Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Oportunitati de munca la domiciliu (2)


199 raspunsuri la acest subiect

#31
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 12 mai 2012 - 01:52

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Selene, ti-am facut cadou 11 bid-uri. Poti sa intri pe site-ul de licitatii si sa licitezi cu ele. [flo]





Multumesc, dar ce sa licitez? Orice?


Da, poti licita orice cu ele in licitatiile gratuite.



#32
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 12 mai 2012 - 01:59

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb
Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny
Elle, eu am doua persoane inscrise prin linkurile mele. Pe una o vad, pe cealalta, nu, desi a urmat tutorialul scris de mine. Aceasta a doua persoana este din alta tzara decat Romania. Sa fie asta cauza?
Mie imi apare ca ambele tale persoane sunt inregistrate. Ca sa le vezi trebuie sa dai click pe Sponsorship Report. Membrii Free nu pot vedea matricea.
Acum le vad si eu pe ambele fete.Cum adica, membrii Free nu pot vedea matricea? Nu pot vedea cine e deasupra lor, doar cine e sub ei?Din putin se face mult - ajutor umanitar!Bazar general - fiecare implicare conteaza!Lucrusoare de vanzare...

#33
rall

rall

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.248 mesaje

Postat 12 mai 2012 - 02:00

Citat:
citat din mesajul lui giulia71

Ca sa ajungi sa castigi bani, trebuie sa produsul pe care il promovezi si pe care in final o sa-l vinzi (tu castigi doar comision de promovare) sa ajunga in primele pagini de cautare google.


Nu neaparat, asa cum spuneai, acum poti ajunge la oameni si prin alte metode (gen youtube, facebook etc).

Daca ai intrebari, incerc sa iti raspund [:)]

#34
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 12 mai 2012 - 02:18

Elle, ori m-am tampit eu, ori...



Io stiam ca, asa cum ne-ai spus si tu, m-am inscris pe Zeekler cu un username si o adresa de mail si pe ZeekRewards cu un alt username si o alta adresa de mail.



Amu' is conectata pe Zeekler cu username-ul de pe ZeekRewards... [alcool]



Edit: nu pot bid-ui.



Free Bid Auction: Homedics iSoundSpa Lullaby wi...

Features: 3 soothing natural sounds: Heartbeat, Rainforest, Ocean. 3 tender lullabies: Twinkle, Twinkle Little Star, Rock-A-Bye Baby, Cradle Song.



Si mesajul este:



Buy Retail Bid Credits

Buy Retail bid credits to place a bid on an auction.

Buy Bid Credits.











Din putin se face mult - ajutor umanitar!



Bazar general - fiecare implicare conteaza!



Lucrusoare de vanzare...













#35
Andrecluj

Andrecluj

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.408 mesaje

Postat 12 mai 2012 - 10:23

Elle Nu stiu cum sa-ti multumesc pentru explicatii [flo]

As mai avea niste intrebari, dar nu vreau sa plictisesc pe aici, exista posibilitatea sa trec de la persoana care m-a inscris la tine?
Multumesc inca o data




#36
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 12 mai 2012 - 23:06

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Elle Nu stiu cum sa-ti multumesc pentru explicatii [flo]

As mai avea niste intrebari, dar nu vreau sa plictisesc pe aici, exista posibilitatea sa trec de la persoana care m-a inscris la tine?
Multumesc inca o data


Andre, ma bucur ca ai gasit aici informatiile de care aveai nevoie. [flo]
Nu are rost din punctul meu de vedere sa treci la mine, continua ceea ce ai inceput deja cu sponsorul pe care il ai, chiar daca el nu detine prea multe informatii. Nu este etic sa facem lucrul asta si in plus, pierzi tot ce ai facut acolo.
Noi suntem aici pentru oricine are intrebari si vom raspunde cu placere fie ca fac parte din organizatia noastra sau nu. [:)]

Edit ca sa adaug ca de regula se procedeaza in felul urmator: daca sponsorul tau nu iti poate oferi suportul de care ai nevoie, il contactezi pe sponsorul acestuia si tot asa in sus pana cand gasesti persoana care te poate ajuta (desi cum am spus, orice intrebari ai, iti vom raspunde) si daca cei de mai sus nu e nici unul dispus sa te ajute (sau nu stiu) atunci poti contacta compania si poti cere sa ti se mute pozitia sub un alt sponsor.







#37
crisbar

crisbar

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 105 mesaje

Postat 12 mai 2012 - 23:10

giulia, multumesc pentru raspunsuri referitor la CB. inca o intrebare: CB se traduce prin ce? cum fac sa accesez site-ul sa vad despre ce e vorba?

pe de alta parte, pentru a face bani din aceasta sursa este nevoie de mai mult timp alocat, nu-i asa? bine, comparativ cu zeekler...

elle_seb, eu as vrea sa devin membru silver. tu spuneai de o inregistrare imediata... daca o fac acum, la 2 sapt. dupa inregistrare de membru free si postari zi de zi...ce se intampla? nu mai primesc tot atatea puncte?

te-as ruga, daca ai timp, sa ne dai mai multe detalii, chiar in avans. tu, probabil, astepti sa te intrebam noi. dar sunt situatii cand nu stii ce sa intrebi. as dori sa ne faci o descriere mai amanuntita a intregii operatiuni. ce se intampla daca....; ce sa nu faci sub nici o forma....

de exemplu, eu eram convinsa ca trebuie sa astept 60 de zile ca sa devin membru silver si dupa aceea sa inscriu si alte persoane.

s-a dovedit ca nu este asa.

tu folosesti site-ul de ceva timp si te-ai dumirit intre timp de diverse chestii mai de finete[8D]; cred ca in paginile de inceput chiar tu ne-ai spus ca sunt diverse chestii pe care e bine sa le stii si multa lume nu le stie chiar daca este deja utilizator al site-ului.

in functie de povestea ta, putem sa alegem de acolo, fiecare ce ne intereseaza, si, eventual, sa-ti cerem lamuriri suplimentare.



#38
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 12 mai 2012 - 23:15

Citat:
Cum adica, membrii Free nu pot vedea matricea? Nu pot vedea cine e deasupra lor, doar cine e sub ei?


Membrii free nu pot vedea matricea. Insa pot vedea ce oameni au in sistem sub ei in Sponsorship Report.



#39
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 12 mai 2012 - 23:29

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Elle, ori m-am tampit eu, ori...

Io stiam ca, asa cum ne-ai spus si tu, m-am inscris pe Zeekler cu un username si o adresa de mail si pe ZeekRewards cu un alt username si o alta adresa de mail.

Amu' is conectata pe Zeekler cu username-ul de pe ZeekRewards... [alcool]


Da, asa functioneaza.



#40
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 12 mai 2012 - 23:32

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny
Edit: nu pot bid-ui.

Free Bid Auction: Homedics iSoundSpa Lullaby wi...
Features: 3 soothing natural sounds: Heartbeat, Rainforest, Ocean. 3 tender lullabies: Twinkle, Twinkle Little Star, Rock-A-Bye Baby, Cradle Song.

Si mesajul este:

Buy Retail Bid Credits
Buy Retail bid credits to place a bid on an auction.
Buy Bid Credits.



Cred ca ai participat la o licitatie cu bid-uri pe bani. Cu bid-urile free poti participa doar la licitatiile cu bid-uri free.






Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Astăzi, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Astăzi, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -