Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Oportunitati de munca la domiciliu (3)


199 raspunsuri la acest subiect

#21
capcaunul

capcaunul

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.981 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 12:35

Citat:
citat din mesajul lui Posea
Eu am aplicat pana acum pe elance, mi se pare mai bine facut, mai profesional

Pentru ca este cel mai vechi in bransa asta (13 ani). Timpul este o garantie.

#22
giulia71

giulia71

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.182 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 12:45

Este, este cel mai tare. Din pacate, nu pentru ca eu sunt foarte veche, preturile s-au dus in jos de tot.

Americanii in special, erau foarte suparati ca o ora de munca putea fi platita minim cu 2 dolari jumatate, fata de minimul de dinainte cu 5$.
Indienii, nu[:D], pe ei nu-i deranjeaza ca-s multi:)

uneori gandesc prea mult....

#23
nadaflorilor

nadaflorilor

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.132 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 12:46

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny
Citat:
[i]citat din mesajul lui nadaflorilor[i]https://www.zeekrewards.com/backoffice/percentage.htmsi cred ca am mai vazut undeva....cautNina,mami de, [fetita]
Am citit. Tu ce-ai inteles?capcaunule, nuuu, ca si asa populatia masculina de pe DC e mult subreprezentata...Din putin se face mult - ajutor umanitar!Bazar general - fiecare implicare conteaza!Lucrusoare de vanzare...
din ce scriu ei inteleg ca ei recomanda reinvestirea unui procent de 80% din castig in biduri si retragerea in cash a restului de 20%.... pe un alt forum se intrec in sfaturi membri vechi si unii se lauda ca ei folosesc alte proportii... dar in acelasi timp pe fb era un nene care ar fi vrut sa se retraga din afacere si nu isi putea scoate investitia ... si era cumva si din cauza acestei reguli....mai e o faza daca ii calci pe coada cu vreo intrebare incomoda din punctul lor de vedere iti blocheaza contul si adio biduri si castigul capitalizat.... in fine eu nu voi investi in biduri, voi faceti cum credetiNina,mami de, [fetita]

#24
nadaflorilor

nadaflorilor

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.132 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 13:42

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Ca sa-ntelegi trebuie sa sari peste povestile de adormit affiliatii si sa ajungi la subsol, acolo unde au fost OBLIGATI sa puna cateva disclaimuri, printre care:
  • No specific level of income is guaranteed. Any reference to specific levels of earning on this web site are for the purpose of explaining the compensation plan only and are not projections.
  • The company does not offer any guarantee of income to any Affiliate. Income is earned through the dedicated efforts of Affiliates making sales and good old fashioned hard work.

  • Affiliates are strongly advised to only make purchases that they can afford without creating a financial hardship for themselves or their families.

  • You are NOT purchasing stock or any other form of "investment" or equity.



PS. Test de inteligenta
Fie lista Serbia, Slovenia, Belarus, Egypt, Croatia and Macedonia. Care nume urmeaza? [;)]


printre randurile copiate de tine mai sunt niste randuri, ideile au fost deja dezbatute pe aici si chiar daca eu am folosit cuvintele investitie, investire, uite pentru tine le retrag....

ERATA: in postul anterior unde am scris "reinvestire" cititi "cumpararea", si in loc de "investitie" cititi "bidurile cumparate"... invatam si noi sa vorbim asa fel incat sa inteleaga toata lumea ca mai intelegem si noi cate ceva.... daca am fi fost total oarbe si surde nu ar fi existat subiectul asta, dadeam cu bidurile fiecare in legea ei...

Nina,mami de, [fetita]




#25
nadaflorilor

nadaflorilor

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.132 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 14:41

31.
Change of Sponsorship

Any change of Sponsor is discouraged and requires the prior written approval of REX (which may be withheld at its sole discretion) and is subject to the following conditions:

1) The notarized, signed consents of the original sponsor, the new sponsor, and the sponsored individual, must be submitted to REX;

2) A written request for transfer explaining the exact reason for the request of transfer must be submitted to REX;

3) A transfer fee of $100.00 is paid to REX;

4) The requirements of conditions to transferability section are complied with; Personally sponsored Representatives of the transferred Representative must request in writing to move with their sponsor.

era cineva care dorea sa-si schimbe sponsorul...

Nina,mami de, [fetita]




#26
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 19:34

Deocamdata mi-am validat cardul pentru AlertPay, mi-au raspuns cei de la Asistenta Clienti si m-au ajutat.



Din putin se face mult - ajutor umanitar!



Bazar general - fiecare implicare conteaza!



Lucrusoare de vanzare...













#27
giulia71

giulia71

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.182 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 19:37

Parerea mea si sfatul meu este sa actionam cu prudenta maxima.Adica nu investim mai mult decat Silver si nu cumparam biduri.

uneori gandesc prea mult....

#28
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 19:42

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Mai am o singura necunoscuta: cine va fi primul care va solicita revenirea la titlul initial. [detectiv]


Chiar ma gandeam: "Unde-i capcaunul?" [:D]



#29
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 19:45

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Mai am o singura necunoscuta: cine va fi primul care va solicita revenirea la titlul initial. [detectiv]


Elle a spus ca a scos cash, bani in mana, 600 de dolari din 3.200. Trebuia sa o punem sa-i fotografieze? Sau, si mai bine, sa se fotografieze tinandu-i in mana...


Da, am scos bani cash, i-am si cheltuit. Cum au venit asa s-au dus. Data viitoare promit ca o sa ma pozez cu ei imbracata in Fiona. [:D]



#30
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 19:53

Citat:
citat din mesajul lui giulia71

Parerea mea si sfatul meu este sa actionam cu prudenta maxima.Adica nu investim mai mult decat Silver si nu cumparam biduri.


Desigur ca fiecare poate sa upgradeze la ce vrea, nu te forteaza nimeni sa upgradezi daca nu vrei asta. Insa vine un moment cand daca nu upgradezi mai departe (de la Silver la Gold de ex) incepi sa pierzi bani. Nu este cazul inca la noi.




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -