Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mladite&Mugurasi marisori de mai-iunie 2008 (1)


149 raspunsuri la acest subiect

#141
belleane

belleane

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.042 mesaje

Postat 26 aprilie 2013 - 15:16

Bine ne-am gasit pe noua platforma!



#142
MsBB

MsBB

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.311 mesaje

Postat 04 mai 2013 - 12:32

Hei m-am relogat si eu aici pe noua platforma!!! Poate mai apar fete!!! Pacat ca nu putem taggui :) Imi e dor de Adriana!!!!

Care Adriana? :D

M-am emotionat toata cand am vazut ca-i activitate aici :)) . N-am rezistat tentatiei cand am vazut ca Bellanne :)) de bucurie ca-i pe noua platforma a anuntat de vreo 15 ori :)) ca-i si ea aici! Bellanne - bine te-am gasit :))). Sa nu te superi pe mine , stiu ca-i probabil vreo "anomalie tehnica " :)))  dar am avut asa ocazia sa ma bag in " zeama " si eu :D.

Eu am mai deschis aici forumul dar cand am vazut ca de un an se strofoaca capitolul 1 sa se umple am zis ca-i o cauza pierduta.

Oricum stiu ca sunteti toate in formatie completa pe facibuci :D dar  io tot am rezistat tentatiei pana acum si tot nu mi-am facut cont hihihih. Cred ca sunt singura din lumea asta fara un cont pe FB. Aud pana si pustii de 5 ani ca vb de FB , a se vedea pupila mea dilatata :))

Asa , deci :D , ca un om distept , incep la mijloc cu o concluzie :)) , sunt iar forumista :)). N-am rezistat tentatiei si mi-am re-inceput cariera de om de cuvant. Adica de scris mult si aiurea :D.

Asa si cum vin sarbatorile am zis ca-i frumos din partea mea sa va salut , sa va urez un PASTE FERICIT! Sa aveti lumina in suflete, bucurii si implinire in tot ceea ce faceti.

Nu stiu cine mai citeste aici ca vad ca s-a lasat linistea peste subiectul asta dar eu va pup pe toate si va urez SARBATORI FERICITE! si LA MULTI ANI , pt ca deja au inceput aniversarile!

 

Pies - sunt supi pe forum ca nu ma lasa sa folosesc emoticoanele:( . O fi de la mine , de la ei dar daca deschis pagina cu emoticoane mi se blocheaza pagina si nu mai pot scrie.

 

 

Pupici si va imbratisez pe toate!



#143
gabitzam

gabitzam

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.859 mesaje

Postat 27 mai 2013 - 10:55

Adriana, ma bucur sa te recitesc iar !!!!!

Please-please, hai si tu dincolo :)



#144
MsBB

MsBB

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.311 mesaje

Postat 29 mai 2013 - 14:29

BUNAAAAAAAA Gabi [flo2] ! Ma bucur mult sa vad ca nu m-ai uitat ... ( ma alint si eu acum :)) ) .

Sunt oare ultima de pe pamantul asta fara cont de FB? :)) Tot nu mi-am facut cont dar recunosc ca am mai tras-o pe cumatra de limba :)) sa aflu cum mai sunteti voi.

Imi e teama ca la cat sunt eu de ametita daca-mi fac cont pe FB ajung nici sa nu ma mai spal pe ochi, ca ma leg cu centura de la masina de calculator.

Oricum daca-mi fac vreodata cont de FB - clar, o fac special sa va citesc pe voi.

 

Am deschis si lista de emoticoane sa arat ca rosesc pana-n varful dintilor dar cred ca mi-am iesit din mana. Nu mai gasesc rusinosul :)) si mi se si blocheaza pagina. Uf!

 

Pup!



#145
belleane

belleane

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.042 mesaje

Postat 29 mai 2013 - 14:46

Salutare MsBB, 

 

 

Te-am prins! hahah, 

 

Ma bucur sa te citesc again. Bineinteles ca si noi am mai tras de limba vecinica dar mare lucru nu ne-a zis, sincer mi-ar placea sa aud direct din tastele tale despre capritele frumoase. 

 

Vreau sa urez Andrei: La multi ani!



#146
belleane

belleane

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.042 mesaje

Postat 29 mai 2013 - 14:49

echo,



#147
MsBB

MsBB

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.311 mesaje

Postat 30 mai 2013 - 11:28

echo,

echoooooooooooo!!!! la cat de gol e aici se aude echo-ul pana la Nadia, in Canada :))

 

Multumesc mult pt urare, Belleane!!!! Esti o scumpa! Te pup si te imbratisez!

Iti intorc si eu urarea, pentru Elena, un calduros LA MULTI ANI! Cu putin noroc cred ca mai e si vreo bucatica de tort de la ziua ei :)). Sa va bucurati de amandoua sanatosi si sa aiba amandoua parte de tot ce-i mai bun in viata!

 

Mi-a spus cumatra ca m-ati salutat si sincera sa fiu mereu eram tentata sa-mi bag si eu nasu in discutiile voastre, acolo. Imi e si asa ca dupa atat amar de vreme sunt ca strainu'in gara :)).

 

Daca prind curaj si ma abtin sa nu stau de dimineata pana seara cu ochii in FB va bat la usa ;).

 

Fetele sunt bine. Au crescut de nu-mi vine mie sa cred :)). Azi dimineata se tavalea Andra prin pat si ma uitam la ea cat de lunga mai e. Chiar ieri ma intreba cat de mica era cand s-a nascut si se mira maxim cand ii spuneam ca atat de mica de incapea in burtica :)).

 

Te pup si ma bucur mult ca ai scris!!!!



#148
belleane

belleane

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.042 mesaje

Postat 31 mai 2013 - 12:26

Multumesc pentru urari! Ma bucur ca ai raspuns, si eu ma minunez ce copii mari am, mai am putin si chiar ma ingrijorez de asta.

 

Va imbratisez calduros si iti urez mult curaj!



#149
Luminel

Luminel

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.816 mesaje

Postat 12 august 2013 - 17:51

[hopsieu] echoooo  [:D]

 

am ajuns si eu pe platforma noua...chiar imi place [;)]



#150
melly23

melly23

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.039 mesaje

Postat 08 iunie 2015 - 13:22

hello fetele!!! eu va tot citesc pe aiciuca dar .....unde ati plecat? pe fb nu gasesc nik [batcap]




Panic Questions

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

Last Blogs

  • Plimbarica

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 10:10

  • ImportanÈ›a medicului pediatru 👩🏻‍⚕️

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Geanta bebelusului

    LarisaG89
    - Ieri, 22:32

  • Cezariana È™i recuperarea

    AnaDemsa
    - Ieri, 12:03

  • Friiig

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 10:16

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -