Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

PROBLEME OFTALMOLOGICE LA COPII


25 raspunsuri la acest subiect

#21
AdelaNegriu

AdelaNegriu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 35 mesaje

Postat 04 februarie 2012 - 18:03

fetelor va mai intreb ceva ,a fost cineva la Dr.Burnei din Bucuresti? Ce parere aveti despre el ,si cum pot obtine si eu un nr de tel pt programare? va multumesc anticipat [:-@][pup][:)]

#22
diuna

diuna

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.160 mesaje

Postat 04 februarie 2012 - 23:08

Citat:
citat din mesajul lui AdelaNegriu

fetelor va mai intreb ceva ,a fost cineva la Dr.Burnei din Bucuresti? Ce parere aveti despre el ,si cum pot obtine si eu un nr de tel pt programare? va multumesc anticipat [:-@][pup][:)]


Uite aici telefoane de contact, poti vorbi la secretariat sau direct pe sectia de ortopedie(ceri interior):http://www.mscurie.ro/meniu_content.php?meniu_nr=3&language=ro&id_meniu_back=4&nume=Date%20de%20contact&id_pagina=6.
Dupa parerea mea este o cheltuiala inutila de timp, bani si nervi o consultatie acolo. Banda rulanta. Este doar o parere personala, iti doresc din suflet ca tie sa-ti fie de folos.
Toate bune!




"Viata nu inseamna sa astepti ca furtunile sa treaca. Ci sa inveti sa dansezi in ploaie."

#23
anarebi

anarebi
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 05 februarie 2012 - 00:07

la ortoped la szeged am fost la dr rattay katalin nr de tel 30/583-2062 cred ca trebuie si ceva prefix, am luat nr de pe foaia primita, e un cabinet particular nu cred ca ar fi vreo problema sa va programati.rebeka are hipotonie , noua nimeni nu ne-a recomandat nici o operatie, adevarul e ca am fost la un singur ortoped , la d-na din szeged.

#24
AdelaNegriu

AdelaNegriu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 35 mesaje

Postat 07 februarie 2012 - 17:11

va multumesc mult pt informatii.Da de multe ori am constatat ca controalele la medici e o pierdere de timp dar tot mergem pt a cere si a doua si atreia parere , stiti cum este cind ai un copil bolnav .[pofta]

#25
anarebi

anarebi
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 10 mai 2012 - 13:47

buna, am revenit sa va scriu ca intre timp ne-am luat inima in dinti si am operat-o pe rebeka de strabism , am avut f mari emotii dar multumesc lui Dumnezeu totul a decurs fara comlpicatii, acum despre rezultate....se vede mare diferenta dar totusi la ochiul drept mai exista deviatie , probabil ca trebuie o noua operatie, vom vedea peste o luna cand mergem la control . din pacate nu am reusit sa pun doar o poza pe facebook, ca apoi am pierdut aparatul de fotografiat[bang]poate se vede si aici .http://www.facebook.com/mezofi.ildiko
va pup cu drag ildi


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Usor usor..

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 15:42

  • 28 de saptamani

    kiki_2024
    - Astăzi, 15:27

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

  • Saptamana 28

    Deutzuk
    - Astăzi, 11:08

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -