Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Oportunitati de munca la domiciliu (2)


199 raspunsuri la acest subiect

#171
nadaflorilor

nadaflorilor

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.132 mesaje

Postat 19 mai 2012 - 01:46

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny
Mie mi se pare mult mai complicat Alert Pay asta decat PayPal... Si comision mai mare, la PayPal, 2 EUR, aici vad ca scrie 11,25 lei...Iar cu suma de 155 de RON pentru verificare... E imensa, fatza de 1,5 EUR, cat ia PayPal... Plus ca PayPal ti-o returneaza, dupa verificare, AlertPay ce face cu ea?Practic, tre' sa am in cont 155 de lei, plus contravaloarea in lei a 10 USD?Din putin se face mult - ajutor umanitar!Bazar general - fiecare implicare conteaza!Lucrusoare de vanzare...
cei 155 lei sunt banii tai, nu ii ia nimeni din cont si mie mi se pare mare suma dar asta e modalitatea de verificare a identitatii la eiNina,mami de, [fetita]

#172
nadaflorilor

nadaflorilor

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.132 mesaje

Postat 19 mai 2012 - 01:55

Citat:
citat din mesajul lui crisbar

nadaflorilor, multumesc pentru raspuns.

dar nu inteleg de ce cer 155 RON.

cand spui ca inca nu ai facut plata te referi la faptul ca inca nu te-ai upgradat la silver?




nu facusem viramentul din contul bancar in payza...

acu viramentul e facut, contul mi s-a debitat...sa vad dureaza pana intra in payza

dupa ii voi avea in payza o sa fac si upgrade-ul la silver

Nina,mami de, [fetita]




#173
crisbar

crisbar

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 105 mesaje

Postat 19 mai 2012 - 12:11

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Sunt foarte multe detalii de explicat si lucruri de lamurit, sunt multe intrebari (ceea ce este foarte bine, arata interes [:)]) asa ca:
intentionez sa discut pentru o sala sa ne vedem duminica viitoare pentru discutii. M-ar intersa sa stiu cam cate persoane vor sa vina. Puteti sa duceti si un prieten - doi cu voi, bineinteles.


elle_seb, tu esti bine intentionata dar eu cred ca tot pe forum trebuie sa ne rezolvam nelamuririle.

multe dintre fetele interesate nu sunt din Bucuresti.

trebuie luata in calcul si disponibilitatea celor care chiar daca stau in Bucuresti, timpul pe care si-l pot aloca personal este limitat. eu am doi copii si incerc in acest timp sa ma ocup si de fete si de ce mai e de facut prin casa.

pe de alta parte, nelamuririle noastre sunt diverse in functie de punctul in care a ajuns fiecare. si nevoile de raspuns sunt imediate.

si chiar daca ne vom intalni, tot vom avea intrebari dupa aceea.

cel putin aici ramane scris si se poate folosi de informatie fiecare in functie de stadiul upgradarii.

astept cu interes si parerea celorlalte fete[flo]

#174
nadaflorilor

nadaflorilor

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.132 mesaje

Postat 19 mai 2012 - 16:24

tocmai am primit confirmarea platii celor 155 lei, am verificat contul si au retinut comisionul de 11.25lei, dupa plata aveam in cont 143.75lei si statusul este "Verified"...

m-am si upgradat la silver (cei 10usd au costat 35.88ron)...

acum am in payza 107.87ron

Nina,mami de, [fetita]




#175
nadaflorilor

nadaflorilor

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.132 mesaje

Postat 19 mai 2012 - 16:37

devine f curios si interesant, m-am uitat pe matrice si vad ca am 7 afiliati... sa inteleg ca sunt inscrisi prin mine sau cum?!.. eu am inscris unul...de ceilalti 6 nu stiu nimic...de unde au aparut?!!!

Nina,mami de, [fetita]




#176
ingridnen

ingridnen

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.709 mesaje

Postat 19 mai 2012 - 16:45

nadaflorilor, contul pe care l-ai atasat la payza la ce banca este ? Trebuie sa demarez si eu actiunea si ma gandeam sa-mi fac un cont in RON la Raiffeisen, o fi bine asa ?

Ingrid si Cristi 9 ani

#177
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 19 mai 2012 - 17:20

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor
devine f curios si interesant, m-am uitat pe matrice si vad ca am 7 afiliati... sa inteleg ca sunt inscrisi prin mine sau cum?!.. eu am inscris unul...de ceilalti 6 nu stiu nimic...de unde au aparut?!!!Nina,mami de, [fetita]
SUB tine ai afiliatii astia?Ai primit mail de la Zeek cum ca s-au inscris persoanele respective prin tine?Din putin se face mult - ajutor umanitar!Bazar general - fiecare implicare conteaza!Lucrusoare de vanzare...

#178
nadaflorilor

nadaflorilor

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.132 mesaje

Postat 19 mai 2012 - 17:23

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny
Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor
devine f curios si interesant, m-am uitat pe matrice si vad ca am 7 afiliati... sa inteleg ca sunt inscrisi prin mine sau cum?!.. eu am inscris unul...de ceilalti 6 nu stiu nimic...de unde au aparut?!!!Nina,mami de, [fetita]
SUB tine ai afiliatii astia?Ai primit mail de la Zeek cum ca s-au inscris persoanele respective prin tine?Din putin se face mult - ajutor umanitar!Bazar general - fiecare implicare conteaza!Lucrusoare de vanzare...
sub mine sunt si nu am primit mail de la zeek, nu ii am nici in sponsorship report....Nina,mami de, [fetita]Editez...am aflat ce si cum...m-a procopsit cu ei ca urmare a fenomenului "spillover", probabil ca sunt oameni fara activitate pe care sistemul ii tot impinge in jos ca sa nu se acumuleze pozitii goale sau fara activitate pe nivelele superioare......zic si eu...altfel de ce mi i-ar oferi

#179
nadaflorilor

nadaflorilor

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.132 mesaje

Postat 19 mai 2012 - 17:28

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen

nadaflorilor, contul pe care l-ai atasat la payza la ce banca este ? Trebuie sa demarez si eu actiunea si ma gandeam sa-mi fac un cont in RON la Raiffeisen, o fi bine asa ?

Ingrid si Cristi 9 ani


am atasat un cont de la unicredit tiriac, tu e bine ca iti deschizi la raiffeisen pentru ca nu iti vor opri comisioane bancare

mai e o ciudatenie, cand am dat sa fac plata din payza la finalizare mi-a cerut pin-ul...ups...care pin?!!! nu imi amintesc nimicc de niciun pin..o fi fost parola de acces in cont habar nu am...am facut click pe "am uitat pin-*ul" si mi-a pus doua intrebari de verificare..prima ca prima ca e mereu aceeasi dar de a doua nu-mi amintesc sa ma fi intrebat payza la inregistrare... in fine am nimerit-o dar am fost in cofa pentru cateva secunde... pentr uca intrebarea a fost animalul preferat...si nu am..nici pet nu am...ciudat

Nina,mami de, [fetita]




#180
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 19 mai 2012 - 17:55

Eu m-am impotmolit la validarea cardului...



Enter Code



An amount between 1.00-2.00 USD was charged on 5/19/2012 to this credit card



This amount will appear on your credit card in 2-3 business days. If you do not see the charge within 5 business days, please contact Customer Support . You will have 4 attempts to enter the correct amount. If you have exhausted your 4 attempts, you must contact AlertPay to make further attempts.



Ei, si suma o vad acum, e 6,47 RON (ING).



Un USD este azi, la ING, 3,5582.



Daca le impart, imi iese 1,8183 USD.



Da' zice ca nu e buna cifra.



Amu' ce fac?



Din putin se face mult - ajutor umanitar!



Bazar general - fiecare implicare conteaza!



Lucrusoare de vanzare...














Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -