Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Oportunitati de munca la domiciliu (2)


199 raspunsuri la acest subiect

#41
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 12 mai 2012 - 23:42

Citat:
citat din mesajul lui crisbar

elle_seb, eu as vrea sa devin membru silver. tu spuneai de o inregistrare imediata... daca o fac acum, la 2 sapt. dupa inregistrare de membru free si postari zi de zi...ce se intampla? nu mai primesc tot atatea puncte?

Nu primeste cele 10 puncte bonus in plus asa cum le-ai fi primit daca te-ai fi inscris imediat Silver, in rest, e la fel. Dupa ce te upgradezi, poti cumpara bid-uri, poti sa castigi bani daca cineva din downline-ul tau se upgradeaza.

te-as ruga, daca ai timp, sa ne dai mai multe detalii, chiar in avans. tu, probabil, astepti sa te intrebam noi. dar sunt situatii cand nu stii ce sa intrebi. as dori sa ne faci o descriere mai amanuntita a intregii operatiuni. ce se intampla daca....; ce sa nu faci sub nici o forma....

de exemplu, eu eram convinsa ca trebuie sa astept 60 de zile ca sa devin membru silver si dupa aceea sa inscriu si alte persoane.

s-a dovedit ca nu este asa.

Sunt destul de multe detalii care cu siguranta imi scapa si mie si de asemeni sunt multe lucruri pe care le afu si eu pe parcurs. Cred ca ti-ar lua o saptamana sa iei site-ul la citit ca sa inteleg tot (sau aproape tot) din ce este acolo... Selene a citit site-ul si a pus ceva informatii aici pentru ca lumea sa citeasca si sa se informeze.

tu folosesti site-ul de ceva timp si te-ai dumirit intre timp de diverse chestii mai de finete[8D]; cred ca in paginile de inceput chiar tu ne-ai spus ca sunt diverse chestii pe care e bine sa le stii si multa lume nu le stie chiar daca este deja utilizator al site-ului.

in functie de povestea ta, putem sa alegem de acolo, fiecare ce ne intereseaza, si, eventual, sa-ti cerem lamuriri suplimentare.


Eu am inceput modest, cu o doza de neincredere, insa pe masura ce am inteles sistemul mai bine si mai mult decat atat, dupa ce am inceput sa si scoatem banii efectiv, am capatat incredere.
Acum, daca ar fi sa dau timpul inapoi, as face altfel. I-as inscrie pe toti direct Silver si i-as pune sa cumpere si minim 10 bid-uri, pentru ca astfel toata lumea castiga mai mult si mai repede: si ei, si eu. Am pierdut niste luni bune de upgarde-uri, si de omisioane pentru ca am crescut contul doar din anunturile zilnice.







#42
crisbar

crisbar

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 105 mesaje

Postat 13 mai 2012 - 00:07

elle_seb, hai ca mai venim de acasa[:D]

asta vreau si eu, sa nu pierd timpul. si nici cei care se vor inscrie sub mine. deci pe langa cei 10$ mai trebuie sa cumpar si bid-uri. alea cat costa?

#43
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 13 mai 2012 - 00:30

Citat:
citat din mesajul lui crisbar

elle_seb, hai ca mai venim de acasa[:D]

asta vreau si eu, sa nu pierd timpul. si nici cei care se vor inscrie sub mine. deci pe langa cei 10$ mai trebuie sa cumpar si bid-uri. alea cat costa?


Bid-urile sunt 1 $ fiecare, trebuie sa cumperi minim 10 bid-uri, iar maximul este de 1000 bid-uri pentru Silver.
Diamonds pot cumpara pana la max. 10.000 bid-uri.

Asta nu inseamna ca nu iti poti creste ontul mai sus de atat si comisioane, profit, etc... nu exista limita. Insa limita maxima de bani pe care o poti plati din buzunar este de 10.000 $. Trebuie sa ai Customers inregistrati sub tine carora sa le dai bid-urile cumparate, pentru ca doar dandu-le mai departe, ele se transforma in puncte VIP (si implicit in bai).



#44
crisbar

crisbar

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 105 mesaje

Postat 13 mai 2012 - 01:04

aha, de fapt le platesti (bid-urile) dar valoarea lor nu o pierzi. ti se intoarce tot tie.

bid-urile pe care ni le-ai dat noua erau free sau platite?

de exemplu, eu daca vreau sa inregistrez sub mine 10 persoane intr-un interval scurt, o saptamana, trebuie sa cumpar bid-uri pentru fiecare? sau imi sunt de ajuns cele minim 10?

#45
crisbar

crisbar

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 105 mesaje

Postat 13 mai 2012 - 01:06

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Citat:
Cum adica, membrii Free nu pot vedea matricea? Nu pot vedea cine e deasupra lor, doar cine e sub ei?


Membrii free nu pot vedea matricea. Insa pot vedea ce oameni au in sistem sub ei in Sponsorship Report.




selene, sa inteleg ca tu nu esti inca membru silver?

#46
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 13 mai 2012 - 14:48

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb
Citat:
citat din mesajul lui Selene_BunnyEdit: nu pot bid-ui.Free Bid Auction: Homedics iSoundSpa Lullaby wi... Features: 3 soothing natural sounds: Heartbeat, Rainforest, Ocean. 3 tender lullabies: Twinkle, Twinkle Little Star, Rock-A-Bye Baby, Cradle Song.Si mesajul este: Buy Retail Bid CreditsBuy Retail bid credits to place a bid on an auction. Buy Bid Credits.
Cred ca ai participat la o licitatie cu bid-uri pe bani. Cu bid-urile free poti participa doar la licitatiile cu bid-uri free.
Nu, nu, vezi ce scrie chiar sus?Free Bid Auction. Adica licitatie cu bid-uri gratuite. Si totusi, nu a mers.Ar fi trebuit sa imi apara vreun mesaj pe undeva cum ca am primit 11 bid-uri de la tine? Ca nu s-a intamplat asa ceva.Din putin se face mult - ajutor umanitar!Bazar general - fiecare implicare conteaza!Lucrusoare de vanzare...

#47
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 13 mai 2012 - 14:51

Citat:
citat din mesajul lui crisbar
Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb
Citat:
Cum adica, membrii Free nu pot vedea matricea? Nu pot vedea cine e deasupra lor, doar cine e sub ei?
Membrii free nu pot vedea matricea. Insa pot vedea ce oameni au in sistem sub ei in Sponsorship Report.
selene, sa inteleg ca tu nu esti inca membru silver?
Nu, inca nu sunt, pentru ca nu am cei 10 dolari pentru upgrade si nici alti bani pentru cumparat bid-uri.Motivul este ca am trecut printr-o perioada nasoala, in care ni s-au stricat mai multe lucruri in casa, unul dupa altul, incepand cu laptopul de pe care tastez acum si terminand cu... nici nu mai stiu, bateria de dus, aspiratorul...INCA reparam.Dar sper sa rezolv asta la sfarsitul lunii, sa fac upgrade atunci.Din putin se face mult - ajutor umanitar!Bazar general - fiecare implicare conteaza!Lucrusoare de vanzare...

#48
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 14 mai 2012 - 00:39

Citat:
citat din mesajul lui crisbar

aha, de fapt le platesti (bid-urile) dar valoarea lor nu o pierzi. ti se intoarce tot tie.

bid-urile pe care ni le-ai dat noua erau free sau platite?

de exemplu, eu daca vreau sa inregistrez sub mine 10 persoane intr-un interval scurt, o saptamana, trebuie sa cumpar bid-uri pentru fiecare? sau imi sunt de ajuns cele minim 10?


Exact, tu platesti bidurile pe catre trebuie sa le dai mai departe pentru a capitaliza de pe urma lor.

Bid-urile pe care le-am dat sunt platite de mine si date celor de sub mine pentru ca eu sa castig de pe urma lor si pentru ca tu sa te poti folosi de ele.




#49
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 14 mai 2012 - 01:11

Puteti viziona informatii despre zeek in acest filmulet:

[tube][/tube]

#50
Andrecluj

Andrecluj

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.408 mesaje

Postat 14 mai 2012 - 13:08

Elle Nu pot decat sa multumesc din nou. E drept ca nu e etic sa trec la altcineva, dar nici sa nu raspunda o luna la emailuri sau pe mess sau sa nu spuna cine e sponsorul ei nu e etic. In fine, asta e, trebuia sa ma informez eu mai bine inainte de a ma inscrie.

Eu din pacate nu pot decat sa fac treaba asta modest, cum spui tu, imi ctresc fata singura si 10 dolari ma apasa. Sa zicem ca i-as si sacrifica, dar sa cumpar bid-uri pentru altii chiar nu as putea, asa ca te-as intreba, daca sunt inscrisa de o luna, dupa cat timp pot inscrie pe altii? Pot inscrie doar din Romania sau si din alte tari? Daca eu trec la Silver, dar cei care vin dupa mine se inscriu modest sau maxim Silver si ei, grabesc cu ceva afacerea?

Multumesc inca o data, o saptamana frumoasa la toata lumea!





Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Astăzi, 17:30

  • Eco

    Anamaria1706
    - Astăzi, 16:12

  • Usor usor..

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 15:42

  • 28 de saptamani

    kiki_2024
    - Astăzi, 15:27

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -