Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (6)


214 raspunsuri la acest subiect

#21
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 25 mai 2012 - 10:47

buna dimi

delia sunt grozave cornuletele, nu?? [pofta] m-am vopsit un saten-maro...l am deschis putin-putin...

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#22
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 25 mai 2012 - 11:06

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi
buna dimidelia sunt grozave cornuletele, nu?? [pofta] m-am vopsit un saten-maro...l am deschis putin-putin...__________________________________________________ mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!
o da sunt grozave si se fac repede, sa-ti fie de bine vopsitul... a prins pe culoarea aia care o aveai inainte...mie oricum tot mai blonda imi placi cel ami mult...[olala] roxy, am papat si eu unul mic aseara,le-am facut de dimensiuni diferite.. azi am papat unul mare si l-am uns cu multa nutela, ieri ziceam ca ma bateti ca defapt ma durea capul de foame[:D]mami de fete frumoase:MARIA si ANDRA si de ingeras [ruga]Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#23
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 25 mai 2012 - 11:11

delia da a prins ceva. oricum eu nu vroiam schimbareradicala, ci sa ii dau o nuanta/culoare proaspata si sa il deschid putin. si mie imi placecel mai mult blond dar este asa pretentios...[:-@][:-@] stii, ca radeam cand m -am hoatarat ca nu ma mai vopsesc...ziceam "bine ca m am vopsit o viata si acum cand imi apar acusi firele albe eu nu ma mai vopsesc,,...[:D][bang] eiii nemaifiind blonda s au zarit atat de bine cateva firisoare albe [bang][bang] asa ca acum incet incet trebuie sa il deschid din nou...

L a inceput sa faca si kk la olita [pk][pk] nu toate (ca are vreo 4-5 scaune uneori [:I] ) dar le "prinde" pe cateva [:D]...

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#24
madutza_bra

madutza_bra

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.806 mesaje

Postat 25 mai 2012 - 11:14

Neata fetele!



roxy, multumim de cafea [pup] Sa sti ca si Cata se mozoleste cand mananca dar o las singura la chestii care nu se prea pot stivi in manute, cum a fost masa de ieri [:D]



delia, [pup] eu cred ca si cafeaua aia ti-a luat durerea de cap [asia]



catank, ce atre esti cu tastatura ta...zici ca scri codificat [:D][:D][flo][flo]



yasmi, sa-ti fie de bine vopsitul[pup] Cum a fost ziua de ieri cu copilasii [olala]



miki, cum a decurs discutia cu Vlad? A fost dialog sau monolog?[:D][pup][pup]



azi sunt molesita...plictisita...maine tb sa mergem la o nunta in Craiova si nu am nici un chef...adica as vrea sa stau cu copii, dar tb sa mergem ca avem si obligatie...off



Va pup

[pup][pup][pup]



Cozonacelul meu, Cristian Andrei

Buburuza mea, Catalina Ioana



Mada, mami fericita si implinita de [bonjovi]Cristian Andrei - 29.12.2008 si [zana] Catalina Ioana - 15.02.2011



Poze



---------------------------------------------

Ceea ce nu te doboara , te intareste!



Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!

#25
madutza_bra

madutza_bra

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.806 mesaje

Postat 25 mai 2012 - 11:45

yasmi, ia spune cum l-ai invatat la olita? L-ai prins tu cand vroia sa faca? si acum se duce dingur cand simte? sau il vezi tu cand face si il asezi pe olita? Face si pipi la olita?[flo]



Cozonacelul meu, Cristian Andrei

Buburuza mea, Catalina Ioana



Mada, mami fericita si implinita de [bonjovi]Cristian Andrei - 29.12.2008 si [zana] Catalina Ioana - 15.02.2011



Poze



---------------------------------------------

Ceea ce nu te doboara , te intareste!



Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!

#26
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 25 mai 2012 - 11:53

mada, a fost frumoasa ziua de ieri. am facut un obicei ca 1 zi pe sapt sa nu mearga la gradi si sa o petrecem in 3...[olala]
cu olita..hmm..suntem doar la inceput! pishu' il pun sa faca intotdeauna cand se trezeste! face sigurat! apoi mai in joaca pe timpul zilei daca avem olita la indemana. uneori o aduce el si trage de pempe sa il dau jos... lipsa mare ori il observ eu ca se pune "pe pozitie" [:D] ca si cum ar sta pe olita sau se trage el de pempe (cum ii spune el) si mai face pftiuuu...kk...(asa ii faceam eu cand il schimbam [:D] ) . nu vreau sa grabesc lucrurile pt ca in concediu vreau sa mai aibe pampers dar cand ne intoarcem cu siguranta pana la sfarsitul verii o sa fie cu chilotei [olala]

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#27
strumphitza

strumphitza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.666 mesaje

Postat 25 mai 2012 - 11:54

Buna dimineata!![8D]

...de la LOndra unde e soare si foarteeeeee cald!!![alcool] ati trimsi caldura in directia mea vad, si deja mi-a cama juns ca e prea cald pentru gustul meu, deh... cine ma mai intelege, cand e frig si ploaie nu-mi place, cand e soare si cald iar nu-mi convine [:D][:I] a cum eu nu-s o foarte mare iubitoare de soare ba chiar sufar cand e prea soare si cald, deci ma intelegeti [alcool] ma bucur ca e foarte cald si o pot tine pe piscoata la bulanasele goale [bibe][olala] ...aseara pe la 7 inca erau vreo 26-27 grade si ne-am jucat in gradina, s-a chicotit mult piscoata cu tac`su, el ii sufla in papadii, ca-s cam mari ca dupa atatea ploi au crescut rau si maine trebuie sa curatam gradina si sa taiem gazonul, deci papadii cate vrei [:D] si era asa de fericita si in extaz cand ii sufla Nick in papadii... si iarba e destul de mare si i-a placut sa mearga prin ea, chit ca maine o sa fie mai greu de tuns si frezat, am lasat-o sa isi faca damblaua [bibe] ...a cules si niste frunze si floricele apoi mi le-a adus si tuflit in bucatarie, na mami flori[:D] eu eram toata fiarta ca gateam si se facuse o caldura cu tot cu usile mari spre gradina deschise si geamuri in casa [bang]...

gata,m-am plans destul... va trimit un pic de soare si caldua la voi , vreti ?[:p] am auzit ca o sa aveti un weekend ploios [pic]

pot scrie doar pentru ca am luat-o de o aripa de donsoara si am pus-o in patut ca de cum am deschis laptopul ea calare peste el astepta sa apara poza pe desktop, am o poza a ei pe desktop si de fiecare data cand deschis/inchis laptopul ii face cu manuta la fetita[:D][bibe] s ii spun sa o salute pe Sophia cu manuta si ea face hello/bye cu manuta [olala][:D]... i-am pus cateva carticele, laptopul si cateva jucarii si are treaba, a protestat cand am pus-o dar i-a trecut de cum i-am pus cartile acolo la ea si le studiaza, e tacticoasa, da pagina, se uita pe ea , apoi iar da o pagina si iar "citeste" si tot asa [:D]... a invatat ca daca nu poate ea ceva vine la noi si ni le pune in mana, si face cumva din manute si ochisori si zice un ihh ihh asa scump , sa mori de drag [olala][il] deunazi a venit si mi-a pus o carticica de aia mica in mana, eram jos in living si prima data nu stiam ce vrea apoi m-am prins imediat ca vrea sa ii citesc povestea [bibe] sau imi mai aduce jucaria aia cu forme si imi pune o forma in mana, mami hai sa ne jucam [olala] cu Nick face la fel, plus ca el a cam obisnuit-o si ii arata tot felul de jocuri pe tel lui sicand apare acasa direct cauta tel lui ca stie unde il tine si tzop poc ii pune tel in mana sa i-l deschida si sa-i arate jocurile [alcool]

a inceput sa protesteze, ma duc sa o iau jos sa mergem sa fac o cafeluta ca nu am apucat si am mare nevoieeeeeeee[cit] s-a trezit la 3 jumate urland, abia i-a iesit o maseluta stanga jos si de ieri vad ca e umflata iar ii iese alta masea dreapta jos...off si credeam ca imi da o pauza de masele dar se pare ca nu [bibe] uff... mai e pana or iesi toate, sa te tii cand or iesi caninii...[bang] dupa ce am pus-o pe ea inapoi in patut eu m-am dus sa dorm si somn din parti ca nu mai puteam adormi [q] m-am zvarcolit cred ca o ora si cand dormeam si eu mai dulce si mai bine s-a trezit donsoara [q] off...poate fac amiaza cu ea mai incolo, sa vedem [nani]

fug ca acusi sare peste patut ca vad ca se aburca sa ajunga sa traga de pe masa [alcool]

[fuga]






#28
madutza_bra

madutza_bra

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.806 mesaje

Postat 25 mai 2012 - 13:06

wow, yasmi, pana la toamna fara pampers? Bafta! [:D] Eu nici nu visez la asta, Cata nu cred ca va avea indemanarea pana atunci sa-si dea singura pantalonasii jos singura ..cu atat mai putin sa-i puna la loc.



strumph, zici ca nu-ti place caldura? hai trimite-o la noi ca abia o asteptam [:D] Da' ia zi tu ce o sa faci la vara in croaziera [olala] cu caldura? ca acolo nu sunt pomi sa te adapostesti [8D] Cred ca o sa revi tare bronzata [olala]



Cozonacelul meu, Cristian Andrei

Buburuza mea, Catalina Ioana



Mada, mami fericita si implinita de [bonjovi]Cristian Andrei - 29.12.2008 si [zana] Catalina Ioana - 15.02.2011



Poze



---------------------------------------------

Ceea ce nu te doboara , te intareste!



Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!

#29
cami_antonia

cami_antonia

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.788 mesaje

Postat 25 mai 2012 - 13:48

neata si de la noi

brrrrrrrrr ce vant bate si ce mai plouaaaaaaaaaa
si ce chioara de somn sunt ca petrica a facut iar muci
offfffffffff offff mai mai
si respira greut
da speram sa trecem repede si peste acest episod
cred ca a luat-o pe la bulgari
vreo racoare ceva[:D]

roxy multam de cafeaaaaaaa
am mare nevoie pe ziua de aziiiiii


[mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)



#30
AllyLaur

AllyLaur

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.036 mesaje

Postat 25 mai 2012 - 14:44

Buna ziua!!!
Roxy, multumrsc foarteeee mult pt Nesquick[flo]! Esti o draguta...Bafta la scoaterea meselor de titi.
Madutza, hai fruntea sus si zambetul pe buze MUSAI ca eu asa te stiu si nu vreau sa te”vad„ plictisita, molesita etc.[flo]
Lavinia, sa iti fie de bine vopsitul! Si mie imi placea mai mult cum te prindea blondul dar sunt convinsa ca esti frumoasa cu orice culoare. Felicitari tizuletzului pt kk la olita. Si noi lucram la asta!
Strumpitz, si noua ne dau 3 maselute odata si tare il mai chinuie mititelul ca papa ceva mai putin de 2 zile si se trezeste noaptea de durere[q]. Un pup mare pt amandoua!
Catank, ce m-am amuzat cu scrisul tau...mai bine sp al tastaturii. Te pup si sper sa rezolvi curand...daca nu noi oricum te intelegem si fara anumite caractere.
Cami, imi era dor de tine. Abia astept pozele!
Viss, puuup cu mare drag piticii cei minunati care sunt deliciosi. M-ai intrebat cam ce vreau sa ma angajez...pai tot in domeniul meu..masaj+kinetoterapie+gimnastica de remodelare+nutritie. Acum din toate astea poate se alege ceva.[flo]
Fug sa pun masa!


Eduard Andrei [copil] 02.04.2011



Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Astăzi, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Astăzi, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -