Sari la conținut

Sari la conținut

- - - - -

Unde serbam ziua de nastere?

41 raspunsuri la acest subiect

Porumbita

Porumbita

Membru senior

• Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.341 mesaje

Postat 29 ianuarie 2013 - 16:27

Citat:
citat din mesajul lui Savvy

Mickyyy, Porumbita, dati-ne si noua detalii, please: ce-ati facut exact, cati invitati, cat a durat etc.

Mami de Robert (07.07.11)

18-21
45 lei per copil care poate manca; cei mici (pana intr un an platesc doar o taxa)

pt adulti ce consuma si dc vrei tu sa iei crontonele/aperitiv cald

cere i oferta ca e deschisa la discutii
  • 1

c_ioana

c_ioana
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 04 februarie 2013 - 20:03

Eu recomand Joy Club.
Acolo i-am facut ziua copilului meu si a fost super!

Locul arata foarte fain si copiii au o groaza de lucruri cu care se pot juca: Karaoke, Biliard, Fussball, Air-hockey, Wii, Xbox, darts si a venit si un animator foarte priceput care a tinut mereu copiii ocupati.

Totul a iesit perfect si personalul este foarte amabil! Merita!
  • 0

Mickyyy

Mickyyy

Membru de baza

• Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.478 mesaje

Postat 05 februarie 2013 - 12:25

azi iar sunt rautacioasa [:D]

ioana, multumim de recomandare, dar la cum e facuta, e luata copy-paste de pe site-ul locului de joaca (eu n-as putea niciodata sa scriu atat de corect denumirea la toate jocurile de acolo, si fix in aceasi ordine ca pe site doar din memorie [:D]). Adaugand faptul ca e primul tau mesaj postat aici, am mari dubii ca vine de la o mamica care doar vrea sa schimbe pareri cu celelate.

Poate ca locul in sine e senzational, si merita sa mergem sa serbam ziua acolo, poate ca tu chiar ai un copil caruia i-ai serbat ziua acolo si a fost perfect, dar mi-ar fi placut un pic mai multa sinceritate: sunt patroana/sotia/prietena patronului, angajata pe vanzari acolo, habar n-am ce interes ai, si va recomand cu placere locul X.

Oricum, am zis-o de la inceput, azi sunt rautacioasa gratuit (probabil de la raceala mi se trage), asa ca ignorati-ma.
  • 3

grigutza

grigutza

Membru incepator

• Membri
  • PunctPunct
  • 195 mesaje

Postat 06 februarie 2013 - 13:24

Si pe mine ma intereseaza subiectul.
Dupa petreceri organizate de noi, sau unde eram invitati la deja cunoscutele: Happy Planet, Balonul Copiilor, Clubul Distractiei etc. am inceput sa caut altceva. Am intrat pe site-ul fermei de animale din Pantelimon, am studiat si varianta organizarii in parc, dar parca le-as face o vizita celor de la Casa Latina, despre care am mai auzit si citind si aici, imi par ok.
Eu i-am insotit pe copii la diverse petreceri si am apreciat efortul tuturor parintilor, fie ca s-a desfasurat la Mc sau la cel mai nou loc de joaca deschis. Oferte sunt pentru toate buzunarele, dar ma intristez cand vad de exemplu in farfuriile copiilor niste bucati tari de pizza sau locatia mai neingrijita, mai ales ca stiu care sunt preturile si la unele locuri de joaca mai vechi, se vede clar ca odata castigat renumele nu mai fac imbunatatiri, sau daca vrei ceva deosebit iti ofera la un pret nejustificat de mare.
  • 0

c_ioana

c_ioana
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 22 februarie 2013 - 01:32

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

azi iar sunt rautacioasa [:D]

ioana, multumim de recomandare, dar la cum e facuta, e luata copy-paste de pe site-ul locului de joaca (eu n-as putea niciodata sa scriu atat de corect denumirea la toate jocurile de acolo, si fix in aceasi ordine ca pe site doar din memorie [:D]). Adaugand faptul ca e primul tau mesaj postat aici, am mari dubii ca vine de la o mamica care doar vrea sa schimbe pareri cu celelate.

Poate ca locul in sine e senzational, si merita sa mergem sa serbam ziua acolo, poate ca tu chiar ai un copil caruia i-ai serbat ziua acolo si a fost perfect, dar mi-ar fi placut un pic mai multa sinceritate: sunt patroana/sotia/prietena patronului, angajata pe vanzari acolo, habar n-am ce interes ai, si va recomand cu placere locul X.

Oricum, am zis-o de la inceput, azi sunt rautacioasa gratuit (probabil de la raceala mi se trage), asa ca ignorati-ma.

Esti o fina observatoare. Da, m-ai prins. Am scris jocurile de pe site din dorinta de a nu gresi denumirile lor. Am doi baieti si de multe ori sunt depasita de tehnica din jurul lor.Experienta acumulata cu cel mare ma ajuta sa gasesc mai usor locurile de joaca potrivite.
De multe ori am calcat pe aceleasi urme in diferite etape.Prospectarea era facuta, locurile probate...ajuta.
Din cand in cand descopar si locuri noi.Cel mic a trecut de varsta topoganelor gonflabile si JOY CLUB i-a oferit distractiile preferate.
Pentru cel mare, ma gandesc serios sa merg tot acolo, pentru majorat. Au spus ca au mai facut. Au surprize si pentru ei: masina de fum, gheata carbonica ( sau zapada carbonica...ma rog,se pune in paharele de sampanie si arata ca un abur misterios )peruci, ochelari si alte recuzite. Ma mai gandesc.Oricum, decat intr-un club in care nu sunt doar ei si bautura e scumpa... De data asta parerea lui o sa conteze mai mult doar e major, nu??

• 0

c_ioana

c_ioana
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 22 februarie 2013 - 01:35

Sanatate multa si te asteptam in forma maxima. Poti fi rautacioasa si atunci, uneori e constructiv.
  • 0

grigutza

grigutza

Membru incepator

• Membri
  • PunctPunct
  • 195 mesaje

Postat 02 martie 2013 - 20:41

A organizat cineva petrecere de copii la Ferma Animalelor sau in alt loc in aer liber? Ma tot gandesc daca sa imi asum riscul...cu vremea capricioasa.
  • 0

dicirstea

dicirstea

Membru matur

• Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.994 mesaje

Postat 01 aprilie 2013 - 02:41

Revin si eu cu informatii despre cei de pe str. Dna Chiajna.

Imi scapa numele lor la ora asta [8D] locatia e potrivita pentru petreceri de copiii mai mari, curtea e betonata. Sunt 2 sali , una maaaare, ca de nunta si una mai mica, unde se tin party-urile. Au chestii gen karaoke si nu mai stiu ce. Nu am fost personal acolo, au fost 2 prietene la interval de 2 saptamani, cu baiat de 7 ani si fata de 12. Am uitat ce a mai fost la baiat, parerea comuna a fost ca mancarea e excelenta si personalul super.

Acum, la fata de 12 au avut invitat un "mentalist" care a facut spectacol...au fost foarte incantati, apoi si-au creat fiecare cate o pizza (am vazut pozele...suuuper distractie si incantare, li s-a spus dinainte sa-si aduca haine de schimb, s-au batut cu faina [:D] si coca), le-a placut mancarea, a fost ca de restaurant, nu ca la copii.

sa vad daca ma descurc sa pun poze...

[zz]

CAPRA CU 2 IEZI

[alap][xdulci][shopi]

mamica lui Matei Constantin [bonjovi] (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian [copil](03.06.2009)

MINUNEA MEA; A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

Ajutati-l si pe Darius! ;

Miniaturi atasate

• DFF2E788-EC4F-1B2A-431A-39D707935FA8.JPG
  • B2ABDE54-7600-6B42-DD4C-FF527C3C16E1.JPG
  • 7787233B-DD84-485A-B872-E7A509DDE521.JPG
  • 2379A95D-46E0-EEE1-98AD-76B13262D2C3.JPG
  • 120E3C53-6312-FE0F-763D-1A110A012AAD.JPG

• 0

Marculet

Marculet
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 03 aprilie 2013 - 18:36

Mai este un loc super pt cei mari,adica de la 6ani in sus,se numeste laser megazone,este aproape de mall cotroceni,noi nu ne-am serbat acolo,dar am fost la 3 aniversari impreuna cu baietii mei ,care au fost foarte incantati.
  • 0

Mickyyy

Mickyyy

Membru de baza

• Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.478 mesaje

Postat 17 iunie 2013 - 22:14

Nu stiu altii ce experiente au avut cu golf planet, dar eu una l-as pune primul pe lista unde NU serbam ziua de nastere. Poate o fi ok pentru copii mai mari, nu stiu, cert e ca eu am fost seara asta acolo, si in afara de anatori, singurii care au luat "nota de trecere", restul a fost de toata jena!! N-a fost aniversarea nimanui, ci o petrecere de sfarsit de an scolar organizata acolo, dar probabil se adreseaza altor varste, in niciun caz copiilor sub 10 ani. Atmosfera de club, lumini fosforescente si intuneric bezna in rest, golf jucat pe intuneric, dar cu mingii fosforescente ca altfel nu vedeau, mancare......cateva cutii de pizza trantite pe masa, una la 4-5 copii, ca la picnic, bagau mana si se serveau, karaoke cu melodi in voga romanesti dar total nepotrivite pentru varsta lor, si mult prea scump pentru ce au oferit, 70 lei de copil (in banii astia primea o felie de tort, una doua felii de pizza, cate avea norocul sa prinda de pe masa, si apa si un fel de limonada sau oranjada la alegere).
  • 0

Intrebari Panica

• Bebe nu face caca decat cu supozitor

Adrianaanays
    - Astăzi, 19:34

• Bună ziua

sellagabi
    - Astăzi, 13:27

• Somn bebe

iulyroxana21
    - Astăzi, 12:51

• Sangerare în sarcina saptamqna 10