Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Comori de nov-dec 2004 (210)


108 raspunsuri la acest subiect

#1
eveline

eveline

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.954 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 09:49





Adresa unde puteti trimite fotografii pentru slide este slidepublic@gmail.com
DEDICATIE SPECIALA COMORILOR NOASTRE
Capitolul 209,208,207, 206, 205,204, 203, 202, 201, 200,199, 198, 197, 196, 195 196
[colegi]GALA SARBATORITILOR[colegi]
[colegi]COMORILE TOAMNEI 2004[colegi]
[mamica]de 34 [baietel] si 25 [fetita]
Octombrie: 8[comoara], adica 6[zana] si 2 [bonjovi]
1. IrinaA ______________ 20 oct_____ [zana]Ioana Maria2. Camys2000 ________ 21 oct_____ [zana]Catalina Nicole3. Ela2001 ____________ 22 oct_____ [zana]Diana Andreea4. Jasmine ____________ 26 oct_____[bonjovi] Radu si [bicla]Cristian Robert5. Ele _________________ 26 oct_____ [zana]Ana Denisa6. Roserb _____________ 29 oct_____ [bonjovi]Mihnea Andrei si [majoreta] Bianca7. Ncristina ____________ 29 oct_____ [zana]Teodora Andreea + [zana]Alexia Maria8. Moss _______________ 31 oct_____ [zana]Alexia Stefania
Noiembrie: 34[comoara], adica 25 [bonjovi] si 9 [zana]
9.Bits _________________ 1 nov_____ [bonjovi]Kenzo Andreas & [bicla] Amon Mateus10.Ad_rianna ___________ 3 nov_____ [zana]Bianca-Cristina & [bonjovi]Tudor-Andrei11.Diana 2004 _________ 4 nov_____ [bonjovi]Andrei12.Try _________________ 5 nov_____ [bonjovi]Alex & [bicla] Adrian13.Miria Cristina ________ 5 nov_____ [zana]Maria Damiana& [bebic] George Casian14.mirandolina______________ 5 nov_____ [bonjovi]Luca Matei & [bicla]Adam Cristian15.for2nity _____________ 6 nov_____ [zana]Alexia Cristina16.Andreap ____________ 7 nov_____ [zana]Maria Alexandra si [bebic] Sara17.Daniela_Sb __________ 8 nov_____ [bonjovi]Mihai Daniel si [bebic] Iunia Teodora18.[gravi]Simonacip _________ 10 nov______ [bonjovi]David si Matei [bebic]19.Didutza ____________ 12 nov_____ [zana]Daria + [bonjovi]Dennis20.Cassandra _________ 14 nov_____[bonjovi]Dragos Andrei si [copil] Tudor Stefan 21.Eliza5 ______________ 15 nov_____ [bonjovi]Alexandru22.Aime _______________ 15 nov_____ [bonjovi]Vladimir Andrei23.Omi308 _____________ 17 nov_____[zana] Corina Maria24.Dama __________ 18 nov_____ [bonjovi]David Andrei si [bebic] Patrick25.Miha ___________ 18 nov_____ [bonjovi]Robert Andrei si [zana] Amira Ioana26.Daniella4____________18 nov_____ [bonjovi]Alexis27.miag _______________ 18 nov_____ [bonjovi]Roland Vladimir28. ochi verzi___________ 22 nov_____[zana] Diana29.Danette ____________ 23 nov_____ [zana]Iris Miriam30.Cristina Serban _____ 23 nov______ [bonjovi]Razvan31.gazzella______________23 nov________[bonjovi]32.Corina75 ____________ 24 nov_____ [bonjovi]Andrei 33.Gandacelu______ 25 nov_____ [bonjovi]Ioachim, [majoreta] Ileana si [bebic] Maria34.[gravi]Misticgirl ____________ 25 nov_____ [bonjovi]Nicholas Alexandru35.Dutzi _______________ 25 nov_____ [bonjovi]Iustin36.Miche ______________ 26 nov_____ [bonjovi]Darius37.Ionela Roxana ______ 27 nov_____ [zana]Emily si [majoreta] Arisa38.Paxela_________ 27 nov_____ [bonjovi]Silviu Ionut si [bebic] Ana Delia39.Florypop ____________ 27 nov_____ [bonjovi]Andrei si [bebic]Rares40.Onitza ______________ 28 nov_____ [bonjovi]Paul Constantin si [copil]Daniel Alexandru41.Madachan ___________ 29 nov_____ [bonjovi]Edward Florin
Decembrie: 17[comoara], adica 10 [zana] si 7 [bonjovi]
42.Fulguletz ____________ 1 dec_____ [bonjovi]David Andreas si [bebic] Eric43.Luminita B ___________ 2 dec_____ [bonjovi]Tudor Andrei si [bicla] Cristian 44.Eveline ______________ 5 dec_____ [zana]Andreea Biancasi [bebic]Victor Darian45.Felis ________________ 6 dec_____ [bonjovi]Mihai Cristian46.Raluca.gabriela ______ 7 dec_____ [zana]Maria Alexandra47.bumbacel ________ 9 dec_____ [bonjovi]Tudor Mihai si Vlad Andrei [bebic]48.anne-marry___________9 dec [bonjovi] Teodor Alexandru si [bb] Evelina Maria49.Mikimi___________ 12 dec_____ [bonjovi]Alexander si [bebic]Yannis50.ploscariu si [zana] Ioana Cristina_____________13 dec51.Monica-Elizabet _____ 16 dec_____ [zana]Ruxandra Maria si [bicla]Alex Valentin52.OtiliaV _____________ 18 dec_____ [zana]Ana-Maria, [zana]Elisa Andreea si [bb]Iulia Alexandra53.Cecilia C ___________ 22 dec_____ [zana]Alexia si [zana] Ada54.[gravi]Carmen ____________ 22 dec_____ [zana]Daria Nicole si [majoreta] Ana Carina55.Ioana_du ___________ 22 dec_____[zana] Bianca Alexandra56.Viovio ______________ 22 dec_____[zana] Cristiana Bianca si [bebic]Mihai Bogdan57.Mamaluidavid ______ 24 dec_____ [bonjovi] David si [zana] Naomi Patricia58.Cookie _____________ 24 dec_____ [zana] Sabina Ioana59.Bobita _______________ 1 ian_____ [zana] Amina Ioana si [zana] Maria[gravi]

#2
eveline

eveline

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.954 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 09:58

Salutare!
O saptamana minunata va doresc!
Noi suntem cu mucii-n brau, mai mult copiii, eu si cu dureri de gat, ce-oi fi luat de pe unde n-am idee. In rest toate bune doar ca de-ar veni mai repede vacantaaaaa!

#3
Otiliav

Otiliav

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.234 mesaje

Postat 01 iunie 2012 - 15:08

La Multi Ani copiilor!



[s] Ioana, multa sanatate si fericire!




Perla de la Ana: "mami nu-i asa ca tu n-ai diamante, eu sunt comoara ta"

Stie ca ea e la grupul de comori, Elisa la cozonacei si Iulia la delfinasi.

Acum e fericire maxima pe ea ca e greva si de cateva zile nu merge la scoala.



Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

#4
Ele

Ele

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.214 mesaje

Postat 07 iunie 2012 - 18:46

Fetelor care ma poate ajuta cu modele de diplome dar dimensiunea buna de printat?
am primit sarcina asta, ca am cartoane si unde sa le printez ..dar pe net gasesc doar poze mici care ma marire se vad urat.
pls ..help...

Elena & Denisa


#5
eveline

eveline

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.954 mesaje

Postat 08 iunie 2012 - 10:45

Citat:
citat din mesajul lui Ele

Fetelor care ma poate ajuta cu modele de diplome dar dimensiunea buna de printat?
am primit sarcina asta, ca am cartoane si unde sa le printez ..dar pe net gasesc doar poze mici care ma marire se vad urat.
pls ..help...

Elena & Denisa



http://educatie.inmu...e-gratuite.html

http://model-de.ro/M...-p4-773-1-1.htm

Ma gandesc, astea nu-s A4?

#6
Ele

Ele

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.214 mesaje

Postat 08 iunie 2012 - 23:22

Eveline multumesc!
Alea le am si eu dar sunt mici , adica rezolutie proasta. La marire se vad pixelii. sper ca am zis corect..ca nu ma pricep. :D

Elena & Denisa


#7
LuminitaB

LuminitaB

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 80 mesaje

Postat 09 iunie 2012 - 09:22

Ele, eu am incercat si mi-au iesit chiar bine, nepixelate. Eu am vazut ca sub poza diplomei e un link unde zice "Descarc#259; diploma pentru concursuri de tenis de camp", de exemplu,si se deschide un pdf destul de mare, printul e decent. Daca asa ai facut si nu e buna calitatea, atunci nu stiu...

#8
mirandolina

mirandolina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 599 mesaje

Postat 16 iunie 2012 - 20:28

Salutare de la mare! Ne mai tineti minte? [:D]

Ele daca as fi dat pe aici in timp util, iti trimiteam eu model de diplome, ca am la birou facute pentru gradi/ scoala.

Eveline sunteti mai bine?

Noi am deschis oficial sezonul de plaja si toata ziua ne gasiti pe malul apei [:D] Marea nu e tocmai calda, insa pentru inot s-au inventat piscinele. Eu oricum sunt bucuroasa ca se joaca linistiti si ma pot bucura de soare ca in vremurile bune [:I]


Maine e ziua portilor deschise la santier, adica acces liber pentru tot poporul. Copiii au mai fost dar abia asteapta [:D] S-a mai deshis un doc si executam constructii de mare tonaj, mult mai mare ca in alti ani asa ca sunt nerabdatori sa vada gigantii! [pk]


In rest ...putin pana la vacanta!

#9
Ele

Ele

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.214 mesaje

Postat 19 iunie 2012 - 23:16

Multumesc fetele de raspunsuri.
Am rezolvat intre timp cu graficianul de la mine de la munca. Mi-a facut el mai multe modele si a ales Doamna.

Joi seara avem serbarea de final de an.
Pe mine m-a obosit maxim primul an si nu din cauza studiului excesiv [:D]si datorita altui program .Si Denisa e obosita, incercanata si tot slaba. [bang]

Sambata plecam in concediu. Nu va zic cum il astept!! [pk]

Elena & Denisa


#10
mirandolina

mirandolina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 599 mesaje

Postat 25 iunie 2012 - 14:58

Salutare!

Salutare de la mare!
Sunt cam obosita, am avut un we plin, insa plin de surprize. Compania la care lucrez mi-a asigurat participarea la un curs in Bucuresti (selectat de mine, deci pe lungimea mea de interes). Dupa prima zi de curs imi spune o participanta, foarte calma si foarte sigura pe ea: “te stiu!”
In urechile mele a sunat ca … “stiu ce-ai facut asta vara!” [:D]
Era chiar miria_cristina, cu care ne-am conversat de atatea ori!!! Draga de ea, a recunoscut descrierea mea, probabil si locatia a avut o influenta [:)]
Asadar, am mai cunoscut pe cineva din grup! [pk]



Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -