Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (5)


195 raspunsuri la acest subiect

#21
AlexinaA

AlexinaA

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 824 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 11:05

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

buna dimi

alexina vreau sa te intreb cat va costa totul??? m-am uitat si eu de fiecare data cand spunea miki dar sincer acum mi se pare ca de banii aia poti merge in turcia la AI (aici ma refer ca pe noi ne costa si drumul destul pana la mare)...

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



940 euro toti 3 cu 7 nopti cazare si 2 mese.
intr-adevar e scump dar avand in vedere ca nu vrem in afara tarii e f ok. prefer sa dau atatia bani si sa stiu ca stau in conditii fff bune. eu, recunosc am o problema cu curatenia[8D]

hai nu veniti cu noi ? :)

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

#22
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 11:13

[cafea][cafea][cafea], ceai, nesquick, laptic si o perfuzie cu cafea pt mine[:D]

ANdra a dormit pana la 3 , dupa care i-am dat sa pape, o puneam in pat statea un pic, a maraie ,incepea sa maraie, sa geama..etc..i-am dat cu calgel, dar o deranjeaza rau, am vazut eu ieri ca canini au inceput sa sparga, toti, ce o fi pe sufletul ei... si azi o si intep , ii fac priorixul[bang]

Deea, pai ar tb ca barbata-tu sa numai aiba de timp de rude, sa faca intai pt voi...[pup]

Alexina, asa e la servici te odihnesti fizic[pup]



mami de fete frumoase:



MARIA si ANDRA
si de ingeras [ruga]



Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#23
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 11:16

Irinuk, pupici!Cu cine doarme Daria cand e la bunici?

Yasmy , am facut ieri niste briose...mmm http://bucatariacase...e-miere-si.html



mami de fete frumoase:



MARIA si ANDRA
si de ingeras [ruga]



Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#24
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 11:19

miki: http://bucatariacase...rianta-roz.html, asta ca sa ai la cafelutza [pup]



mami de fete frumoase:



MARIA si ANDRA
si de ingeras [ruga]



Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#25
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 21 mai 2012 - 11:27

alexina mult nene, mult [:D] acum fiecare stie ce isi doreste, eu una personal nu as da atatia bani pt marea noastra....

delia, eu am facut din nou checul..aseara la ora 22.30 l-am terminat de facut [:I] [pofta][pofta] iar pt dimi a mai ramas 2 felii [:I][:I] data viitoarefac2 checuri o data [:D] de data asta l-am imbracat in glazura de cioco alba si inauntru am pus pe langa migdale si ceva fructe uscate....[pofta] bbbbbunn.......

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#26
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 21 mai 2012 - 11:30

delia arata super bine briosele!! am sa le fac si eu...cand imi voi lua forma de briose [:D] ti-am spus ca eu de abia am inceput sa practioc acest nou "hobby" asa ca ustensilele acum incep sa le iau [:D]

incerc sa pun cateva pozici noi astazi!

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#27
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 21 mai 2012 - 11:54

am vazut pozici noi cu strumfita!!!! [olala][olala][olala][olala] doamne ce pozici frumoase!!! dar cu alehiam doar una??

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


#28
ailed_dota

ailed_dota

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.505 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 12:13

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi
delia arata super bine briosele!! am sa le fac si eu...cand imi voi lua forma de briose [:D] ti-am spus ca eu de abia am inceput sa practioc acest nou "hobby" asa ca ustensilele acum incep sa le iau [:D]incerc sa pun cateva pozici noi astazi!__________________________________________________ mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!
se fac super repede, si sunt ff bune....[pofta], iti recoman o tava cu forme in ea , nu din cele separate( eu am din amandoua[pk])(se curata mai usor...[:D])fackelmann, mi s-au parut oki..mami de fete frumoase:MARIA si ANDRA si de ingeras [ruga]Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

#29
strumphitza

strumphitza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.666 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 12:30

Morning [8D]

ceva grade mai aveti si pentru mine ca vad ca tot gri si intunecat ca ieri este si m-am saturat [bang][bang][bang]


cafeluta mai este ? imi trebuie o galeataaaaaaaaaa!!![alcool][alcool][alcool] m-am culcat tarziu si trezit devreme si a avut grija si piscoata sa se trezeasca uralnd pe la 4 jumate si dupa ce am pus-o la loc in patut nu am putut adormi la mine in pat pana pe la 6 jumate cand a plecat Nick la munca [bang] bai da ce m-am zvarcolit pe toate partile, si am si visat urat de tot, o mai mare prostie nici ca puteam visa [xx(] cosmar nu alta ..offf [q] nu va spun ce ca vi se ridica parul si ep voi, eu m-am trezit si m-am inchinat si scuipat si-n san , ptiu... nu am mai visat asa de urat de mult [bang]

scriu repede cat e ocupata piscoata in bucatarie cu inspectia si inventarul in cateva sertare si dulapuri, sa vada cate mai sunt si ce stoc sa faca , or fi disparut ceva borcane si conserve peste noapte [:D][bibe]

Ailed bafta la dr si sa nu planga tare, da-i ceva homeopate, auta mult, cel putin piscoatei i-a ajutat [pup] si sa nu mai pui retete de dulciuri pe aici ca deja de 2 zile sufar , da-i vina mea nu ? [q] tre` sa ma bag la loc la regim si stil de viata sanatos , sa las porcariile de dulciuri si late saraturi [bang]

Yasmi , tu atatea dulciuri seara la culcare tot slaba esti ? [:p] hai vinde-mi si mie reteta ca si eu vreau vreo 10 kile minus pana in august cand oi pleca peste mari si tari[alcool] off cand oi scapa de ele ? [q][:D]

Ally , pup draga mea si sper ca nu te-ai speriat prea tare de cutremur[flo] stiu eu de ce nu dormeai la ora 4, de la Red Bull ul cu paiul ti se trage [nebu][:p]

Alexina sa stii ca si mie mi se pare ca seamana un pic piscoatele noastre [olala] cand vin in tara neaparat sa le facem cunostinta [;)] [pup]

Catank, cum mai esti cu durerile [pup] sper ca au trecut si te simti in stare sa tzopai azi cu atatia sarbatoriti [disco] cum ai agatat cu leaganul in bucatarie, de grinzi ? [:D][8D]

aud o piscoata care a intrat la dulapul cu oale si tigai, acusi face inspectia la farfurii, revinnnnnnnn [fuga]







#30
Guest_bb_yasmi_*

Guest_bb_yasmi_*
  • Guests

Postat 21 mai 2012 - 12:43

delia vreau sa cumpar forme de silicon...
ehee strumf.....ma chinui si eu UNERORI [:D] [:I]

__________________________________________________
mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Eco

    Anamaria1706
    - Astăzi, 16:12

  • Usor usor..

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 15:42

  • 28 de saptamani

    kiki_2024
    - Astăzi, 15:27

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -