Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Oportunitati de munca la domiciliu (4)


301 raspunsuri la acest subiect

#11
giulia71

giulia71

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.182 mesaje

Postat 20 iunie 2012 - 23:41

bine ca nu merge cu cardul, ca iti va lua banii automat din card si in cazul in care vrei sa renunti...e nasol

uneori gandesc prea mult....

#12
nadaflorilor

nadaflorilor

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.132 mesaje

Postat 20 iunie 2012 - 23:45

Citat:
citat din mesajul lui giulia71

bine ca nu merge cu cardul, ca iti va lua banii automat din card si in cazul in care vrei sa renunti...e nasol

uneori gandesc prea mult....


sincer Giulia eu nu pricep cum e posibil, decat daca "furau" datele cardului

in fine si la payza asta activeaza plata automata...va uitati la payment subscriptions si daca nu va convine le dezactivati, eu asa ma facut

Nina,mami de, [fetita]




#13
capcaunul

capcaunul

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.981 mesaje

Postat 21 iunie 2012 - 01:44

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
oare nu ar putea cineva sa faca o lista cu pasii de facut la 60 de zile?

pasul 1. gasit oferta buna de vacanta;
pasul 2. plecat vacanta mare. plaja. castele nisip. uitat zeekrewards;
pasul 3. revenit titlu initial topic;

#14
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 21 iunie 2012 - 02:34

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul
Citat:
citat din mesajul lui Andreclujoare nu ar putea cineva sa faca o lista cu pasii de facut la 60 de zile?
pasul 1. gasit oferta buna de vacanta;pasul 2. plecat vacanta mare. plaja. castele nisip. uitat zeekrewards;pasul 3. revenit titlu initial topic;
Deja incepi sa ma agasezi si pe mine cu bazaitul tau... [:-@]Din putin se face mult - ajutor umanitar!Lucrusoare de vanzare...In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.

#15
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 21 iunie 2012 - 02:34

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul
Citat:
citat din mesajul lui Elle_sebDaca nu e suficient de serios pentru tine, de ce nu-ti cauti tu altceva serios de facut?
Ma tot uit peste addressbar si nu vad nicaieri zeekrewardss.com/forum/ci doar forum.desprecopii.com/forum.Subiectele de ridicat in slavi melemeurile sau de vrajit neinitiatii sunt apanajul forumurilor zeekrewards.Pe forumul DC ne dam doar cu parerea despre acest subiect. Ai ceva cu parerea mea? Parerea mea este ca zeekrewards este o mare minciuna, ca toate celelalte MLMuri care s-au umflat si-apoi dezumflat penibil in toti acesti ani.
In primul rand ar trebui sa-ti multumesc ca ai mentionat acest site. Imi ofera mie posibilitatea de a arata cat de puternic este Zeek de fapt. De fiecare data cand apare o oportunitate care incepe sa monopolizeze industria, detractorii ataca din toate unghiurile. De ce se intampla asta? Pentru ca alte persoane, din alte companii, care nu pot concura cu ceea ce ofera Zeek, incepe sa piarda atentia membrilor lor in defavoarea celuilalt program, iar acest lucru ii afecteaza financiar.Ar trebui sa te directionez catre Troy Dooly, care la fel ca si cei de la behindmlm, este un critic al industriei MLM. Diferenta este insa ca Troy Dooly nu este partinitor, el spune lucrurilor pe nume si iti voi da un video de pe youtube, unde “il trage de urechi” pe tipul de la behindmlm, pentru faptul ca nu raporteaza adevarul despre Zeek. (incepe de la minutul 7:35 daca vrei sa vezi despre ce vorbesc).Un alt video de-al lui Troy dupa ce a inceput sa inteleaga Zeek si sa vada ce proportii a luat aceasta companie: In ce priveste restul opiniilor tale despre MLM, esti mai mult decat binevenit sa ramai cu atitudinea negativa. Pentru cei care doresc sa urmeze exemplul tau, este treaba lor. In caz contrar, vom continua sa ajutam oamenii sa inteleaga Zeek asa cum este intr-adevar: o oportunitate pentru oameni de a castiga un venit suplimentar din promovarea unei noi divizii a unei companii cu o veche de 14 ani in bransa.Si totusi, intr-un lucru ai dreptate, nu toate companiile MLM reusesc, si cateodata oamenii mai pierd si bani… Ai auzit de MIC.RO? O alta companie manageriata prost care s-a prabusit, insa asta nu ne indreptateste sa spunem ca toate buticurile sunt naspa. Si sunt o gramada de afaceri traditionale care subcombeaza. Chiar daca pare greu de crezut, sunt oameni in toata lumea care au castigat sume mari de bani din Zeek, si-i gasiti pe multi dintre ei pe net. Va fi Zeek aici pentru totdeauna? Probabil ca nu, pentru ca se bazeaza pe un trend. Chiar si asa, asta nu este un lucru rau, ci creeaza oportunitati pentru cei care-l descopera repede. Compania care a creat Zeek are un palmares in ce priveste identificarea si exploatarea tendintelor in cei 14 de ani de existenta. Probabil ca vor face acelasi lucru atunci cand trendul licitatiilor online va incepe sa se disipeze. Vei fi acolo, Dle Capcaun? Probabil ca nu, si este alegerea ta, pe care, desigur, esti liber sa o ai. Pentru cei care aleg sa fie aici, vom lasa usa deschisa in orice moment, si nu doar pentru ei, ci si pentru tine, esti binevenit sa te alaturi, daca iti vei schimba atitudinea in ce priveste modul de a castiga bani in vremurile astea dificile din pdv economic.

#16
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 21 iunie 2012 - 02:37

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Am setat si eu acea limita de repurchase la 0% si am postat anuntul zilnic. Nu s-a intamplat nimic.


Nu esti upgradata, de-aia nu se intampla inca nimic la tine.

Citat:
Precizare, referitor la cele 90 de zile: acestea se calculeaza din momentul in care au fost primite punctele. Respectiv, daca ultimele mele puncte au fost castigate pe data de 17.06, ele vor "muri" pe data de 17.09. Asta imi arata si in ZR.


Da, dar depinde cate zile are luna.


#17
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 21 iunie 2012 - 02:53

Citat:
citat din mesajul lui AlinaEmi
Elle, am inteles care este treaba cu procentul. Daca il schimbi la 0% intradevar totul se duce in $ dar este vorba doar de punctele pe care le faci DE AZI INAINTE (dupa 60 de zile + upgarde la silver). Cele 146 de puncte VIP care le-am muncit in cele 60 de zile inainte de upgradarea la silver le pot transforma in $ sau ba ?? daca nu la ce imi folosesc, ce pot face cu ele ? totusi vreau sa cred ca nu am butonat 60 de zile de poamana si abia de azi castig 2$ pe zi...Mamica de Calin 26.11.2009
Cele 146 de puncte VIP valoreaza 146 $. Daca te setezi pe 0%, vei primi banii in cash intr-o perioada de 90 zile. La sfarsitul celor 90 zile, vei avea cash in mana aprox. 197 $. Ca sa facem un scurt istoric al muncii depuse: 3 min / zi x 150 zile = 7.5 ore. Deci pentru 7.5 ore de munca primesti 197$. Zeek este insa mai mult decat atat, dar problema este ca in Romania oamenii sunt extrem de sceptici si nu vor sa auda pur si simplu ca altii pot si fac... Cum aude cate un capcaun ca ai facut niste bani dintr-un mlm, vine si o baga repede pe-aia ca melemeurile sunt pentru fraieri... [:D]Eu una, nu pot sa inteleg cum oamenii se pot plange despre o oportunitate unde incepi gratuit, ti se da, in acest caz, 146 dolari, contravaloarea punctelor VIP, ai sansa sa-ti cresti contul daca promovezi mai departe sau daca cumperi mai multe biduri, sau dimpotriva, sa iesi daca vrei, si sa pleci cu niste bani... Ma depaseste, nu pot sa inteleg de unde atata carcoteala..._________________________Tratament Anti-Cancer - 24 Brevete Medicale Internationale________________________Mami de [alap] Geosse (30 Ianuarie 2012) *** [zana] Sofia (14 August 2008) *** [auto] Sebi (25 Mai 2004)

#18
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 21 iunie 2012 - 02:56

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Eu mi-am adaugat cardul in Payza. Adica este "legat" la contul de Payza si validat.

Sa inteleg ca acum e degeaba operatiunea asta?


Nu, doar temporar nu functioneaza cardurile.

Citat:
Cont la Raiffeisen nu imi mai deschid, sorry, imi ajung 3 carduri pentru care platesc taxe si comisioane.


Nu este obligatoriu, doar ca va dura mai mult pana iti vor intra banii in Payza.



#19
capcaunul

capcaunul

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.981 mesaje

Postat 21 iunie 2012 - 03:14

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb
Chiar daca pare greu de crezut, sunt oameni in toata lumea care au castigat sume mari de bani din Zeek, si-i gasiti pe multi dintre ei pe net.

Eu unul te cred. Si Ioan Stoica & securistii din spatele Caritas au castigat milioane de dolari.

#20
capcaunul

capcaunul

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.981 mesaje

Postat 21 iunie 2012 - 03:16

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb
Eu una, nu pot sa inteleg cum oamenii se pot plange despre o oportunitate unde incepi gratuit, ti se da, in acest caz, 146 dolari, ...

Pana si Dan Diaconescu sau Mircea Geoana cu cei 20000 de euro de caciula sunt mai credibili ...


Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • saptamana 24-28 test glucoza

    Ralu31031992
    - Astăzi, 13:44

  • Prom Dress Dos And Don'ts to Steal The Spotlight

    Ozma123
    - Astăzi, 11:01

  • Vitaminele în sarcină 💊

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:38

  • Frățiorul

    Denisa1996
    - Astăzi, 07:04

  • Cum a fost testul de toleranță la glucoză?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 00:45

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -