Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Oportunitati de munca la domiciliu


198 raspunsuri la acest subiect

#31
ingridnen

ingridnen

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.709 mesaje

Postat 19 aprilie 2012 - 19:56

ei vezi, de-aia n-are ursul coada... tineretul din ziua de azi[:D] totul trebuie sa mearga repede, aici si acum.

Ca la orice lucru nou, banuiesc ca investesti mai mult timp la inceput, pe urma devine rutina..
Rabdare, rabdare [asia]

Ingrid si Cristi 9 ani

#32
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 19 aprilie 2012 - 20:35

Citat:
citat din mesajul lui eumada
Si doar m-am gandit,jur, ca tu vei fi cea care protesteaza demonstrand ca nu se poate asa ceva....ca la toate celelalte ..Madalina si Eva-Mariahttps://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....
LOL, mada, asa schimbatoare esti?N-am spus ca nu se poate. Am scris doar despre ce am testat pana acum, adica azi-noapte, intre 1 si 2.Nu pun botu' la chestii de-astea fara sa verific cat pot.Nu e prima despre care ma informez/o testez.Blogul meu - de la noi, pentru ei!Bazar general - fiecare implicare conteaza!Lucrusoare de vanzare...

#33
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 19 aprilie 2012 - 20:49

Mi-a fost publicat anuntul pe acest site: http://wantedwants.com/



Blogul meu - de la noi, pentru ei!



Bazar general - fiecare implicare conteaza!



Lucrusoare de vanzare...













#34
Androix

Androix

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.147 mesaje

Postat 19 aprilie 2012 - 22:07

[:D] Sa intelegem ca ai facut primii 2.5 dolarei virtuali? Te astept ca pe painea calda peste urmatoarele 59 de zile ca sa ne povestesti daca a meritat timpul investit [flo]



Obiective Realiste

Androix Bijoux



Niste copii si toti copiii! [;)]

#35
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 19 aprilie 2012 - 22:44

Pana atunci, tre' sa spun ca n-am inteles nimic, zero barat, din ce a explicat Elle_seb mai sus, cu sumele alea, scazute, adunate.



Dincolo de asta, mai am o intrebare.



Daca ceea ce trebuie sa faci, cel putin la inceput, este sa postezi anunturi de atragere de clienti si de trafic catre Zeekler, primind, pentru asta, o suma de X dolari, de ce Elle a ajuns sa fie un pion din sistem? Adica sa cumpere in sistem de licitatie?



Elle, asa ai ales tu? Sau ti-a impus site-ul ceva, gen foloseste banii pe care te-am ajutat sa-i castigi tot la noi?



Blogul meu - de la noi, pentru ei!



Bazar general - fiecare implicare conteaza!



Lucrusoare de vanzare...













#36
Selene_Bunny

Selene_Bunny

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.037 mesaje

Postat 19 aprilie 2012 - 22:55

Unde vad contul meu, balance-ul, adica?



Blogul meu - de la noi, pentru ei!



Bazar general - fiecare implicare conteaza!



Lucrusoare de vanzare...













#37
eumada

eumada

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 14.106 mesaje

Postat 19 aprilie 2012 - 23:20

Selene bravo.Ziceam doar ca esti negativista rau.Una e sa incepi totul cu "nu se poate,nu e bine nu se poate,alta e sa spui...hm..ceva nu merge..sa vedem ce..ei mai e timp sa ma pricep.."O sa ma descurc io.
Lasa-l pe nu in pace si axeaza-te pe pozitiv.Ce e asa greu fata babii?

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.go...047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

#38
ingridnen

ingridnen

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.709 mesaje

Postat 20 aprilie 2012 - 00:45

eu am inteles ce a explicat elle_seb, calculatia aceea [:D]
i-am povestit si sotului, dar el nu a priceput nimic

Ingrid si Cristi 9 ani

#39
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 20 aprilie 2012 - 01:31

Selene, m-ai bagat in priza acum cu explicatiile, copiii nu i-am hranit, n-am apucat nici sa respir de cand m-am intors, ca scriu si scriu la detalii si explicatii. [:D] Postez imediat.

Ingrid, ma bucur c-ai inteles, eu la inceput nu am inteles nimic, mi se parea totul foarte complicat... si l-am lasat pe barbat sa se ocupe, insa de la o vreme, tot traducand pentru el, le-am invatat si eu, dar nu in totalitate.

#40
Elle_seb

Elle_seb

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.464 mesaje

Postat 20 aprilie 2012 - 01:41

Voi incerca sa explic cat mai simplu, pentru ca toti sa inteleaga exact despre ce este vorba de la bun inceput.

Cred ca suntem cu toti de acord ca nimeni nu-ti da nimic pe gratis pe lumea asta.
In momentul in care te inregistrezi, primesti 100 puncte bonus. Primele 60 de zile postezi zilnic respectivul anunt de care vorbeam. La sfarsitul celor 60 de zile, punctele bonus sunt convertite in puncte VIP, mai putin cele 100 puncte initiale, care se “pensioneaza”. Asadar, acum, la sfarsitul celor 60 de zile, punctele bonus (care nu au nici o valoare in dolari) s-au convertit in puncte VIP (care au valoare in dolari) si in medie sunt 150 puncte VIP. De aici inainte, punctele tale VIP incep sa produca bani. Pana la acest moment ai fost membru Free si trebuie sa devii membru Premium, platind o suma de minim 10$ pentru a upgrada. Aceasta plata de 10$ se realizeaza lunar si se numeste Reinoire. Insa faptic, singurii bani pe care-i platesti din buzunarul propriu sunt cei 10$ dupa primele 60 zile, pentru ca la reinoirea lunara, poti plati din banii pe care-i faci din comisioanele din Zeek.

Am luat cu copy-paste de pe site-ul Zeek Rewards:

IMPORTANT: The following paragraph MUST BE READ ALOUD whenever the ZeekRewards compensation plan is presented verbally or by telephone, or included in it's entirety when communicating in writing:

"If you make a purchase from ZeekRewards you are purchasing a Premium eCommerce subscription or you are purchasing bids to give away as samples. You are NOT purchasing stock or any other form of "investment" or equity. You MUST actually use the bids that you purchase or give them away as samples to help grow your business. Affiliates who present our products to others in a misleading manner or in a way that leads the buyer to believe he or she is making an investment or purchasing equities will be terminated and all commissions and awards will be forfeited. Buyers MUST read the entire How It Works and Get Paid pages on the ZeekRewards website and the Legal Disclaimers."




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -