Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

ofer servicii de bona


8 raspunsuri la acest subiect

#1
leyaly

leyaly
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 09 august 2012 - 13:16

Am 25 ani, sunt casatorita si am o fetita de aproape 4 ani,am terminat facultatea de limi straine si doresc sa ma angajez ca bona.Am experienta ca bona, am avut grija de o fetita de la varsta de 6 luni pana la 1,5 ani. Pentru mai multe detalii puteti sa ma contactati pe email economuandra@yahoo.com sau la tel 0765 322 626.
O zi buna!

#2
leyaly

leyaly
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 09 august 2012 - 14:35

Mentionez ca o pot face si la domiciliul meu,locuiesc in zona unirii.

#3
leyaly

leyaly
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 31 august 2012 - 11:05

Anunt inca valabil. Astept oferte

#4
mama lui Jonika

mama lui Jonika

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 55 mesaje

Postat 28 septembrie 2012 - 13:14

Anuntul mai este valabil? este valabil si pentru part-time?

mama de Tudor (14 martie 2005) si Radu (21 decembrie 2007)

#5
leyaly

leyaly
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 30 septembrie 2012 - 16:42

mai este valabil...dar as prefera full time...

#6
lauritasmile

lauritasmile

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 30 mesaje

Postat 11 octombrie 2012 - 00:22

buna,
anuntul mai este valabil?

#7
monamariana

monamariana

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 33 mesaje

Postat 27 octombrie 2012 - 20:27

Ma numesc Monica, am 32 de ani si sunt o persoana plina de energie si sociabila. Am un baiat de 4 ani jumatate si eu vreau sa-mi ofer serviciile de ingrijire si supraveghere copii la domiciliul meu. Avantaje sunt multe si in principal faptul ca seara luati acasa un copil care s-a jucat toata ziua, neplictisit si cu o mare parte din energie consumata. Imunitatea copiilor crescuti la curte este mult mai ridicata si socializarea asigurata pe intreaga zi, nu cu program de 2 ore in parcul din fata blocului. Curtea unde locuiesc este plina cu jucarii pentru exterior (masinute cu si fara pedale, cu motoare, tractorase, biciclete, trotinete....deci avem cu ce sa ne ocupam timpul cand este frumos afara si in casa deasemenea este plin de jucarii ca la orice copil dar avand si prieteni de joaca...dezvoltarea armonioasa a copilului dumneavoastra va fi asigurata. La 7 minute de casa mea este un cabinet pediatric pentru cazuri de extrema urgenta. Copii cresc frumos intre copii si diferenta fata de o cresa o face faptul ca 3 copii nu se compara cu 20 atunci cand suntem in sezonul rece si apar fel si fel de virusi. Cresa se inchide la ora 16 pe cand noi va vom astepta sa veniti de la munca sau de la piata netinand cont de ora. Fac acest pas, de a lua copii in grija pentru sufletul meu care tanjeste sa stea in preajma copiilor dar care nu s-ar descurca cu un salariu de mizerie ca cel oferit in invatamant, ca m-am gandit si la asta dar...
Pot sa am grija de copii intre 2 si 7 ani dar si de bebelusi avand in casa carucioare (2 buc) pentru plimbare, tarc de joaca, premergator....nu am uitat cum se prepara nici laptele si nici supicile de bebei[bibe] avand deja un baietel de 6 luni la mine o zi da si una nu.[pup]
Nu ezitati sa ma contactati macar sa ne cunoastem si sa stam de vorba despre avantajele de a duce copilul la domiciliul bonei. Ne putem vedea si pe facebook daca accesati Monica Monika.
Contactul telefonic 0740198629 permanent, vizitele anuntate sau neanuntate si chiar si contactul video (skype) nu vor fi o problema pentru mine.Eu locuiesc in sectorul 5 Prelungirea Ghencea. monicafatamea@gmail.com [flo][flo][flo]

#8
laurariti

laurariti
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 08 noiembrie 2012 - 17:37

Buna,

Eu as avea nevoie de o bona full time incepand cu luna martie anul viitor. As vrea sa stiu daca anuntul mai e de actualitate.


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Astăzi, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Astăzi, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Astăzi, 19:50

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Astăzi, 17:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -