Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (13)


205 raspunsuri la acest subiect

#11
mandreeac

mandreeac

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.571 mesaje

Postat 15 iulie 2012 - 14:38

SIMO ai pm.pup dulce

Irinuca ,vacanta placuta si sa stii ca eu am patit- o cu Rares la mare ,asa ca am avut de toate la mine.Nu le cari in spate,sa fie acolo in caz de urgenta





Nasterea miracolului meu





Mami [mamica] de miracol [copil] [comoara] Rares Andrei 27.02.2011



Sa o ajutam pe Ionela





#12
cami_antonia

cami_antonia

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.788 mesaje

Postat 15 iulie 2012 - 16:54

salutare feteleeeeeeeeeeeee

ne-ati uitat???????
sper ca nuuuuuuuuuuuu
da a venit mama cu fratele si cu cumnata
si am profitat de cateva zile minunate
am mai vizitat o data bulgaria pt mama
si a fost dragut iar
doar ca destul de obositor ca antonia nu a mai dormit la pranzzzzz si a fost destul de uracioasa spre dupa masa
offfff
asta e
dar oricum am mai schimbat atmosfera
acum sa vedem daca ne vom risca sa mergem si la munte
ca ne trebuie si bani si nervii linistiti

roxy felicitari pt sarcina

[mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)



#13
cami_antonia

cami_antonia

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.788 mesaje

Postat 15 iulie 2012 - 16:59

strumphhhhhhhhhhhh si eu as vrea sa ne vedem
poate reusim cumvaaaaaaaaa

nu am reusit sa ma vad cu viss din pacate
si asa ce as fi vrut
da m-a nimerit fix in zilele in care eram singura cu fetele si abia respiram
imi pare sincer rau
ce fac bebelusii gemenasi?

allyyyyyyysper ca vei avea timp si de o escala
prin constanta macar daca nu prin eforieeeeeeee[:D][olala]

[mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)



#14
MaryM85

MaryM85

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.463 mesaje

Postat 15 iulie 2012 - 23:03

BUNA!Am disparut o zi si surpriza, Roxy felicitari ma bucur pt tine![bis][bis][bis][colegi]
STRUMPHY ce frumoase poze mai ales alea cu porumbei, e fericita chiscoasa printre porumbei![olala][olala] Am vazut si carutul,frumos,frumos! [:D]La mare mergem dupa 12 august sa vedem,[:D][8D] chiscoasa e in asentimentul Sophiei i-au spart 2 canini si acum are gingia umflata la al 3 lea, e maraita si se trezeste des noaptea,[bang] a mai achizitionat o vanataie[bang] are un ochi vanat, a dat cu capul de masa[alcool]


mami de[zana] Alexandra Mirela

#15
mandreeac

mandreeac

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.571 mesaje

Postat 15 iulie 2012 - 23:54

DELIA mami,tu esti pe meleagurile noastre?

Cami ma bucur din suflet ca te- ai mai odihnit,aveai nevoie de un moment respiro.

STRUMPHY asa gandeam si eu cu operatia de silicoane,dar cand ii vad pe ai mei cst sunt de urati si lasati si ce sani frumosi si rotunzi aveam,ma apuca depresia.In viata

mea imi doresc sa am posibilitatea financiara sa fac 2 operatii:la sani si la o bi,sa

imi corectez vederea

Mary pupam o chiscoasa maraita



Am emotii mari pt maine,vreau sa sun si sa il programez pe Rares la clinica dr Sarafoleanu,sa il vada si el cu urechile,ca imi trec toate prostiile prin cap.Azi sm plans ca mor de ciuda la cat e de sensibil cu urechile.Sper sa gasesc liber chisr maine daca nu repede.Imi pun mari sperante in ei.Sper sa nu ne usuce de bani,dar e prea putin important pt noi,important e sa fie ingerul meu bine.

Am facut cu sotul un tiramisu,acum fierbem visine pt un compot si e o caldura,de iti vine sa mori.

Va pup cu mare drag pe toate.O noapte linistita sa aveti si puiuti sanatosi

o



Nasterea miracolului meu





Mami [mamica] de miracol [copil] [comoara] Rares Andrei 27.02.2011



Sa o ajutam pe Ionela





#16
mandreeac

mandreeac

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.571 mesaje

Postat 16 iulie 2012 - 00:01

Am uitat sa va spun ca aseara am iesit la terasa cu sotul meu si niste prieteni.Am fost plecati 4ore si jumatate,dintre care o ora am petrecut-o pe drum ca am mers pe jos.A fost f relaxant,e prima oara in vara astw cand iesim la terasa.Nu am mai fost din toamna anului trecut doar noi.Cu Rares am fost in mai in Brasov la un restaurant,dar a fost de cosmar. Gata m- am laudat destul



Nasterea miracolului meu





Mami [mamica] de miracol [copil] [comoara] Rares Andrei 27.02.2011



Sa o ajutam pe Ionela





#17
strumphitza

strumphitza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.666 mesaje

Postat 16 iulie 2012 - 11:54

Buna dimineata !!![:D]


Cafeluta cine doreste ? [cit] ...pentru mine trebuie ca e frig, urat si ploua marunt [pic]... pentru oi poate ar merge o limonada ? [alcool][:D]

Uff.. cam greu cu soarele pe la noi, ieri in loc sa mergem undeva sa vizitam ceva sa ne mai relaxam si noi, stiti ce am facut? am curatat gradina si taiat gardul viu ca deja erau prea mari buruienile i gradina, ca daca a plouat non stop atata timp au crescut de nu se mai vedea nimic , acum e frumos, curat si luminos...si mi se vad si mie iar trandafirii si floricelele de le-am pus printre[olala]...sa nu mai zic de terasa ca am maturat-o frumos si rearanjat ghivecele... dar ce folos ca azi iar ploua si e urat [q][bang]

Hai trezirea si mai trec eu pe aici mai tarziu!!! Piscoata mi-a dat trezirea la 6 , deja sunt la al 2 lea espresso [cafea]

Zi frumoasa va doresc !![pup]

A venit piscoata cu o carticica si mi-a pus-o pe masa langa laptop, tre` sa ma execut, sa ii citesc [olala][bibe]






#18
roxy_s

roxy_s

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.169 mesaje

Postat 16 iulie 2012 - 12:40

neata fetelor



am venit si eu la cafeluta ca vad ca a dat strumphitza una buna[pofta]



noi suntem imbracate, iesim acum afara. s-a mai racorit la noi, asa bine este....mama mi-a zis ca a plouat aseara cu tunete si fulgere dar eu n-am auzit nimic[alcool]



strumphitza cat de scumpa este piscotica mica. asa-mi plac pozele cu porumbeii, ce super i-ai prins[olala] tot mai frumoasa se face piscotica, se schimba, parca i s-a mai inchis si parul[olala]

daaa, stim ca este de ziua Frantei, mereu radem pe tema asta, fac misto de el[:D]

ieri a fost duminica, ai facut treaba[mai] ai o gradina frumoas acum[olala]



cami [pup]

ce misto ca ati fost iar la Bulgari. avantajul ca stati aproape de ei[8D].... ma bucur ca v-ati relaxat, tu ai mare nevoie de relaxare si odihna. va asteptam la munte[olala]



mary un [pup] de la noi pentru buburuza ta scumpa, ca o chinuie maselutele si dintisorii.



mandreeac la ochi si eu as fi vrut sa-mi fac operatie sa nu mai am nevoie de ochelari. chiar imi zisese un dr la un moment dat ca cica n-ar fi mare branza, dar mie mi-e o fricaaa...de silicoane nu mai zic...cum sa ma taie, brrr...numai cand ma gandesc....si este si un loc atat de sensibil. eu sunt de parere ca este destul de periculos, n-as face asa ceva.

tinem pumnii sa faci programarea lui Rares si sa fie bine, sa-l trateze cum trebuie. ca ma gandsc ca poate nu au fost tratate bine otitele? si de aia tot face.... un [pup] de la noi.



ce bine ca ati iesit in 2, v-ati relaxat putin. si noua ne place tare mult sa ne plimbam pe jos, de mana....[olala] asta cand suntem numai noi 2[:D] cand suntem si cu buburuza se baga imediat intre noi si cere s-o luam de manuta[olala] dar merge ce merge asa apoi se plicitiseste repede si ne da drumul[:D]



azi am mai facut 2 teste[:D] se vede mai bine liniuta a doua. tot pala dar putin mai roza decat sambata.

gata, iesim afara.



[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] fluturasii si mamicile.



Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria



Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011) si [gravired]4+





#19
AllyLaur

AllyLaur

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.036 mesaje

Postat 16 iulie 2012 - 14:28

Buna ziua!!!

Roxy, felicitari din suflet draga mea[flo]!!! Ma bucur enorm pentru voi...Iti doresc sa ai parte de o sarcina usoara ,cu bebe sanatos si la termen. Minunata veste[pk]!!!

Cami, vedem noi cum facem sa ne vedem ca distanta dintre noi nu este una foarte mare,nu? Poate cum ai zis tu...in Constanta...oricum vb la tel imediat cum ajung.[pup]

Andreea, nu stiu daca ajungem la Bucuresti [V]. Doar ca aterzam si decolam de acolo , in rest nu stiu dar cert este ca vrem sa cunoastem una bucata printisor minunat.[pup]

Madutza, pup mult mami de minunati copilasi. Pozele cu iubitul meu pe cand? M-ai intrebat de interviuri...momentan nu mai merg la interviuri pentru ca fac masaje si gimnastica la domiciliu si se castiga foarte bine. Iar din septembrie-octombrie am o promisiune foarte mare [olala].

Strumpitz, mi-ar fii placut tare mult sa te cunosc..sa va cunosc de fapt. Imi pare rau ca venirea noastra in taara nu coincide. Dar, o sa mai existe ocazii, nu? M-ai intrebat de pozele de la ziua mea...pai in ziua respectiva am fost plecati si poze nu am prea facut...


Eduard Andrei [copil] 02.04.2011


#20
mandreeac

mandreeac

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.571 mesaje

Postat 16 iulie 2012 - 15:35

Ce faceti dragele mele?

Roxy nu am reusit la dr la care voiam,dar joi merg cu el la Medlife si martea viitoare la clinica Sarafoleanu,dar la dr Manea.Vreau mai multe pareri,sa vad exact unde e buba si de ce are problemele astea.Offf, mai repede nu am gasit unde voiam si stau ca pe ghimpi.Nu mai zic ca i- a dat si a 3a masea si trebuie sa pocneasca si a 4a. e asa marait si plange si mie imi vine sa urlu cand il vad si simt ca e ceva in neregula si cu o urechiusa.Daca as putea sa dau timpul inainte sa fie deja joi ora 19,ce bine ar fi.

Nu am chef de nimic.Va pup pe toate



Nasterea miracolului meu





Mami [mamica] de miracol [copil] [comoara] Rares Andrei 27.02.2011



Sa o ajutam pe Ionela






Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • Dureri de masea în sarcină

    Ioone
    - Astăzi, 15:57

  • Geanta bebeluÈ™ului

    Ioone
    - Astăzi, 15:25

  • Trimestrul III - morfologie

    Ralu31031992
    - Astăzi, 13:54

  • saptamana 24-28 test glucoza

    Ralu31031992
    - Astăzi, 13:44

  • Prom Dress Dos And Don'ts to Steal The Spotlight

    Ozma123
    - Astăzi, 11:01

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -