Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***374***


333 raspunsuri la acest subiect

#51
AlexAndra_81

AlexAndra_81

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 693 mesaje

Postat 11 decembrie 2011 - 00:08

Citat:
citat din mesajul lui inapreda
Alexandra, pentru Ian cumpar Sebamed. Dar e pe cale de disparitie. Cica nu mai sint in depozit. Asa e si "in tara"?Cit a fost mai mititel -si pina am auzit de Sebamed [:I]- am folosit gama Klorane."You don' t have a soul. You ARE a Soul. You have a body" - C. S. Lewis
tot Klorane foloseam si eu inainte sa dau de mocaciune[bang] Culmea e ca din vara o spal cu asta si abia acum a facut minunile alea.o sa caut Sebamed sa vad daca s-o mai gasi [pup]Amalia

#52
novus

novus

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.559 mesaje

Postat 11 decembrie 2011 - 00:20

Alexandra, noi ne spalam cu gama Sanosam si sunt super multumita !



Anaan, ce faci ??!!! sa va fie de bine plimbareala !!



Alexandra (03.03.09)







#53
Bianca2503

Bianca2503

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.892 mesaje

Postat 11 decembrie 2011 - 00:22

Buna seara,

Si eu cu treburi casnice.

Nimic nou de raportat. Weekend frumos pana acum si sper ca si maine.

#54
anamariame

anamariame

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.474 mesaje

Postat 11 decembrie 2011 - 00:26

Eu folosesc in continuare Klorane, dar am si de la Nivea ceva, si de la Avon/Oriflame si nu am avut probleme pana acum. E drept ca pe cap am spalat-o numai cu Klorane, restul le-am folosit pt picioruse si maini.
Gina, tot am vrut sa iti zic dar am uitat. Mi se pare dementiala ideea ta cu wish box. Desi, la cum il percep eu pe sotul tau din descrierile tale, o sa cam fie fara folos. O implementez si eu insa [:D]




#55
AlexAndra_81

AlexAndra_81

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 693 mesaje

Postat 11 decembrie 2011 - 01:03

Wish box n-am avut, dar tip box da[:D] Era o pusculita luata de la Bamboo, care trebuia s-o deschizi ca pe conserva la final si habar n-aveai ce e inauntru pana in momentul cheie. Acolo puneam banii pe care i-am fi cheltuit daca am fi iesit in oras intr-o seara in loc sa stam in casa, sau pe care i-am economisit gatind in casa in loc sa mancam la restaurant intr-o zi, de ex. Si uite asa intr-un an s-a adunat un concediu. Acum nu va imaginati ca am fost in Maldive[:D]

Ar trebui sa reiterez vechile obiceiuri ca tare greu mai reusim sa mai strangem cate ceva[alcool]



Amalia



#56
novus

novus

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.559 mesaje

Postat 11 decembrie 2011 - 01:10

Super ideea cu tip box-ul tre' sa iau si eu una cand mai ajung la vreun Bamboo, au chestii tare faine acolo



Alexandra (03.03.09)







#57
Monnvas

Monnvas

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.585 mesaje

Postat 11 decembrie 2011 - 01:23

Buna noaptea!

Alexandra, la noi cojitele nu au disparut niciodata, am folosit mai multe sampoane. Pediatra zice ca-s cruste de lapte, trec de la sine. Poa' sa le aiba pana la 4 ani.[alcool][alcool] Cica nu afecteaza scalpul[:-@][:-@][:-@]

Amu tre sa ii iau si eu sampon, ca nu mai avem, sa vedem ce gasesc...

Noapte buna!

EDIT ca era vorba de cojite, nu de tip box.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

#58
Monnvas

Monnvas

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.585 mesaje

Postat 11 decembrie 2011 - 01:32

Alexandra, am pierdut pagina din cap trecut, poti sa mai scrii o data si ziua ta, sa te trec si pe tine la catastif?

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

#59
Anaan

Anaan

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.342 mesaje

Postat 11 decembrie 2011 - 01:37

Salutare!

Am postat la cap. trecut:

Salutare!

Azi n-am reusit sa fac aproape nimic din ce mi-am propus (voiam sa ma tund, sa cumpar cadoul pentru H. si pentru Tantana, bona lui Andrei si cadoul-surpriza pentru sortita mea), dar macar ne-am simtit bine: am mancat la un restaurant si Andrei a dat o tusa personala magazinelor prin care am intrat, fiindca s-a ocupat serios de redecorari pe acolo)

Asta era de-acum cateva ore...

Ilinca, m-ai facut mega-curioasa!!!

Monn, nu cred ca i-a pus cineva lui Magdy eticheta dupa faza aia...eu,cel putin, n-am simtit ca ea sa fi fost etichetata, doar ca problema pe care ne-a adus-o in atentie era prin natura ei una care a creat tabere.

Azi am dormit vreo trei ore cu fiu-meu, dupa care ne-am porcit cu niste pizza si ne-am uitat la TV. Mai nou, imi cere sa-i gasesc reclame frumoase[:)] si este foarte pretentios. In ultima vreme ma uit la "Vocea Romaniei", iar el ma secondeaza: sa-l vedeti ce analist perfect este: "asta canta frumos", "asta canta urat" etc.. Plus ca trebuie sa urmam ordinele: "acum dansam1", "acum nu dansam!"

#60
simplyana_m

simplyana_m

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.555 mesaje

Postat 11 decembrie 2011 - 01:50

Ina, tare-ti multumesc [:)][olala]! Cum sa ma supar? Nu trebuie sa-mi faci pe vreun plac, ca nu de-aia te-am rugat (nu-mi plac lucrurile demonstrative, nu te-am rugat sa ma ajuti ca sa te incerc ori cantaresc), ci pt ca am nevoie de sfaturi!
Chiar acolo unde ma vezi tu, ma si aflu (in zilele bune, atunci cand ma intereseaza si altceva decat "sa nu put" si "sa n-am rupturi la vedere"[:I]), numai ca mi se pare o zona cam gri (din care speram sa ma scoti tu, dar daca nu ma inspir nici pe mine, cum as inspira pe altii?[flo]). Asa ca sugestiile iti vor fi puse in aplicare ASAP[8D].[pup]

Despre VB, n-ai gresit deloc, in vremurile cand aratam ca ea [8D], ma si exprimam similar, in sensul ca domina linia, mai putin culoare/textura/volum, multe unghiuri, ascutimi...acum ia ascutimile de unde nu-s (numai nasul mi-a mai ramas [:D]). Daca ii iei Victoriei silueta (si tocurile [:D]), pariu ca zici ca-i studenta la poli[:D]?

PS. Nici mie nu-mi place VB [:D].


PPS. De o vreme ma tot zgaiesc in vitrina la DESIGUAL, sa-mi fac vant inauntru?

http://www.lucamic.blogspot.com/


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

  • MărÈ›iÈ™or

    Ioanachea
    - Ieri, 21:14

  • Raceala...

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 19:51

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -