Sari la conținut

Sari la conținut


* - - - - 5 voturi

Forumeala


98 raspunsuri la acest subiect

#21
mianna

mianna

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.480 mesaje

Postat 04 iulie 2012 - 03:10

Citat:
citat din mesajul lui megbeng

ab, unele persoane au net la serviciu, multi lucreaza la calculator si asa mai pot intra sa scrie sau sa traga cu ochiul..

oameni buni, de ce e asa greu sa dam un raspuns sincer, simplu si direct la o intrebare "pe bune"? trebe musai luat peste picior useru care intreaba?



depinde si de intrebare. mai lipsea sa ceara sa zicem cu cat suntem platiti pe ora (normal, sa poata calcula cat costa minutul DC [:D] )


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...




#22
eumada

eumada

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 14.106 mesaje

Postat 04 iulie 2012 - 09:53

Citat:
citat din mesajul lui marius
Vezi mai capcaune daca nu ai spirit de observatie ca sa observi existenta impresiei in a observa ca majoritatea userilor activi au, observational discutand, o activitate full time in timpul programului de munca.Eu nefacnd parte (ca si observatie desigur) din randul userilor activi am cazut in pacatul celor care au prea mult timp liber, desigur aceasta observatie este o impresie ce deriva dintr-o observatie de analiza profunda a activitatii subsemnatului in cadrul acestui forum.Semneaza Observatorul de serviciu.PS am tras cu coltul ochiului la agenda si la orele din desfasurator. Inca sunt in program. O fi o impresie? Ntz este o observatie. Hai fie, este o observatie a unei impresii sau o impresie a unei observatii? Ufff...Ce nu stiu romanii despre aurul lor!Eu pur si simplu / Pagina legislativa
Marius cred ca esti obosit....la ora la care ai postat banuiesc ca esti la curent cu ce s-a mai intamplat in politichia romaneasca.....Eu am perioade aglomerate,in care nu am timp sau mai relaxate si atunci...stau pe forum....ta naaaaaDa` subscriu la ce a spus Lali...sunt atat de desteapta ca-s in stare sa-mi rezolv problemele si mai am si timp de forum...Insa niciodata in detrimentul copilului...MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

#23
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.662 mesaje

Postat 04 iulie 2012 - 10:06

Eu astept concluziile (banui ca vor fi de genul "de asta nu merge nimic in Romania, pt ca nu se munceste, ci se trage (forumul) matza de coada")






Am marfa la bazar umanitar DC



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi



'Cos what I feel is the only truth for me



#24
eumada

eumada

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 14.106 mesaje

Postat 04 iulie 2012 - 10:09

De fapt sa vedem cate pagini curg pana se ajunge la ce ai spus tu...eu pariez pe 6-7....tu?

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

#25
Raza de soare

Raza de soare

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.618 mesaje

Postat 04 iulie 2012 - 10:26

Citat:
citat din mesajul lui marius

Vezi mai capcaune daca nu ai spirit de observatie ca sa observi existenta impresiei in a observa ca majoritatea userilor activi au, observational discutand, o activitate full time in timpul programului de munca.
Eu nefacnd parte (ca si observatie desigur) din randul userilor activi am cazut in pacatul celor care au prea mult timp liber, desigur aceasta observatie este o impresie ce deriva dintr-o observatie de analiza profunda a activitatii subsemnatului in cadrul acestui forum.
Semneaza Observatorul de serviciu.


[:-)))]

#26
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 04 iulie 2012 - 11:08

Citat:
citat din mesajul lui eumada
Citat:
citat din mesajul lui marius
Vezi mai capcaune daca nu ai spirit de observatie ca sa observi existenta impresiei in a observa ca majoritatea userilor activi au, observational discutand, o activitate full time in timpul programului de munca.Eu nefacnd parte (ca si observatie desigur) din randul userilor activi am cazut in pacatul celor care au prea mult timp liber, desigur aceasta observatie este o impresie ce deriva dintr-o observatie de analiza profunda a activitatii subsemnatului in cadrul acestui forum.Semneaza Observatorul de serviciu.PS am tras cu coltul ochiului la agenda si la orele din desfasurator. Inca sunt in program. O fi o impresie? Ntz este o observatie. Hai fie, este o observatie a unei impresii sau o impresie a unei observatii? Ufff...Ce nu stiu romanii despre aurul lor!Eu pur si simplu / Pagina legislativa
Marius cred ca esti obosit....la ora la care ai postat banuiesc ca esti la curent cu ce s-a mai intamplat in politichia romaneasca.....
Observatie: Am impresia ca este aproape corect. Afirmatia corecta este "sunt (ne)obosit" dovada ca lucrez full time si dimineata si dupa amiaza si seara si bineinteles noaptea timp in care am timp sa imi fac timp pentru DC. Daca stau bine sa ma gandesc am sa-mi schimb nickname-ul, in loc sa ma cheme Marius nu ar fi mai bine sa fie "ghost"?[bibe] Desigur este doar o observatie (im)pertinenta in ceea ce ma priveste ca sa nu lase loc unor impresii (ne)fondate bazate pe cine stie ce observatii emanate in timpul liber.Semneaza:Acelasi observator de serviciu
@eumada cum scria cineva mai sus? Discutam discutii forumistice?Asa am impresia cel putin, dar poate spiritul meu de observatie nu este atat de agil si ramane doar la nivel de impresie. Deh!Ce nu stiu romanii despre aurul lor!Eu pur si simplu / Pagina legislativa

#27
eumada

eumada

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 14.106 mesaje

Postat 04 iulie 2012 - 11:15

Nu "ghost" ci The Ghost....
Pai pe cineva interesa cum de se sta pe forum si lumea nu munceste.....
Uite ca sunt unii care muncesc si stau si pe forum(tu stii de ce[bibe]) si totul e bine si frumos...acu` Laura avea dreptate....in cate pagini se ajunge la"de aia merge bine in Romania ca toti stau pe forumuri?".....

Si ce,dupa atata politica si probleme,face bine ceva relaxare,nu?[8D]

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

#28
lara_c

lara_c

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 869 mesaje

Postat 04 iulie 2012 - 11:36

Citat:
citat din mesajul lui ab5174
Stiu ca suna ciudat titlul da eu 'forumeala' o numesc.Ce am observat eu aici, si pe alte forumuri ......majoritatea user-ilor sint activi in timpul programului de munca [:D]Eu am un pic timp in weekend si in concediu in rest pauza ....passsssssssssssCe fel de munci aveti de va permiteti sa stati pe forum?Si mai ales citiva au timp de scris 'romane'.Eu uneori ziua nu am timp sa imi citesc email-ul personal [q]
Pai mai bine ne spui tu noua ce job ai SI CE SALARIU ca sa vedem daca se merita sa fim si noi asa ocupati.Eu pun pariu ca nu...fara suparare.Sa nu am timp decat in we si vacanta de intru pe un forum( sau pt orice altceva) as cere de la 70 k in sus. F serios.Lara mami de Errie si JamieHawaii MexicoUS*Europe_and US * Wedding * ErinnKendall*KUALA LUMPUR * Bangladesh_Singapore_Bali * India*Nepal*Thailand*Langkawi*Vietnam_and_Cambodia*China*

#29
My_Lady0091

My_Lady0091

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.630 mesaje

Postat 04 iulie 2012 - 11:38

Citat:
citat din mesajul lui JuliaSM

Citat:
citat din mesajul lui ab5174

[:)]
Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor
dar tu cum de esti asa sigura ca respectivii sunt la munca?!!...

Nina,mami de, [fetita]





A fost numai o parere a mea.
Eu stiam ca de asta sint forumurile .....sa mai palavragesti de una de alta [:D] [:)]


Asta e o ocazie buna sa iti imbogatesti cunostintele [:D] . Forumul DC nu e unul oarecare, e chiar periculos sa te invarti mult prin zona, ca ori devii dependent, ori iti faci niste prieteni buni de tot,de ramai cu ei toata viata, ori te alegi cu ditai dusmani si antipatii, de te-or urmari si-n somn. [mai]
Asa ca, volens-nolens, nu ramai numai c-o palavrageala. Sa vedem acum cu ce te capatuiesti. [:D]

[:-)))][cool]

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca


#30
ancadragoman

ancadragoman

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 18.412 mesaje

Postat 04 iulie 2012 - 11:39

Treceti frate la munca ca ati ajuns la pagina 3 [:D]



anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca





AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!






Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Astăzi, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Astăzi, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Sarcină

    Erika91
    - Astăzi, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Astăzi, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Astăzi, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Astăzi, 14:42

  • Alegerea numelui

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:20

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -