Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Strategii ....(split stiinta - descoperiri)


201 raspunsuri la acest subiect

#201
Victoria_mami

Victoria_mami

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.541 mesaje

Postat 18 martie 2012 - 21:36

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta
victoria, inteleg de ce abtii, pentru ca tu gandesti din punctul tau de vedere, al mamei care are un copil bolnav.nu trebuie sa ma jignesti, chiar nu trebuie pentru ca ti-am spus deja ca sunt convingerile mele.alina
Alina, nu numai ca nu trebuie sa te jignesc, ci nici nu mi-as dori sa te jignesc. Nici pe tine nici pe altcineva.[flo] Sunt convingerile tale si ai tot dreptul la propriile convingeri. Dar pe ce te bazezi? In afara de credinta ca Dumnezeu ii protejeaza pe 'ai lui'? Si ca oamenii buni nu fac cancer? Imi permit sa imi exprim si eu parerea la adresa convingerilor tale si sa iti spun fara urma de rautate si fara dorinta de a te jigni, ca (,) convingerile tale imi par atat de pline de ignoranta, ca nici nu-mi gasesc cuvintele potrivite. Uite, chiar nu de mult am vazut un show "Inheriting trouble' unde fratele unei D.ne Reverend a fost diagnosticat cu cancer si ea l-a determinat sa nu urmeze tratament, ca Dumnezeu o sa-l trateze. Inutil sa spun ca s-a inrautatit starea lui si apoi a inceput tratamentul si si-a revenit putin, dupa care sora-sa l-a convins ca nu tratamentul l-a ajutat, ci Dumnezeu. A incetat iar tratamentul si a murit la putin timp. Copiii lui au dat-o in judecata pe matusa lor si culmea, au si castigat procesul. In fine, fiecare cu convingerile lui. Sper ca nu te-ai simtit jignita de ce am scris. (Emoticonul asta il vrea Victoria, nu are nimic a face cu mesajul: [pup] )_____________________________________________Mami Nadia si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella [fetita] 22.05.2008 VICTORIAAcute Lymphoblastic Leukemia


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -