Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (62)


198 raspunsuri la acest subiect

#191
Mycya

Mycya

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.825 mesaje

Postat 04 aprilie 2012 - 17:07

ziua buna!

Victo , Laurica sapt asta ma duc numa seara ca lucreaza sotul de dimineata si nu am cum altfel.
uneori am mai mult chef de facut sport seara decat dim ori dupamiaza.si dupa o sauna dorm neintoarsa toata noaptea.

weekendul asta e Pastile si la nemti asa ca sotul va fi acasa 4 zile [pk] sa vad cat pot profita de prezenta lui [:D]


am fost dimineata la urzici si m-a ajutat si Andra, m-am trezit acasa ca aveam vreo 6-7 pietre in plasa, destul de mari, si eu nu stiam de ce e asa grea traistuta mea [:D]
am facut un pilaf din ele si sos cu urzici. sper sa ii si placa ca nu mam urzicat atata degeaba [:-@]

astept sa se trezeasca si sa iesim iar afara, ieri nu o mai puteam baga in casa, sa lasat cu niste urleteee [alcool] si doar statusem 3 ore jumate , cerea si mancare ca i se facuse foame si ea tot nu se lasa dusa .

#192
histamina

histamina

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.285 mesaje

Postat 04 aprilie 2012 - 17:17

va multumesc pt urari.

azi sunt bucuroasa,linistita, fericita,fara alt motiv decat niste ochisori imensi kaki si o alta pereche de ochisori mari si mai verzi.


michelle, sa iti traiasca printesa!
o cheama mara nicole, iar pe strumf sebastian nicolae.au acelasi sfant protector.
http://forum.desprec...ian-Minunea-mea

#193
bumblebee

bumblebee

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.414 mesaje

Postat 04 aprilie 2012 - 17:47

Azi de dimineata i=am facut papa lui V si am plecat cu el la nana Irina, ca sa se joace cu fiu'su, ca sa mai socializam. Stand de vorba cu nanuta, ii pove de interviuri, dar ca totusi nu m-a sunat niciunul. In nici 5 minute suna telefonul si ma cheama intr-o ora, daca se poate la o noua 'intalneala'[:D]. Imi lasase o marja de inca 2 ore. Scoate-l pe V daca poti de la nana-sa, a carei copil are o masinuta din care plodensteinul asta al meu nu vroia sa se dea!! I-am tot spus, mai stam putin si mergem, tot arsenalul de pregatiri, de incercari[:-@], tot in urlete am plecat. Imi era o mila de el, dupa ce nu a mai urlat era asa de tristut [:(].

Bun, inainte sa ajung la soacra, ma suna de la celalalt interviu, daca pot sa merg maine acolo. Nu le dadusem un raspuns sigur, pt ca nu stiam nici cum va decurge intalneala de azi, nu stiam nici soacra cum il va tine pe V pt ca trebuia sa fie la 9 la medicul de familie, asa ca le-am promis ca voi reveni cu un telefon.

Discutia cu nr1 a fost ok, ziceam eu in timpul intrevederii, dar dup-aia am suspectat multe din reactiile mele ca fiind gafe.

De ex I: Sunteti asa de vorbareata cu toate persoanele, intotdeauna? [:I]

R: [bang] [bang] [bang] [bang] Nici acum nu stiu ce sa inteleg. In fine.. (totusi eu asa sunt, nu am fost decat eu, fara nicio modificare, asa ca poate nu ar trebui sa imi imput nimic - asta in cazul in care ar fi ceva negativ-)


Aici la nr.1 perspectivele mele erau mai bunicele, dar programul pana la 18. Raspunsul lor ar trebui sa vina in decursul zilei de azi, trebuind sa aleaga intre mine si o alta persoana.

La nr.2 nu stiu inca, vad maine.

Nu am discutat de bani in niciunul dintre cazuri, am specificat doar suma minima pt care m-as implica.



Dupa ce voi afla, evident, veti fi primele care afla. Nici mama nu stie, ca n-am vrut sa cobesc sa inceapa cu incurajarile, sa mi se urce la cap si sa-mi fac sperante mari..



Pomelnicul asta vi l-am scris ca sa nu mai cititi atata psihologa copilului, luati si cititi.. nimic[:I].

Va pup tare tare si va multumesc pt sustinere!!



Alina [mamica] si [copil] Victor Andrei - 23.07.2010 1+

#194
histamina

histamina

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.285 mesaje

Postat 04 aprilie 2012 - 17:56

blumblee, succes mult.

[flo]

http://forum.desprec...ian-Minunea-mea

#195
ciristina_serban

ciristina_serban

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 949 mesaje

Postat 04 aprilie 2012 - 18:11

Tina, mercic de pont. [pup] Astept sa-mi intre niste bani deocamdata.

Bumble, bafta muuulta. Mult succes iti doresc!
Doamne eu am prins o teama de interviuri. Dupa 2 ani de stat acasa mi-am pierdut toata increderea in mine.. is praf. Ma simt depasita. Nu ma pot aduna nici sa-mi pun la punct cv-ul.[alcool]

Krys, fericita mamica de bubulina RIANA MARIA (28.07.2010) si scumpetea RAZVAN (23.11.2004)

#196
racusor2010

racusor2010

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.034 mesaje

Postat 04 aprilie 2012 - 18:45

Alina bafta multa [pup][pup]

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

#197
laurika1982

laurika1982

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.421 mesaje

Postat 04 aprilie 2012 - 19:15

ola, fetele!!

Alina: bafta multa, sa te aleaga amandoi!
Exact cand m-am pus si eu sa pun poze cu Cristian, cu concediul...nu gaesc firul de la aparat[bang][bang].cica am scos o data pozele, dar vad ca-s doar cateva iar cu cristi nu am decat vechi fiindca evident a avut ceva calc cand le-am scos din aparat.sper ca pana diseara sa rezolv ceva , mama ei de viata!

Laura [mamica] de [avion] Cristian Alexandru 10.08.2010

#198
crissy77

crissy77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.620 mesaje

Postat 04 aprilie 2012 - 19:57

bumble, [popa]



Capitol nou



Cristina cu [zana] Beatrice-Teodora (25 iun. 2010) si Elise-Stefania (3 dec. 2005)


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Ieri, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Ieri, 13:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -