spun.
corect, nu e cel mai bun exemplu chestiile care nu-mi suna mie bine sau comentariile de mai jos s-ar aplica si daca erai hetero te desconsideri ori pe tine, ori pe femeile care din diverse motive sunt parinti singuri, ori ambele variante adica femeile astea sunt asa de paria ca te-ar accepta mai usor? asa de greu se descurca si asa putine sanse au sa intre intr-o relatie pe alte cai? sau tu ai asa un mare handicap ca numai cineva care nu are de ales ar incerca o relatie cu tine? pt un copil e important mediul in care creste, relatiile autentice din jurul lui, poate mai mult decat faptul ca e scos cu regularitate in parc - sau alte "servicii" pe care si le impart cei care il cresc ce inseamna pt tine "o familie"? daca nu ai mai avut relatii cu femei, de ce crezi ca poti forta una acum?

 

 

Wow! Nu stiu cum ai inteles tu toate astea din ce a scris omu'... De unde si pana unde ai inteles tu ca el alege o femeie cu copil ptr. ca "altcineva nu o vrea pe mamica"? Eu am inteles (si restul forumului) ca vrea o mamica singura tocmai ptr. ca are copilul, ptr. ca el vrea o familie, si o familie inseamna 2+1 (sau mai multi) copil...  [alcool]



#42
Victoria_mami

Victoria_mami

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.541 mesaje

Postat 27 iulie 2013 - 14:49

Acum am vazut ca subiectul e din Dec. 2012... dar cineva l-a readus pe prima pagina si m-am trezit raspunzand.  [:)]




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -